GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzień Dziecka:)

01.06.2007
05:46
smile
[1]

techi [ Kami ]

Dzień Dziecka:)

Wszystkim użyszkodnikom, starym(w końcu każdy z nas był kiedyś dzieckiem i nadal jakąś cząstkę w sobie nosi), młodym, a nawet tym z ilością postów przekraczającą 10k życzę miłego dnia;)

Takie poranne myśli nieprzemyślane;)

Mam nadzieję, ze dostanę chociaż Kinder Niespodziankę, bo na prezenty chyba już za stary jestem;)

01.06.2007
05:49
smile
[2]

zbm [ Atlantis Crusader ]

No i wszystkim dzieciom komunii i neostrady wszystkiego naj:)

01.06.2007
05:53
smile
[3]

leszo [ I Can't Dance ]

wlasnie sie zbieram na weekend na Kaszuby :]

01.06.2007
05:53
smile
[4]

TeadyBeeR [ Legend ]

Wszystkiego najlepszego.

Szkoda, ze pewnie prezentu nie bedzie. No nic. Sam sobie piwo kupie. :D

01.06.2007
06:22
smile
[5]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

najlepszego ;)

01.06.2007
06:40
smile
[6]

CHESTER80 [ Idioteque ]

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci, tych dużych i tych małych zwłaszcza.

A ja sobie dzisiaj kupię gazetkę o Tomb Raiderze, dużą Colę i lepsze niż zwykle fajki :)

01.06.2007
06:44
smile
[7]

Łyczek [ Legend ]

Najlepszego dzieciaki :)

01.06.2007
07:02
smile
[8]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Bardzo dziękuję za życzenia. Naprawdę się wzruszyłem ;) Jesteście wszyscy cudowni :*

Ja też Wam wszystkim życzę super dnia i taaaaakich prezentów :)

spoiler start
A moja żona o mnie zapomniała ;(
spoiler stop

01.06.2007
07:24
smile
[9]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Jeckyl - a moze zonka chce Ci zrobic dopiero wieczorem... prezencik :>

01.06.2007
07:26
[10]

Vidos [ Senator ]

Ja od babci dostałem stówkę na ''drobne wydatki.''

spoiler start
Muszę kupić pampersy dla dziecka.
spoiler stop

01.06.2007
07:37
smile
[11]

Foks!k [ Medyk ]

Wszystkiego najlepszego xD Młodzieży !


dziękuję.

01.06.2007
07:54
smile
[12]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Orlando--> Naprawdę tak myślisz??

Może...

Jak wrócę z pracy do domu okaże się, że dostanę od niej ten prezent :)

S.T.A.K.E.R. i nowa karta graficzna, która go uciągnie :)

Taaaaak. Już się nie mogę doczekać.

Dzięki :) Już się nie mogę doczekać powrotu do domu :D

01.06.2007
07:57
smile
[13]

mycha921 [ Invisible ]

Wszystkiego naj i dziękuje wszystkim ;)

Bilans : 50ziko, jak u was ?:P

01.06.2007
07:57
[14]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

Syćkiego najlespego

Ja na ten specjalny dzień dostane klasówkę z analogówki, klasówkę z geografii i pytańsko z niemca...

01.06.2007
07:58
smile
[15]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Szkoda ze juz nigdy nie dostane klocków lego :D

01.06.2007
08:02
smile
[16]

Obiwan1992 [ komandor ]

ja dzidzi wam życzę wszystkiego naj najlepszego i spełniania marzeń (sennych) ;p;p;p;p;p;p

01.06.2007
08:06
[17]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

kurde ja też mam nadzieje na chociaż jakąś czekoladke ;P i głupio, że liceum idzie do szkoły :/

01.06.2007
08:09
[18]

Vidos [ Senator ]

Pomijając mój poprzedni post to 8 lat temu właśnie w tym dniu otrzymałem powołanie do służby wojskowej, ale był ból.

01.06.2007
08:34
smile
[19]

Flet [ Fletomen ]

Dziękuje i wzajemnie :D

01.06.2007
08:42
smile
[20]

wornock [ Generaďż˝ ]

Wszystkiego najlepszego dzieci!!!

01.06.2007
08:45
smile
[21]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Dzieci taaak??? :D

01.06.2007
08:46
[22]

cycu2003 [ Legend ]

ja mam jeszcze wazny sprawdzian dzisiaj :p , co z tego ze dorosly szkoła to szkoła :D

01.06.2007
08:51
smile
[23]

siekator [ Król Rybak ]

Najlepszego.

01.06.2007
09:00
smile
[24]

MAROLL [ Marek ]

No ja już dostałem tzw. baton .

01.06.2007
09:19
smile
[25]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

A ja jestem Gzecio i od mamusi lizacka dostałem :D A mam jus 23 latka :D

Wsiego najlepszego małym i dużym dzieciom :)

01.06.2007
09:22
[26]

Axl2000 [ Hohner ]

Najlepszego dzieciarnia! ;P

wątek typowo +1 ;)

swoja droga dzisiaj dzien dziecka a jutro sie SESJA zaczyna, jutro powiem "no i skonczył się dzień dziecka" ;)

01.06.2007
09:24
smile
[27]

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]

Życze moim kumplom "z boiska" wszystkiego naj :)

01.06.2007
09:50
[28]

smokinnhobo [ Chor��y ]

Wszystkiego najlepszego, ZDROWIA !

01.06.2007
10:18
[29]

gromusek [ Street View ]

A niech bedzie najlepszego ;]

01.06.2007
10:20
[30]

Taikun44 [ NDSL ]

TInki Winky życzy Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka ... jak chcecie prezencik, musicie dotknąć mojej torebki

01.06.2007
10:26
smile
[31]

Przemo_888 [ Piroman ]

Wszystkiego najlepszego innym dzieciom oraz starszym kompanom(kiedyś przecież byli dziećmi). Ja dostałem 20 zeta od rodziców, ale jeszcze jadę dzisiaj do babci ;].

01.06.2007
10:43
[32]

TAILEREKK [ Senator ]

hehe :)
NAJLEPSZEGO ;)

życze wam abyscie nie dostali neostrady z tej okazji :P

pozdro

01.06.2007
10:49
smile
[33]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Najlepszego dla wszystkich dzieci tych małych i tych już dorosłych... ;)

01.06.2007
11:15
smile
[34]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Ja sobie wagaruje więc już prezencik mam

01.06.2007
11:23
smile
[35]

promyczek303 [ sunshine ]

Ja jeszcze nic nie dostałam ale mam nadzieje, że to sie zmieni bo bedzie foch okrutny :P

Tyle energi potrzeba aby byc dzieckiem...

01.06.2007
11:25
smile
[36]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

DD-Day - Dzień Dziecka...?

Wszystkiego najlepszego hehe.

01.06.2007
11:28
[37]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Jeszcze nic nie dostalem

01.06.2007
11:38
smile
[38]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Wsiśkiego najlepsiego dzieciacki kochane:)

Na Interii jest dzień bez polityków

01.06.2007
12:11
[39]

szuru-buru [ Konsul ]

TAILEREKK< tego raczej życzysz nie dzieciom tylko reszcie ludzi na forum...

Kurde za stary jestem na to święto, ale dla matki zawsze się będzie dzieckiem i wiek nigdy tego nie zmieni czy ma się 20 czy 30 czy 50 lat. Nie chwaląc się wcale dostałem symbolicznie coś słodkiego.

01.06.2007
12:14
smile
[40]

zuraw33 [ Centurion ]

dołaczam sie do życzeń
Wszystkiego najlepszego dzieciaki

01.06.2007
12:19
smile
[41]

ValkyreX [ Cesarz ]

Dołączam się do życzeń.

Najlepszego, dzieci ;)

01.06.2007
12:22
smile
[42]

fajny Książę [ Pretorianin ]

no właśnie, wszystkiego dobrego !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.