GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie w sprawie Kaspersky'iego.

01.06.2007
09:54
smile
[1]

arthe[16] [ bboy ]

Pytanie w sprawie Kaspersky'iego.

Chciałbym się dowiedzieć czy mogę mieć zainstalowane Antyvirusa i Firewalla Kasperskiego, czy to nie będzie się jakoś gryść? Ile gdzieś ramu to razem zajmuje? I głowne pytanie czy opłaca instalować się te dwa programy czy wystarczy tylko jeden?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.