GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tomb Raider Anniversary - Pomocy!!

01.06.2007
09:24
smile
[1]

Kubek2006 [ Pretorianin ]

Tomb Raider Anniversary - Pomocy!!

Witam jestem w Grecji, i nie wiem jak wydostać się z komnaty Hefajstosa, zdobyłem już klucz. Powiedźcie mi jak to zrobic?

01.06.2007
09:26
[2]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Hm, wydawało mi się, że polska premiera będzie za tydzień. Więc skąd zdobyłeś tak szybko tą grę?

01.06.2007
09:28
[3]

Axl2000 [ Hohner ]

EG - nie odpowiada sie pytaniem na pytanie...

moze mu ciocia z Usa przyslala, pamietaj: człowiek jest niewinny do czasu az mu sie ta wine udowodni :)

01.06.2007
09:28
smile
[4]

Kubek2006 [ Pretorianin ]

w Grecji już była a tak sie składa że mam wujka w Grecji który jest maniakiem tej gry i i ją przysłał...to jak wyjść z komnaty Hefajstosa??

01.06.2007
09:29
[5]

Kubek2006 [ Pretorianin ]

prosze niech ktoś mi powie jak wyjść z tej komnaty??

01.06.2007
09:31
smile
[6]

wielkimistrz [ Pretorianin ]

Nikt nie chce pomóc, bo pewnie nikt nie grał:P. Premiera 8 czerwca chyba.

01.06.2007
09:33
[7]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nie można wyjść z tej komnaty. Piracka wersja gry jest w tym miejscu uszkodzona.

01.06.2007
09:36
smile
[8]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Heh, a tak poza tym to co u wujka Kubusiu? :P

01.06.2007
09:37
[9]

Kubek2006 [ Pretorianin ]

lepiej mi powiedz jak wyjść z tamtą?

01.06.2007
09:37
smile
[10]

Keira0 [ Junior ]

poszukaj poradnika do tej gry może znajdziesz ja ci nie powiem ani nie pomogę bo czekam na premierę tej gry ale poszukaj poradnika do gry

01.06.2007
09:38
[11]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

lepiej mi powiedz jak wyjść z tamtą?

Nie wiem. Może zacznij od drinka? Dobra bajerka i pewnie się skusi.

01.06.2007
09:42
smile
[12]

Pl@ski [ Forever Confused ]

UVI -> Nie deprawuj młodzieży, za młody jeszcze na drinki jest. I tamta pewnie też... :]

01.06.2007
09:43
smile
[13]

Keira0 [ Junior ]

ja kiedyś siedziałam w jednej rundzie 2 miesiące myślałam że się wścieknę ale w końcu brat mi pomógł i już po sprawie

01.06.2007
09:59
smile
[14]

Kubek2006 [ Pretorianin ]

powiedz mi jak to zrobił??

01.06.2007
13:43
smile
[15]

Keira0 [ Junior ]

ale to było w Tomb Raider Legend więc w tym ci nie pomogę

01.06.2007
14:04
smile
[16]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

w Grecji już była a tak sie składa że mam wujka w Grecji który jest maniakiem tej gry i i ją przysłał...to jak wyjść z komnaty Hefajstosa??
akurat

01.06.2007
14:12
smile
[17]

coolerek-89 [ Konsul ]

Co ty pieprzysz? Premiera dopiero była dzisiaj , więc to jest niemożliwe żebyś ją miał. Giń PIRACIE !!!!111one

01.06.2007
14:23
[18]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

głupota ludzka nie zna granic. nie dość, że ukradłeś grę (bo tak można nazwać piractwo) to jeszcze nas okłamujesz. bardzo dobrze coolerek-89 dostrzegł twoje oszustwo

01.06.2007
16:42
[19]

Kubek2006 [ Pretorianin ]

25 maja w Grecji była premiera

01.06.2007
17:35
smile
[20]

Keira0 [ Junior ]

Ej!!!!! zostawcie człowieka w spokoju za granicą wszystko jest szybciej niż w naszej Polsce

01.06.2007
17:50
smile
[21]

zalo [ Senator ]

Keira0 też dobrze gada, na forum jest tyle piratow, ze nawet nie ma sensu wytykać jednego...

kubek ------> powiedz po prostu ze sobie ściągnąłeś z neta i już, nikt cie za to nie zbanuje(chyba) a przynajmniej powiedzą ci co musisz zrobić zeby pominąć ten level...

02.06.2007
09:42
smile
[22]

Keira0 [ Junior ]

na świecie jest tyle piratów ze nikt ich nie zwalczy by musieli wyłączyć na całym świecie internet

02.06.2007
09:46
smile
[23]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

Ej!!!!! zostawcie człowieka w spokoju za granicą wszystko jest szybciej niż w naszej Polsce
keira-----> ale premiera śWIATOWA(!!!!!) była dopiero wczoraj, a w POlsce będzie.. tu masz racje później...

02.06.2007
09:53
smile
[24]

Keira0 [ Junior ]

a no to ci zwracam honor Jim Raynor

02.06.2007
13:06
[25]

milu9tka [ Chor��y ]

MOżECIE MI POWIEDZIEC COś O TEJ GRZE BO NIEWIEM CZY WARTO W NIą GRAC ,....

03.06.2007
09:59
smile
[26]

Keira0 [ Junior ]

ale oczywiście że warto jaj mam narazie demo i już mnie ten kawałek wciągnął

03.06.2007
10:24
smile
[27]

Gooffy [ Pretorianin ]

W jakimś czasopiśmie (bodajże w Komputer Świat Gry) jest pełny opis przejścia tej gry :)

03.06.2007
15:01
smile
[28]

Keira0 [ Junior ]

serio jest poradnik? to super bo będę musiała zaś kupić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.