GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Deomonoid.com kiedy otwarta rejestracja??

01.06.2007
07:20
[1]

G Unit [ Centurion ]

Deomonoid.com kiedy otwarta rejestracja??

witam,
od dawna chcialem sie zarejestrowac na tej stronce ale jak wiadomo nie latwo tam sie dostac. przeczytalem gdzies ze rejestracje sa otwarte w pierwszy piatek miesiaca. Dzis jest taki dzien a rejestrecja nadal jest zamknieta, czy ktos moze powiedziec o co chodzi?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.