GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktora wiatrowka ?

31.05.2007
20:25
[1]

Kuper^^ [ Konsul ]

Ktora wiatrowka ?

Ok mam male fundusze 100 zl i chcialbmy kupci wiatroweczke , jest lato i fajnie by bylo postrzelac . Nie chce super extra mega wypasnego sprzetu , chce sobie poprostu postrzelac , ale sie nie znam i ktroa bedzie najelpsza z tych ?




czym sie kierowac przy kupnie ?

31.05.2007
20:28
[2]

Wiewiórk [ - Syska ! ]


Polecam !

31.05.2007
20:47
[3]

Kuper^^ [ Konsul ]

ktos jeszcze sie wypowie ?

31.05.2007
20:48
[4]

mannan [ Stormtroopers ]

Zobacz na www.militaria.pl albo tak jak ja kup zwykły pistolet na CO2

31.05.2007
21:20
[5]

EspenLund [ Live For Speed ]

Żadna.

02.06.2007
01:30
[6]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

powiem tak....taką wiatrówką niestety nie da sie stluc szyby--> testowane w celach naukowych, w bezpiecznych warunkach ;]

02.06.2007
01:32
smile
[7]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Wiatrówka za 100zł. Za tyle kupisz dobry pistolet na kulki.

02.06.2007
11:12
[8]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Żadna.
Za 350-400 możesz dorwać używaną slavie.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6353714

02.06.2007
11:22
[9]

litlat [ Konsul ]

dr. Acula za 100zł nie kupisz dobrego pistoletu na kulki;]

02.06.2007
11:33
[10]

Kuper^^ [ Konsul ]

dr. Acula - nie bo po co

Xaar - nie mam zmaiaru nic uzywanego kupowac, pozatym nie dalbym 400 zl za troche rozrywki

i tka juz kupuje za 99 zl ;] nie ptrozeba mi nic super extra , chce troche postrzelac i juz

02.06.2007
11:37
[11]

Darekpwl [ Pretorianin ]

Znajomy kupował wiatrówkę za 170 zeta z lunetką i jest z niej zadowolony. Nie ma sensu przepłacać jesli chcesz tylko sobie postrzelac przez lato :)

02.06.2007
11:38
[12]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Kuper -> w trosce o Twoje palce udzielę Ci jednej rady - nie kupuj chociaż nic z dolnym naciągiem.

Ja właśnie jestem na etapie wydawania 670 zł za wiatrówkę :P

02.06.2007
11:39
smile
[13]

raper741 [ Legend ]

Żadna ?

02.06.2007
11:43
[14]

Zyker [ Konsul ]

Kup sobie Hatsana (sam mam) bardzo fajna wiatrówka s90. Co prawda Turecka ale na pewno 100 razy lepsza od tych chinek ale jeśli maił bym ci polecić naprawdę dobrą to Slavia i nie ma bata.

02.06.2007
11:45
[15]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]



...i przeczytaj dokładnie to co jest na samym dole.

Jak już bierzesz chinkę to chociaż łamaną.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.