GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najgorszy dzień w mojej hitorii....

31.05.2007
19:36
smile
[1]

matisek14 [ Konsul ]

Najgorszy dzień w mojej hitorii....

Ehh... dzisiaj był mój najgorszy dzień życia. Miałem dzisiaj zdawać na kartę motorowerową. Wszystko ładnie, pięknie, zdałem za pierwszym razem, ale od razu koledzy zaczęli mnie prosić, żebym im pożyczył skuter. No dobra, może nic sie nie stanie. Mówię im, wolno, powoli dodawajcie gazu, hamulec po lewej przy rączce. Dobra. Oczywiście całą klasa zdawała na moim, jakby to było. No tam zdają (połowa nie zdała oczywiście), po testach patrze, a ty flak z tyłu i felga cała pogięta :/ Krew mnie zalała, zqurwiałem wszystkich, mają sie złożyć wszyscy co zdawali. Jeszcze nie wiedza że wszystko będzie kosztować ok. 300 zł. Już to widzę jak sie rwą do płacenia :/ Ale najgorsze jest to, że następnego dnia miałem jechać do sklepu zamawiać mojego wymarzonego kompa!!! A tak - c*uja ://// Tata sie zdenerwował, tak nie na żarty, a na kompa czekałem już ponad pół roku, kazał mi dać kasę za szkody, ale nie mam ;( I jak tu zciągnąć kasę od kolegów? wiem, nie powinienem dawać im skuter, ale wtedy, jak przy tobie stoją i proszą Cię, zgadzasz sie nie chcą żeby Cię uważano na chama lub coś w tym stylu :( Dobry zwyczaj - nie pożyczaj, mam nauczkę, ale chyba nie zniosę dalszej męki męczenia sie z tym kompem. Jak to wytłumaczyć rodzicom że to nie moja wina (całkowicie)? Ehh... napisałem to zęby sie wyżalić komuś....

31.05.2007
19:37
[2]

wysia [ Senator ]

Masz bardzo szczesliwe zycie..

31.05.2007
19:37
[3]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Czy tata już się uspokoił?

31.05.2007
19:39
smile
[4]

promyczek303 [ sunshine ]

tak przy okazji: co się stało z tym co rzekomo rozbił nowy telewizor? :D

31.05.2007
19:40
[5]

matisek14 [ Konsul ]

wysia --> Wiem, jak to sie napisze, to nie wygląda wcale tragicznie, ale ty nie widziałaś/eś jaka awantura była :(
Marsellus Wallace -> Nie wiem, nie ma go w domu, kazał mi na juro kasę przynieść ;(

31.05.2007
19:41
[6]

infostarter211 [ Pretorianin ]

Zazdroszczę, chciałbym mieć takie problemy

31.05.2007
19:41
[7]

Taikun44 [ NDSL ]

A mówili starsi koledzy w innym wątku GOLa że skutery są złe ?

31.05.2007
19:43
smile
[8]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Wysiu bądź bardziej wyrozumiały, jaki wiek takie problemy :)

Jak tacie przejdzie przeproś go, powiedz, że dostałeś nauczkę i w miare możliwości zbierzesz pieniądze od kolegów którzy zadeklarowali się płacić. Powiedz, że bardzo Ci zależy na nowym komputerze i zapytaj czy nie zmieni zdania. Najlepiej jutro, bo dzień dziecka jest :)

31.05.2007
19:44
smile
[9]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

No normalnie straszny problem...

31.05.2007
19:44
[10]

matisek14 [ Konsul ]

BTW - sory za literówkę w temacie, ale prawie nie działa klawisz "o" w moim klawikordzie.

31.05.2007
19:45
[11]

Glob3r [ Senator ]

IMO jeśli koledzy byliby w porządku to sami by oddali kasę (taa... cuda).

31.05.2007
19:45
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Poczekaj do 30-40 roku zycia...wtedy dopiero zaczniesz doceniac jakie fajnie kiedys byly problemy.

31.05.2007
19:46
[13]

Kozi89 [ Senator ]

matisek14 ---> jeśli to jest twój najgorszy dzień to nie masz sie czym martwić. Znajomy wykiwał swojego (i mojego zresztą) kumpla (16 lat) na 5 tysięcy. Namówił go żeby pożyczył mu konto na allegro by sprzedać jakieś telefany rzekomo z Anglii sprowadzane. Jak sie jednak okazało telefony te nie istnieją a ten koleś zagroził koledze, że jeśli pójdzie na policje to wywiezie go do lasu. Oczywiście sprawa juz trafiła na komendę.

31.05.2007
19:46
[14]

boskijaro [ Senator ]

Współczuję, wiem jak to jak proszą koledzy i nie chcesz odmówić żeby nie wyjść na chama :/

31.05.2007
19:47
smile
[15]

anusiakq_ [ Chor��y ]

ja naszczęscie nie mam takiego pecha, koledzy jeżdżą na moim bez problemu, wszyscy się świetnie bawimy, nikt mi jeszcze go nie rozwalił, jak był nowiutki 2 lata temu kupiony tak pozostał

chociaz taki jeden znajomy nie z mojej paczki poprosił mnie o jazdę i ciągle prosil, mówiłem zawsze ze nie, nie kulturalnie az wkoncu znów poprosil, to ja juz nie wytrzymalem i poszły serie moich przeklonó, zawsze trzeba umiec odmawiac- oczywiście jak ktoś nie umie jezdzić lub dopiero zdaje

31.05.2007
19:47
smile
[16]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Zazdroszczę ci z całego serca... naprawdę

31.05.2007
19:48
[17]

infostarter211 [ Pretorianin ]

jak przy tobie stoją i proszą Cię, zgadzasz sie nie chcą żeby Cię uważano na chama lub coś w tym stylu :(

A nie mogłeś powiedzieć - spier***cie?

31.05.2007
19:48
smile
[18]

Król Afryki [ Centurion ]

Pshemeck, ja bym powiedział 50-60. Chyba, że Ty tak szybko dojrzewasz ;-)

31.05.2007
19:49
[19]

mannan [ Stormtroopers ]

Współczóje, ale: miałem jechać do sklepu zamawiać mojego wymarzonego kompa!!! i kazał mi dać kasę za szkody, ale nie mam . To zkąd miałeś kasę na kompa?

31.05.2007
19:50
[20]

matisek14 [ Konsul ]

Moim zdaniem (przynajmniej ja tak robie) powinno sie bardzie szanować cudze rzeczy, niż swoje. Jak jak coś pożyczę to dbam o to, aby tylko nie zniszczyć. Ale większość ludzi myśli, ze jak nie jego to po co ma o to dbać. Według mnie to jest chore.

31.05.2007
19:52
[21]

matisek14 [ Konsul ]

infostarter211 ---> łatwo powiedzieć, co nie? :/
mannan ---. mieli mi rodzice kupić, a teraz to sobie poczekam...

31.05.2007
19:52
[22]

Narmo [ 42 ]

ja naszczęscie nie mam takiego pecha, koledzy jeżdżą na moim bez problemu, wszyscy się świetnie bawimy, nikt mi jeszcze go nie rozwalił, jak był nowiutki 2 lata temu kupiony tak pozostał
Dużo masz w takim razie tych kolegów skoro skuter ciągle jak nowy ;)

31.05.2007
19:55
smile
[23]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Masz tu synu lekcję: ZOBACZ NIE CHCIAŁEŚ WYJŚĆ NA CHAMA I POŻYCZYŁEŚ ALE JUŻ MAJĄ W DUPIE CZY POWIESZ ŻE SĄ CHAMAMI I KASY CI NIE ODDADZĄ I TAKIE JEST WŁAŚNIE ŻYCIE A O TYM ŻE NIE POŻYCZYŁEŚ GDYBYŚ NIE POŻYCZYŁ ZAPOMNIELIBY I TAK PO PARU DNIACH. NIE OSTATNIA TAKA SYTUACJA WIĘC UCZ SIĘ NA BŁĘDACH.

31.05.2007
19:56
smile
[24]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj, jeszcze lepszy, nie oddawaj !

31.05.2007
19:57
smile
[25]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

Prof. Lupin-> TYLKO DLACZEGO PISZESZ WIELKIMI LITERAMI?

31.05.2007
19:59
smile
[26]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Zeby sobie dobrze zapamiętał

31.05.2007
20:02
[27]

Rozner99 [ Konsul ]

Powiem ci że szczęśliwe życie masz. Dużo dni jest w moim zyciu gorszych od tego twojego, a jednak nie mogę ich nazwac swoimi najgorszymi. Było gorsze...

31.05.2007
20:03
smile
[28]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Człowieku, jakbym miał takie problemy jak Ty...to bym płakał ze szczęścia xD

31.05.2007
20:09
[29]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

O, ciekawe ilu jeszcze napisze, że to żaden problem, że za 20 lat będą problemy. KU*WA! Nie zbili nigdy wazonu i nie obgryzali paznokci, zanim matka nie zauważyła? Nie bali się, gdy ojciec wracał z wywiadówki, gdzie zobaczył pałę z matematyki? Oj, przecież już wtedy wiedzieli, że to żaden problem i dziękowali wszystkim świętym za takie problemy, bo za 20 lat będą mieli większe.

Zresztą po co ja się produkuję, zaraz zacznie się moda na "anty-burżujstwo" i wypowiedzi w stylu "rozwaliłeś to płać", "komputer nie jest niezbędny do życia". Nie, bo za młodu nie przyklejali nosa do szyby patrząc na nowy rower, a gdyby mieli na niego pieniądze, to z miłą chęcią zapłaciliby za to, co zniszczyli im koledzy. Z uśmiechem na twarzy, oddawaliby pieniądze, w pełni rozumiejąc, że to ich wina, że pożyczyli coś kolegom.

Niedobrze robi mi się jak czytam pierdoły moralizatorów, którzy nie potrafią napisać niczego konstruktywnego, tylko gromić każdego zamiast udzielić pomocy, której gość oczekuje.

31.05.2007
20:14
smile
[30]

wilcz [ Konsul ]

A nie lepiej powiedzieć rodzicom to co tu nam napisałeś? Aż takich masz okropnych rodziców, że nie zrozumieją? Powodzenia!

31.05.2007
20:16
[31]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ale mi to najgorszy dzień w życiu...uwież mi - niektórzy mieli naprawdę najgorszy dzień w życiu i to nie dlatego, że tata nie kupi nowego komputera...

31.05.2007
20:18
[32]

matisek14 [ Konsul ]

Jak ochłoną i przestanie tata krzyczeć że "żadnego komputera, jak nie umiesz o nic zadbać" to mozę jakoś z nimi pogadam. Może. Wiecie... dla mnie to jest ważna sprawa, dla mnie pewnie wasze problemy wydały by sie błahe, ponieważ nie dotyczą mnie. Pomyślcie trochę zanim napiszecie "ale Ci zazdroszczę" :/

31.05.2007
20:20
[33]

craym [ Senator ]

a jakiego kompa ma autor watku?

31.05.2007
20:20
[34]

matisek14 [ Konsul ]

Starego ;] Ma ok. 5 lat.

31.05.2007
20:24
[35]

frer [ God of Death ]

FixUS_1 --> Kolesiowi zrąbał się skuter, tak?? Jaki ma to wpływ na całe jego życie ? Praktycznie żaden. Samo to, że ma skuter, że chce kupić kompa w ogóle świadczy o tym, że na trudną sytuację finansową nie cierpi.
Teraz popatrz na problemy ludzi którzy gimnazjum mają już za sobą. Na pewno są w gorszej sytuacji. :P

31.05.2007
20:27
smile
[36]

matisek14 [ Konsul ]

Extra :/ Właśnie sie dowiedziałem że nikt sie nie zrzuci :/ JA PIERDOLE!!!!! (sory, ale już nie mogłem;()

31.05.2007
20:31
[37]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

frer - życie nie zaczyna się po gimnazjum. Przed też są jakieś problemy, a że są zgoła inne niż te późniejsze - tak ten świat jest zbudowany.

31.05.2007
20:32
[38]

Luzer [ Music Addict ]

Rada: znajdz sobie innych kolegow, bo dotychczasowi sa gowno warci

31.05.2007
20:36
smile
[39]

Wisien [ Deus le volt! ]

matisek14 <---- no to bejsbol w łapę i id razu będą płacić. Powiedz im tylko że teraz cena wzrosła.

31.05.2007
20:40
[40]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Miałem wczoraj bardzo podobny przypadek. Byłem na rowerze, kumple robią hopy za osiedlem, jeden poprosił mnie daj rower raz wjade zobacze czy będzie się lądować dobrze. To wjechał tak, że mi zgiął zębatki w korbie (koszt 230zł, wymieniana 3 tygodnie temu). Od razu o kase się upomniałem, byłem u jego mamuśki, powiedziała że nie odda, że jej synek sam będzie musiał zarobić, wtedy odda mi kase. Myślę, że bardzo dobrze zrobiła.

31.05.2007
20:41
[41]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

moj najgorszy dzien w historii bedzie jutro-egzamin z historii wychowania hehe

31.05.2007
20:45
[42]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

matisek14 ----> współczuję.. też marzę o kompie fajnym, na twoim miejscu porządnie bym sie wnerwił, ale sądzę ze dobrze i mądrzę postąpiłeś

31.05.2007
20:47
[43]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

matisek --> a tak na przyszlosc to pocwicz sztuke mowienia NIE

31.05.2007
20:50
[44]

Pirat099 [ Fighter ]

Wiesz, znając takich podwórkowych kolegów to ja szczerze wątpie że Ci zapłacą te 300zł

31.05.2007
20:50
[45]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

1. Strzel sobie meliske.

2. Jeżeli całe Twoje życie sprowadza się do skutera i komputera to tylko "pozazrdościć". Zastanów się czy nie warto coś w tym nędnym (chociaż nie takim nędznym, skoro rodzice fundują Ci komputer i skuter) żywocie zmienić, tak by stał się on ciekawszy. Wtedy masz szanse poznać, co to znaczy żyć w pełni i co to znaczy "mieć najgorszy dzień życia".

31.05.2007
20:55
[46]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Wiem ze napisales ze twoja wina ze dales skuter. Ale zeby dawac SKUTER ...
Kuzynowi tak, rodzicom tak ale kolegom. Ja bym ich chyba pozabijal ale na szczescie jak bede mial skuter to tylko dam kuzynowi. nawet jak ktos by dawal mi 100 zl za jezdzenie bym nie wzial

31.05.2007
20:58
[47]

fajny Książę [ Pretorianin ]

szczerze ci współczuję :(
a jak nie oddadzą ci kasy to wal po ryju ile wlezie....

31.05.2007
21:00
[48]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

btw. na skuter potrzebne jest prawko?

31.05.2007
21:00
[49]

Łysack [ Mr. Loverman ]

skoro zdawałeś na kartę motorowerową to chyba ktoś to nadzorował i to w interesie tego kto był egzaminatorem jest zadbanie o to, żeby Twoi koledzy się zrzucili i oddali Ci kasę. moim zdaniem powinieneś się upomnieć, bo gdyby nie Ty to Twoi koledzy chyba na wrotkach by zdawali praktyczny egzamin.

31.05.2007
21:01
[50]

fajny Książę [ Pretorianin ]

Tel_Rascha-------> potrzebna jest karta motorowerowa

31.05.2007
21:06
[51]

winyl [ Chor��y ]

może rozwal ich skutery? (jeżeli mają) albo zgłoś się do egzaminatora

31.05.2007
21:10
smile
[52]

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]

Dużo to nie wniesie do dyskusji, ale może...

31.05.2007
21:18
[53]

Finthos [ Konsul ]

Po pierwsze, zgłoś sprawę tej osobie ze szkoły, która to nadzorowała. Jeśli był tylko egzaminator zewnętrzny-idź do wychowawcy. Na pewno pomoże Ci załatwić sprawę.
Po drugie, jeśli wszyscy zdawali na Twoim, a nie sądzę, żeby to bylo mniej niż 15 osób, to wychodzi 20 zł na osobę. Nie wierzę, że na to ich nie stać.
Po trzecie, masz kutasów a nie kumpli (jeśli to prawda, że nikt się nie zrzuci). To jest czyste chamstwo i radzę z miejsca zerwać kontakty, bo nie mają sensu. Mało, że Cię nie lubią i pewnie wykorzystują, to jeszcze nie mają przyzwoitości.
Po czwarte, to mimo wszystko nie jest ogromna kwota, a że jutro Dzień dziecka, pewnie dostaniesz sprzęt.
Po piąte, jeśli Cię to pocieszy, czekam na sprzęt sporo dłużej, termin miałem parę razy przekładany-takie życie :) Nie przejmuj się, są ważniejsze rzeczy niż sprzęt.

I na przyszłość: dobry zwyczaj nie pożyczaj.

Pozdro

31.05.2007
21:22
smile
[54]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Tal_Rascha ==> W wieku 13-18 potrzebna jest karta motorowerowa, potem wystarczy dowód osobisty

31.05.2007
21:26
[55]

Tal_Rascha [ Ilythiiri ]

DEXiu --> no wlasnie, bo cos mi tu nie pasowalo, wydawalo mi sie, ze jest tak jak z rowerem, iz od 18-stki nie jest potrzebne zadne prawko

31.05.2007
21:29
[56]

raper741 [ Legend ]

No to kiszka ...

31.05.2007
21:30
[57]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Chciałbym żeby takie wydarzenia były moimi najgorszymi w życiu... W sumie - mam spokojne życie, tylko kilka incydentów o których chce jak najszybciej zapomnieć :P

31.05.2007
21:37
[58]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Tu jest zawsze dylemat:
dac pomimo iz moga rozwalic czy nie dawac i byc egoista bez zadnych szkód materialnych......

wybrales opcje nr.1 i teraz mozesz tylko czekac.... Jak sa honorowi to powinni zrobic zrzute...

31.05.2007
21:40
[59]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Janczes ==> Dzieciaki w gimnazjum honorowi? I zrobią zrzutę? Daj spokój. W liceum ciężko było wydębić parę zeta na klasowe, a co dopiero od takich łebków.
matisek14 ==> Albo zrób jak radzą wyżej - tj. idź do dyrekcji/egzaminatora - albo do rodziców tych łeboni co zdawały. A tak generalnie to pilnuj swojego na przyszłość. Jak to w ogóle możliwe że egzamin odbył się na Twoim prywatnym skuterze? To nie było jakiegoś ustrojstwa "dostarczonego"? Albo każdy nie miał swojego?

31.05.2007
21:42
smile
[60]

hopkins [ Zaczarowany ]

Wiesz ja bym wszystkie moje problemy zamienil za te Twoje :) Zobaczylbys co to znaczy najgorszy dzien w zyciu :) Glowa do gory! Wszystko bedzie dobrze.

31.05.2007
22:11
smile
[61]

caramucho [ Pretorianin ]

Oj tam czepiacie w różnym wieku ma się różne problemy tylko odczuwa się je tak samo boleśnie...

01.06.2007
12:41
[62]

matisek14 [ Konsul ]

Koledzy powiedzieli że sie złożą - zobaczymy jak to będzie...

01.06.2007
13:51
smile
[63]

matisek14 [ Konsul ]

Ufff... jakoś sie ułożyło :) Trochę wyolbrzymiłem tą kwotę - ma być 170 zł. Ale to centracja felgi, a nie nowa. Koledzy okazali sie klegami, zrobią zrzutę, po kompa pojadę najprawdopodobniej za tydzień. Teraz jak sięgnę pamięcią wstecz, nie mogę uwarzyć że tak to wszystko przeżywałem. Ale cóż, mam nauczkę :) Pozdro.

01.06.2007
13:57
smile
[64]

Kaka11 [ Konsul ]

no szczerze współczuje. Ja miałęm przypadek ze sie wypiepszyłem skuterem i połowy plastiku na przodzie niemiałem.Tata tez sie wkurzył ale juz ok.

01.06.2007
13:58
smile
[65]

sokoip [ Niggy Tardust ]

no widzisz, będzie ok :)

następnym razem nie pożyczaj nic idiotom co nie potrafią szanować cudzej własności

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.