GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

odtw mp3

01.06.2007
09:09
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

odtw mp3

proszę o radę.
chcę kupić młodej na dzień dziecka odtwarzacz mp3.
co polecacie? (młoda ma 10 lat)

01.06.2007
09:13
[2]

kastore [ Troll Slayer ]

Zależy oczywiście ile kasy chcesz wydać, polecam Samsunga albo SanDiska, z innymi miałem niezbyt dobre doświadczenia.
Ogólnie imho najlepiej poszukać z wbudowanym akumulatorem i z wejściem na karte.
Bardzo mi się też iPod Shuffle spodobał, nie ma co prawda wyświetlacza a funkcje są ograniczone, ale ma zwartą wytrzymałą obudowę

Z droższych to jeszcze może to


[Edit] Poza tym poszukaj na forum był wątek o poradach w zakupie mp3

01.06.2007
10:54
[3]

Rezor [ broken_thoughts ]

Podaj zakres cenowy, a wtedy sie coś sensownego wybierze.
;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.