GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wymiana telefonu w Plusie

01.06.2007
09:03
smile
[1]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Wymiana telefonu w Plusie

No właśnie mam pytanie do osób którzy przedłużali umowę w Plusie i brali telefon przez kuriera ,mianowicie mam umowę na brata ale jego nie ma aktualnie w Polsce i chce odebrać ten telefon za niego , ale teraz pytanie czy kurier będzie wymagał jakiegoś dokumentu tożsamości czy wystarczy podpis na aneksie ( bo ten mam opanowany całkiem dobrze :) )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.