
techi [ Kami ]
Dzień Dziecka:)
Wszystkim użyszkodnikom, starym(w końcu każdy z nas był kiedyś dzieckiem i nadal jakąś cząstkę w sobie nosi), młodym, a nawet tym z ilością postów przekraczającą 10k życzę miłego dnia;)
Takie poranne myśli nieprzemyślane;)
Mam nadzieję, ze dostanę chociaż Kinder Niespodziankę, bo na prezenty chyba już za stary jestem;)

zbm [ Atlantis Crusader ]
No i wszystkim dzieciom komunii i neostrady wszystkiego naj:)

leszo [ I Can't Dance ]
wlasnie sie zbieram na weekend na Kaszuby :]

TeadyBeeR [ Legend ]
Wszystkiego najlepszego.
Szkoda, ze pewnie prezentu nie bedzie. No nic. Sam sobie piwo kupie. :D

Viroxis [ Generaďż˝ ]
najlepszego ;)

CHESTER80 [ Idioteque ]
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci, tych dużych i tych małych zwłaszcza.
A ja sobie dzisiaj kupię gazetkę o Tomb Raiderze, dużą Colę i lepsze niż zwykle fajki :)

Łyczek [ Legend ]
Najlepszego dzieciaki :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Bardzo dziękuję za życzenia. Naprawdę się wzruszyłem ;) Jesteście wszyscy cudowni :*
Ja też Wam wszystkim życzę super dnia i taaaaakich prezentów :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Jeckyl - a moze zonka chce Ci zrobic dopiero wieczorem... prezencik :>
Vidos [ Senator ]
Ja od babci dostałem stówkę na ''drobne wydatki.''

Foks!k [ Medyk ]
Wszystkiego najlepszego xD Młodzieży !
dziękuję.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Orlando--> Naprawdę tak myślisz??
Może...
Jak wrócę z pracy do domu okaże się, że dostanę od niej ten prezent :)
S.T.A.K.E.R. i nowa karta graficzna, która go uciągnie :)
Taaaaak. Już się nie mogę doczekać.
Dzięki :) Już się nie mogę doczekać powrotu do domu :D

mycha921 [ Invisible ]
Wszystkiego naj i dziękuje wszystkim ;)
Bilans : 50ziko, jak u was ?:P
Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]
Syćkiego najlespego
Ja na ten specjalny dzień dostane klasówkę z analogówki, klasówkę z geografii i pytańsko z niemca...

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Szkoda ze juz nigdy nie dostane klocków lego :D

Obiwan1992 [ komandor ]
ja dzidzi wam życzę wszystkiego naj najlepszego i spełniania marzeń (sennych) ;p;p;p;p;p;p
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
kurde ja też mam nadzieje na chociaż jakąś czekoladke ;P i głupio, że liceum idzie do szkoły :/
Vidos [ Senator ]
Pomijając mój poprzedni post to 8 lat temu właśnie w tym dniu otrzymałem powołanie do służby wojskowej, ale był ból.

Flet [ Fletomen ]
Dziękuje i wzajemnie :D

wornock [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego najlepszego dzieci!!!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Dzieci taaak??? :D
cycu2003 [ Legend ]
ja mam jeszcze wazny sprawdzian dzisiaj :p , co z tego ze dorosly szkoła to szkoła :D

siekator [ Król Rybak ]
Najlepszego.

MAROLL [ Marek ]
No ja już dostałem tzw. baton .

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
A ja jestem Gzecio i od mamusi lizacka dostałem :D A mam jus 23 latka :D
Wsiego najlepszego małym i dużym dzieciom :)
Axl2000 [ Hohner ]
Najlepszego dzieciarnia! ;P
wątek typowo +1 ;)
swoja droga dzisiaj dzien dziecka a jutro sie SESJA zaczyna, jutro powiem "no i skonczył się dzień dziecka" ;)

Agent_007 [ Normalnie Nienormalny ]
Życze moim kumplom "z boiska" wszystkiego naj :)
smokinnhobo [ Chor��y ]
Wszystkiego najlepszego, ZDROWIA !
gromusek [ Street View ]
A niech bedzie najlepszego ;]
Taikun44 [ NDSL ]
TInki Winky życzy Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka ... jak chcecie prezencik, musicie dotknąć mojej torebki

Przemo_888 [ Piroman ]
Wszystkiego najlepszego innym dzieciom oraz starszym kompanom(kiedyś przecież byli dziećmi). Ja dostałem 20 zeta od rodziców, ale jeszcze jadę dzisiaj do babci ;].
TAILEREKK [ Senator ]
hehe :)
NAJLEPSZEGO ;)
życze wam abyscie nie dostali neostrady z tej okazji :P
pozdro

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Najlepszego dla wszystkich dzieci tych małych i tych już dorosłych... ;)

Wiewiórk [ - Syska ! ]
Ja sobie wagaruje więc już prezencik mam

promyczek303 [ sunshine ]
Ja jeszcze nic nie dostałam ale mam nadzieje, że to sie zmieni bo bedzie foch okrutny :P
Tyle energi potrzeba aby byc dzieckiem...

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
DD-Day - Dzień Dziecka...?
Wszystkiego najlepszego hehe.
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
Jeszcze nic nie dostalem

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Wsiśkiego najlepsiego dzieciacki kochane:)
Na Interii jest dzień bez polityków
szuru-buru [ Konsul ]
TAILEREKK< tego raczej życzysz nie dzieciom tylko reszcie ludzi na forum...
Kurde za stary jestem na to święto, ale dla matki zawsze się będzie dzieckiem i wiek nigdy tego nie zmieni czy ma się 20 czy 30 czy 50 lat. Nie chwaląc się wcale dostałem symbolicznie coś słodkiego.

zuraw33 [ Centurion ]
dołaczam sie do życzeń
Wszystkiego najlepszego dzieciaki

ValkyreX [ Cesarz ]
Dołączam się do życzeń.
Najlepszego, dzieci ;)

fajny Książę [ Pretorianin ]
no właśnie, wszystkiego dobrego !!!