Kuper^^ [ Konsul ]
Ktora wiatrowka ?
Ok mam male fundusze 100 zl i chcialbmy kupci wiatroweczke , jest lato i fajnie by bylo postrzelac . Nie chce super extra mega wypasnego sprzetu , chce sobie poprostu postrzelac , ale sie nie znam i ktroa bedzie najelpsza z tych ?
czym sie kierowac przy kupnie ?
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Polecam !
Kuper^^ [ Konsul ]
ktos jeszcze sie wypowie ?
mannan [ Stormtroopers ]
Zobacz na www.militaria.pl albo tak jak ja kup zwykły pistolet na CO2
EspenLund [ Live For Speed ]
Żadna.
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
powiem tak....taką wiatrówką niestety nie da sie stluc szyby--> testowane w celach naukowych, w bezpiecznych warunkach ;]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]
Wiatrówka za 100zł. Za tyle kupisz dobry pistolet na kulki.
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Żadna.
Za 350-400 możesz dorwać używaną slavie.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6353714
litlat [ Konsul ]
dr. Acula za 100zł nie kupisz dobrego pistoletu na kulki;]
Kuper^^ [ Konsul ]
dr. Acula - nie bo po co
Xaar - nie mam zmaiaru nic uzywanego kupowac, pozatym nie dalbym 400 zl za troche rozrywki
i tka juz kupuje za 99 zl ;] nie ptrozeba mi nic super extra , chce troche postrzelac i juz
Darekpwl [ Pretorianin ]
Znajomy kupował wiatrówkę za 170 zeta z lunetką i jest z niej zadowolony. Nie ma sensu przepłacać jesli chcesz tylko sobie postrzelac przez lato :)
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Kuper -> w trosce o Twoje palce udzielę Ci jednej rady - nie kupuj chociaż nic z dolnym naciągiem.
Ja właśnie jestem na etapie wydawania 670 zł za wiatrówkę :P

raper741 [ Legend ]
Żadna ?
Zyker [ Konsul ]
Kup sobie Hatsana (sam mam) bardzo fajna wiatrówka s90. Co prawda Turecka ale na pewno 100 razy lepsza od tych chinek ale jeśli maił bym ci polecić naprawdę dobrą to Slavia i nie ma bata.
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
...i przeczytaj dokładnie to co jest na samym dole.
Jak już bierzesz chinkę to chociaż łamaną.