GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rajd na Berlin tajna broń III rzeszy

01.06.2007
07:57
[1]

synek2 [ Centurion ]

Rajd na Berlin tajna broń III rzeszy

jestem w 1 misji tej gry i kiedy strzelam z panzerfaust to tylko odejmuje mi życie i trafia koło mnie. jak strzelić w ten czołg(celowałem dobrze)?

01.06.2007
07:59
[2]

Vidos [ Senator ]

i kiedy strzelam z panzerfaust

Hmmm no to co się w tedy dzieję ???

Najwidoczniej celowałeś zle skoro zabiera ci ''życie''
Ćwicz,ćwicz,ćwicz.

01.06.2007
08:04
[3]

synek2 [ Centurion ]

ale to "okienko" czyli celownik miałem wycelowane w czołg. a potem strzeliłem w niebo i stało się tak samo

01.06.2007
08:06
[4]

Vidos [ Senator ]

Być może jakiś błąd, ale jeszcze raz dobrze przeczytaj co masz zrobić w misji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.