GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuje jakieś taniej gry z jakiejś reedycji

01.06.2007
11:09
[1]

DjJablko10 [ Konsul ]

Potrzebuje jakieś taniej gry z jakiejś reedycji

zastanawiam sie nad Far Cry możecie mi coś polecic?

01.06.2007
11:24
[2]

DjJablko10 [ Konsul ]

^

01.06.2007
11:28
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

"Far Cry" to dobry wybór. Dobrym wyborem jest też "Thief Antologia".

01.06.2007
11:28
[4]

swee [ Gunslinger ]

far cry

01.06.2007
11:29
[5]

DjJablko10 [ Konsul ]

a ile kosztuje Far Cry?

01.06.2007
11:43
[6]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

24,9 zł Wszystkie ry w KK tyle kosztują

01.06.2007
11:44
[7]

DjJablko10 [ Konsul ]

a ile kosztuje Battlefield 2?

01.06.2007
11:53
[8]

DjJablko10 [ Konsul ]

^!

01.06.2007
11:57
[9]

ookie [ Pretorianin ]

Wersja DELUXE (BF2 podstawowy + BF2 Jednostki Specjalne) 79zł

01.06.2007
12:04
[10]

DjJablko10 [ Konsul ]

ookie<-- a normalna?

01.06.2007
12:09
[11]

ookie [ Pretorianin ]

Normalna 78,90zł :) najbardziej oplaca sie deluxa kupowac, praktycznie dwie gry za cene jednej.
Ja ci podalem ceny sklepowe. Prawdopodobnie na allegro znajdziesz taniej. Ale ja osobiscie wole w sklepach kupowac.

01.06.2007
12:15
[12]

maczu [ Konsul ]

counter strike

01.06.2007
12:16
[13]

DjJablko10 [ Konsul ]

maczu<-- mam CS

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.