Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
FM 2007 - szybkie pytanie
Mam takie szybkie pytanie dotyczące Football Managera 2007 - dlaczego nie moge grać meczy? Ciągle mi pisze że następny mecz za 2 dni i nie moge wcisnąć "Następny mecz". Jak temu zaradzić? Prosze o szybką odpowiedź

Ghorri [ Konsul ]
Naciskaj "Kontynuuj"
Tym przyciskiem "pchasz" czas do przodu.

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
Ghorri->"Kontynuuj"? Nigdy tego przycisku nie widziałem :o No ale to chyba trza poszukać ;)
Dzięki Ci, Pan Bóg Ci to wynagrodzi.
edit: Gdzie jest to "Kontynuuj"? :P

Ghorri [ Konsul ]
A dam Ci, pewnie nie znajdziesz.... :D
Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
Ghorri -> I jak jak Ci sie odwdzięcze? :P

Ghorri [ Konsul ]
Następnymi pytaniami pewnie....