
Kubek2006 [ Pretorianin ]
Tomb Raider Anniversary - Pomocy!!
Witam jestem w Grecji, i nie wiem jak wydostać się z komnaty Hefajstosa, zdobyłem już klucz. Powiedźcie mi jak to zrobic?
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Hm, wydawało mi się, że polska premiera będzie za tydzień. Więc skąd zdobyłeś tak szybko tą grę?
Axl2000 [ Hohner ]
EG - nie odpowiada sie pytaniem na pytanie...
moze mu ciocia z Usa przyslala, pamietaj: człowiek jest niewinny do czasu az mu sie ta wine udowodni :)

Kubek2006 [ Pretorianin ]
w Grecji już była a tak sie składa że mam wujka w Grecji który jest maniakiem tej gry i i ją przysłał...to jak wyjść z komnaty Hefajstosa??
Kubek2006 [ Pretorianin ]
prosze niech ktoś mi powie jak wyjść z tej komnaty??

wielkimistrz [ Pretorianin ]
Nikt nie chce pomóc, bo pewnie nikt nie grał:P. Premiera 8 czerwca chyba.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Nie można wyjść z tej komnaty. Piracka wersja gry jest w tym miejscu uszkodzona.

Pl@ski [ Forever Confused ]
Heh, a tak poza tym to co u wujka Kubusiu? :P
Kubek2006 [ Pretorianin ]
lepiej mi powiedz jak wyjść z tamtą?

Keira0 [ Junior ]
poszukaj poradnika do tej gry może znajdziesz ja ci nie powiem ani nie pomogę bo czekam na premierę tej gry ale poszukaj poradnika do gry
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
lepiej mi powiedz jak wyjść z tamtą?
Nie wiem. Może zacznij od drinka? Dobra bajerka i pewnie się skusi.

Pl@ski [ Forever Confused ]
UVI -> Nie deprawuj młodzieży, za młody jeszcze na drinki jest. I tamta pewnie też... :]

Keira0 [ Junior ]
ja kiedyś siedziałam w jednej rundzie 2 miesiące myślałam że się wścieknę ale w końcu brat mi pomógł i już po sprawie

Kubek2006 [ Pretorianin ]
powiedz mi jak to zrobił??

Keira0 [ Junior ]
ale to było w Tomb Raider Legend więc w tym ci nie pomogę

fan realu madryt i raula [ Manolito ]
w Grecji już była a tak sie składa że mam wujka w Grecji który jest maniakiem tej gry i i ją przysłał...to jak wyjść z komnaty Hefajstosa??
akurat

coolerek-89 [ Konsul ]
Co ty pieprzysz? Premiera dopiero była dzisiaj , więc to jest niemożliwe żebyś ją miał. Giń PIRACIE !!!!111one
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
głupota ludzka nie zna granic. nie dość, że ukradłeś grę (bo tak można nazwać piractwo) to jeszcze nas okłamujesz. bardzo dobrze coolerek-89 dostrzegł twoje oszustwo
Kubek2006 [ Pretorianin ]
25 maja w Grecji była premiera

Keira0 [ Junior ]
Ej!!!!! zostawcie człowieka w spokoju za granicą wszystko jest szybciej niż w naszej Polsce

zalo [ Senator ]
Keira0 też dobrze gada, na forum jest tyle piratow, ze nawet nie ma sensu wytykać jednego...
kubek ------> powiedz po prostu ze sobie ściągnąłeś z neta i już, nikt cie za to nie zbanuje(chyba) a przynajmniej powiedzą ci co musisz zrobić zeby pominąć ten level...

Keira0 [ Junior ]
na świecie jest tyle piratów ze nikt ich nie zwalczy by musieli wyłączyć na całym świecie internet

Jim Raynor [ Pretty Fly ]
Ej!!!!! zostawcie człowieka w spokoju za granicą wszystko jest szybciej niż w naszej Polsce
keira-----> ale premiera śWIATOWA(!!!!!) była dopiero wczoraj, a w POlsce będzie.. tu masz racje później...

Keira0 [ Junior ]
a no to ci zwracam honor Jim Raynor
milu9tka [ Chor��y ]
MOżECIE MI POWIEDZIEC COś O TEJ GRZE BO NIEWIEM CZY WARTO W NIą GRAC ,....

Keira0 [ Junior ]
ale oczywiście że warto jaj mam narazie demo i już mnie ten kawałek wciągnął

Gooffy [ Pretorianin ]
W jakimś czasopiśmie (bodajże w Komputer Świat Gry) jest pełny opis przejścia tej gry :)

Keira0 [ Junior ]
serio jest poradnik? to super bo będę musiała zaś kupić