GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FM 2007 - szybkie pytanie

01.06.2007
10:05
[1]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

FM 2007 - szybkie pytanie

Mam takie szybkie pytanie dotyczące Football Managera 2007 - dlaczego nie moge grać meczy? Ciągle mi pisze że następny mecz za 2 dni i nie moge wcisnąć "Następny mecz". Jak temu zaradzić? Prosze o szybką odpowiedź

01.06.2007
10:07
smile
[2]

Ghorri [ Konsul ]

Naciskaj "Kontynuuj"
Tym przyciskiem "pchasz" czas do przodu.

01.06.2007
10:08
smile
[3]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Ghorri->"Kontynuuj"? Nigdy tego przycisku nie widziałem :o No ale to chyba trza poszukać ;)

Dzięki Ci, Pan Bóg Ci to wynagrodzi.

edit: Gdzie jest to "Kontynuuj"? :P

01.06.2007
10:14
smile
[4]

Ghorri [ Konsul ]

A dam Ci, pewnie nie znajdziesz.... :D

01.06.2007
10:14
[5]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Ghorri -> I jak jak Ci sie odwdzięcze? :P

01.06.2007
10:18
smile
[6]

Ghorri [ Konsul ]

Następnymi pytaniami pewnie....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.