GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mniami pasta do zębów : )

31.05.2007
22:40
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Mniami pasta do zębów : )

No... Więc... : )

Szukam nazwy pasty do zębów, o której mówi kociamber w tym wątku:


Czyli pasty do zębów... Takiej... Lekko zielonawo-niebieskiej (Dawno jej nie widziałęm to nie pamiętam), z zakończeniem w kształcie gwiazdki. Pamiętam że byla pyszma : )

PS: Tak, psycholog twierdzi że proszki mi pomogą : )

31.05.2007
22:46
smile
[2]

Deepdelver [ Legend ]

Dycu --> jeśli jej używałeś kilka lat temu, to powinna jeszcze być gdzieś na końcu rury od zlewu. Trzeba tylko mocno zassać.

31.05.2007
22:47
[3]

Yoghurt [ Legend ]

Colodent?

Sprawdź, ja nigdy dokładnie nie płukam przepastnej paszczęki, to mi się coś zawsze uda z trzonowca wyskubac. Może tobie też się uda.

31.05.2007
22:48
[4]

Sznapi [ Parufka ]

Deepdelver---->Sądzisz, że jeszcze trochę zostało no... w odbycie? :P

31.05.2007
22:50
[5]

Taikun44 [ NDSL ]

Deep >> oj żebyś się nie zdziwił po takim ssaniu rur :)

31.05.2007
22:50
smile
[6]

Deepdelver [ Legend ]

Sznapi --> nie wiem jak Ty, ale my szczoteczki używamy do czyszczenia zębów.

31.05.2007
22:51
[7]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

hehe powrót do starych czzasów...to mi sie podoba .....muszę znowu zacząc myć zęby bo przecież minoł już rok ( ojej rozgadałem się):P xD

31.05.2007
22:53
[8]

Sznapi [ Parufka ]

Deepdelver----> Ja również, ale nieraz słyszałem opowieści kumpli jak skończył im się papier toaletowy i musieli się posługiwać szczoteczką jako podcieraczem awaryjnym...

31.05.2007
22:58
smile
[9]

Deepdelver [ Legend ]

Sznapi --> i nakładali na szczoteczkę pastę do zębów? Trzymaj się lepiej z dala od tych kolegów, bo zły dotyk boli przez całe życie. :)

31.05.2007
23:05
smile
[10]

claudespeed18 [ Senator ]

taka pasta jest słaba...lepiej kupic z jakimis atestami ;]

31.05.2007
23:08
smile
[11]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

claudespeed - Ale Ja nią nie będę mył zębów : )

01.06.2007
08:58
smile
[12]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

I z rana łup do góry : )

01.06.2007
10:42
[13]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Mój brat jak był mały to używał tej pasty, wydaje mi się że było to coś z Colgate. W każdym razie o smaku gumy do żucia:)

02.06.2007
01:15
[14]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

posmaruj nutellą efekt podobny...no moze poza zdrowiem zębów ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.