
Hakim [ ]
Karta pamięci Memory Stick Pro Duo - którą wybrać?
Witam.
Którą z tych kart pamięci najlepiej kupić do telefonu SE K750i? Pojemność 1GB.
Znaczy się, czy ta najtańsza w jakiś (i czy w ogóle) sposób jest gorsza od np. kart Sony?
Czy może kupić jakiegoś SanDiska, dołożyć, ale mieć kartę podejrzewam lepszą od tych powyższych?
Tylko z kolei za tego Sandiska 1GB mógłbym już mieć 2GB Sony (ale aż taka pojemność jest chyba zbędna;))
Nie znam się na tym, prosiłbym o opinię jakiegoś fachowca.
Co może być najlepszym wyborem pod względem powiedzmy jakość/cena?
cronotrigger [ sloth ]
sandisk 1gb sprawuje sie w moim k750i bez zarzutu od roku.
puszczyk [ Generał brygady ]
Cudów ie ma, nie kupisz za takie pieniądze oryginalnych kart Sony, to na 100% chińskie podróbki- mają takie same bebechy jak te z linków wyżej.
Yassey [ Pretorianin ]
Kupilem taka właśnie "Sony" za 54 złote 2 miesiące temu do mojego K750i. Jak dotąd 0 problemów.
TAILEREKK [ Senator ]
w kartach sugeruj sie ceną i gwarancją :)
pozdrawiam
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
ja mysle ze SanDisk.....a co do tego ze to na 100% chinskie podróbki to mialbym inne zdanie....
puszczyk [ Generał brygady ]
dave_mgs-> popatrz choćby na zgrzewy tej Sony 2 GB z ostatniego linka i tych z mojego ;)