GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gołe nastolatki" w szufladzie działacza ZHP

31.05.2007
22:56
smile
[1]

bagis_ek [ Pretorianin ]

Gołe nastolatki" w szufladzie działacza ZHP




Podczas przeszukania mieszkania 57-letniego działacza ZHP z Grodziska Wlkp. (Wielkopolskie) znaleziono zdjęcia rozebranych nieletnich dziewcząt. Przebywający od wtorku w areszcie Jan J. jest podejrzany o molestowanie 14-letniej dziewczyny podczas biwaku w Pszczewie (Lubuskie), na którym był wychowawcą.

Gdyby gość był młodszy, to można byłoby zażartować...ale ten dziadek??? horror!!

znalazłem to ze stronki podanej na tym forum< coś ze szkołą policyjną>

31.05.2007
22:59
smile
[2]

ronn [ moralizator ]



Stanson dałby radę :)

31.05.2007
23:01
smile
[3]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

ile by nie miał lat to jest to powód do płaczu a nie do śmiechu :[

31.05.2007
23:01
smile
[4]

cioruss [ oko cyklopa ]

Glino, pomoz sobie sam..

wyglda, ze nie maja juz co liczyc na kolege z ZHP..

31.05.2007
23:12
[5]

twostupiddogs [ Senator ]

ronn

Straszny kał ten artykuł, ale nawet jeśli połowa jest prawdą to cóż sympatiko.

31.05.2007
23:17
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

"Jedna z uczestniczek biwaku odbywającego się Pszczewie (powiat Międzyrzecz) telefonicznie poskarżyła się rodzicom, że opiekun dotykał ją w miejsca intymne i całował. Rodzice po relacji córki powiadomili o wszystkim policję; "

- Też bym powiadomił policję... o miejscu zwłok tego skur...czysyna.

31.05.2007
23:19
[7]

wacek666 [ 666 ]

pedofili do gazu

31.05.2007
23:19
[8]

Taikun44 [ NDSL ]

_-_ ucinać jaja takim ... nie ... urywać ... nie ... niech psy mu odgryza ...

31.05.2007
23:28
smile
[9]

zbm [ Atlantis Crusader ]

Wiecie co jest najgorsze.

Są sytuacje, w których nastoletnie gówniary potrafią wyciąć taki numer niewinnemu
porządnemu człowiekowi - np opiekunowi kolonii.
I nijak nie ma on szans na obronę i wytłumaczenie.
Został już skazany przez wszystkich dookoła.
Nie mowie, ze było tak w tym przypadku, ale ta druga, ciemna strona medalu tez ma miejsce.

31.05.2007
23:34
smile
[10]

zbm [ Atlantis Crusader ]

damn, skończyła się edycja:

a propos niewinnych nastolatek



takie sztuki też się dzieją.

31.05.2007
23:44
[11]

Lutz [ Senator ]

Jakby w polsce wyleciala za robienie "laski" to bylby katoland, szarganie wolnosci osobistej i ingerowanie w prywatne decyzje jednostki ;)

31.05.2007
23:45
smile
[12]

zbm [ Atlantis Crusader ]

swoją drogą, ciekawe jak skończyła się sprawa tych chłopców od laski za 5 pln:)

31.05.2007
23:46
[13]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

No ale przecież u nas już wywalili jedną za zdjęcia w Playboy, a poza tym i tak było sporo afer z filmikami z komórek.

31.05.2007
23:52
[14]

Lookash [ Senator ]

Tak to jest, jak się za młodu człowiek nie wyszumi, a na burdello pieniędzy brak...

31.05.2007
23:54
[15]

Taikun44 [ NDSL ]

zbm >> wiesz pudelek jest dla osób z IQ < 0 i dażącym do minus nieskończonści więc za bardzo nie ma co im ufać ;) ... fajne strony przeglądasz ;p

31.05.2007
23:56
smile
[16]

ronn [ moralizator ]

Taikun44 --> Pudelek to moja codzienna lektura :)

31.05.2007
23:59
smile
[17]

Taikun44 [ NDSL ]

ronn >> no przeciez komu jak komu ale swojemu przyjaciolowi od komentarzy na pudelku i smogu przedstawiać się nie musisz :)

01.06.2007
05:46
smile
[18]

zbm [ Atlantis Crusader ]

pudelek jest jedną z ulubionych stron, na które zaglądam podczas pracy:D, z resztą kumple też.
Ostatnio jestem zawiedziony, że tak mało o paris jest;)

01.06.2007
05:50
smile
[19]

techi [ Kami ]

Pudelek wymiata:D

zbm->Nie znasz się, teraz Lindsay jest na topie;D

01.06.2007
06:51
smile
[20]

Ziomuś15 [ Konsul ]

Tak jak powiedział tajkun. Pudelek jest dla ludzi co tylko szukają tanich sensacji. Może lepiej zacząć przeglądać to wyjdzie przynajmniej na dobre.

01.06.2007
06:54
smile
[21]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ziomuś15--> No nie wiem... Takiemu ssaq-owi na przykład nie wyszło na dobre ;)

01.06.2007
07:29
smile
[22]

zbm [ Atlantis Crusader ]

techi --> Lindsay Lonah? Dziwne Wikipedia nic o tym nie mówi.

01.06.2007
07:35
[23]

Vidos [ Senator ]

Kolejny pedofil bez wykształcenia pedagogicznego !!! ludzie co w tym kraju się dzieję, księża pedofile, politycy, psycholodzy niedługo Papieża jeszcze w to wciągną.

01.06.2007
08:09
[24]

erton F [ Konsul ]

Kiedys bylem na takim harcerskim obozie i tez znalazl sie druh ktory chcial sprawdzic czego dziewczynki z najmlodszej grupy nie zalozyly pod pidzame, ale to byly inne czasy i obylo sie bez policji niestety, po prostu na drugi dzien wrocil chlopak do domu nie bedac juz harcerzem i z obitym ryjem. Mysle, ze takie przypadki sa dosyc czeste.

01.06.2007
08:17
smile
[25]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

zbm--> Jak nie?

01.06.2007
08:51
smile
[26]

zbm [ Atlantis Crusader ]

oo dziwne mi nic o tym nie mówiła;)

edit:

ale za to nie żyje w Polsce! :D

01.06.2007
08:58
smile
[27]

MAROLL [ Marek ]

@ [4]

Napis na murze w moim mieście - Rambo, pomóż polskiej policji!

01.06.2007
09:04
smile
[28]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Vidos - Pamiętaj że w każdym innym kraju jest "bez-pedofilowa arkadia".

Przypominamy że donosi o tym jakiś dziwny serwis, więc zrzućcie trochę z tonu z tym urywaniem jaj chłopaki.

01.06.2007
09:26
[29]

legrooch [ MPO Squad Member ]

A co na to ssakkkqqqqu? :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.