GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VAT Marża - o co chodzi?

01.06.2007
00:06
smile
[1]

-27fps- [ Konsul ]

VAT Marża - o co chodzi?

Koleś chce sprzedać na Allegro nowy dysk na gwarancji. Pisze, że wystawia fakturę VAT Marża.. Gdzieś czytałem, że nie można wystawiać takiej faktury na nowe towary. Czy mając taką fakturę można odpisać "cokolwiek" od podatku?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.