
Molzey [ Pretorianin ]
Wielki Łaskawy Brat
HA, HA, HA....Ci Amerykanie to jednak mają zmysł do geszeftów. Nie dość ,że ta tarcza ma ma zastosowanie TYLKO do obrony ich kraju, nie dość że rozpieprza to nam absolutnie te nędzne resztki stosunków z Rosją, to jeszcze mamy za to zapłacić....
No i ta zupełna bezkarność personelu amerykańskiego. Za którego przewinienia będzie płacił polski skarb. Zaiste - jak Panowie w podbitym kraju. Nowy kolonializm, ot co.
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Może warto zaryzykować?
Dlaczego Japończycy ze zgwałconymi na Okinawie nastolatkami mają być lepsi?
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Molzey - Sadzisz ze tarcza bedzie tylko do obrony ICH kraju :) DOdatkowo powiedziec warto ze gdyby bylo za free wielu krzykaczy anty by pialo z zachwytu.Amerykanie wiedza ze ta tarcza to jeden wielki "bubel" i licza na to co wlasnie teraz ma miejsce - wycofanie sie Polski i smety jakie to malo oplacalne :)
Foks!k [ Medyk ]
Teraz to jestem an NIE :)

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
od poczatku bylem na NIE, ladnie to tak wykorzystywac ludzi co Bush?

Molzey [ Pretorianin ]
Pshemek-->
Głos mi się ze złości łamie, i mi się akcenty w wypowiedzi przesunęły ;)
Swoją drogą, to rzeczywiście wygląda na taką propozycję, która jest sformułowana w taki sposób by ją odrzucono. I tu się mogą naciąć.... Nasi wybitni fachowcy z MSZ gotowi są jeszcze się na to zgodzić.
I co wtedy? Jaką bezczelną propozycję będą musieli złożyć? Kontyngent najpiękniejszych Polek co miesiąc dostarczany do NY?