GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta pamięci Memory Stick Pro Duo - którą wybrać?

31.05.2007
23:26
smile
[1]

Hakim [ ]

Karta pamięci Memory Stick Pro Duo - którą wybrać?

Witam.
Którą z tych kart pamięci najlepiej kupić do telefonu SE K750i? Pojemność 1GB.



Znaczy się, czy ta najtańsza w jakiś (i czy w ogóle) sposób jest gorsza od np. kart Sony?
Czy może kupić jakiegoś SanDiska, dołożyć, ale mieć kartę podejrzewam lepszą od tych powyższych?

Tylko z kolei za tego Sandiska 1GB mógłbym już mieć 2GB Sony (ale aż taka pojemność jest chyba zbędna;))

Nie znam się na tym, prosiłbym o opinię jakiegoś fachowca.
Co może być najlepszym wyborem pod względem powiedzmy jakość/cena?

31.05.2007
23:28
[2]

cronotrigger [ sloth ]

sandisk 1gb sprawuje sie w moim k750i bez zarzutu od roku.

31.05.2007
23:53
[3]

puszczyk [ Generał brygady ]

Cudów ie ma, nie kupisz za takie pieniądze oryginalnych kart Sony, to na 100% chińskie podróbki- mają takie same bebechy jak te z linków wyżej.

01.06.2007
00:27
[4]

Yassey [ Pretorianin ]

Kupilem taka właśnie "Sony" za 54 złote 2 miesiące temu do mojego K750i. Jak dotąd 0 problemów.

01.06.2007
00:34
[5]

TAILEREKK [ Senator ]

w kartach sugeruj sie ceną i gwarancją :)
pozdrawiam

02.06.2007
01:18
[6]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

ja mysle ze SanDisk.....a co do tego ze to na 100% chinskie podróbki to mialbym inne zdanie....

02.06.2007
01:49
[7]

puszczyk [ Generał brygady ]

dave_mgs-> popatrz choćby na zgrzewy tej Sony 2 GB z ostatniego linka i tych z mojego ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.