synek2 [ Centurion ]
Rajd na Berlin tajna broń III rzeszy
jestem w 1 misji tej gry i kiedy strzelam z panzerfaust to tylko odejmuje mi życie i trafia koło mnie. jak strzelić w ten czołg(celowałem dobrze)?
Vidos [ Senator ]
i kiedy strzelam z panzerfaust
Hmmm no to co się w tedy dzieję ???
Najwidoczniej celowałeś zle skoro zabiera ci ''życie''
Ćwicz,ćwicz,ćwicz.
synek2 [ Centurion ]
ale to "okienko" czyli celownik miałem wycelowane w czołg. a potem strzeliłem w niebo i stało się tak samo
Vidos [ Senator ]
Być może jakiś błąd, ale jeszcze raz dobrze przeczytaj co masz zrobić w misji.