G Unit [ Centurion ]
Deomonoid.com kiedy otwarta rejestracja??
witam,
od dawna chcialem sie zarejestrowac na tej stronce ale jak wiadomo nie latwo tam sie dostac. przeczytalem gdzies ze rejestracje sa otwarte w pierwszy piatek miesiaca. Dzis jest taki dzien a rejestrecja nadal jest zamknieta, czy ktos moze powiedziec o co chodzi?