GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prezentacje do moro mundórków szkolnych

31.05.2007
19:13
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Prezentacje do moro mundórków szkolnych

Otóz musze na jutro mieć napisany jakis tekst na temat moro do mundórków szkolnych.Tak żeby ktos ubrany w mundórek szkolny wyszedł i cos powiedział na temat mundórków

31.05.2007
19:14
smile
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

mundUrek

31.05.2007
19:15
smile
[3]

Flet [ Fletomen ]

Niech ten ktoś mówi to co mysli. Żadnej propagandy! :D

31.05.2007
19:37
[4]

Taikun44 [ NDSL ]

Możecie kogoś przebrać za Tinky-Winkiego, założyć mu mundurek, i dać do ręki torebkę. Wtedy ta osoba wychodzi na środek, krzyczy "satan-gej zezre Was wszystkich i Ciebie Giertych tyż" ściąga mundurek, rzuca na ziemie polewa benzyną i krzyczy "płoń kaganku oświaty, płoń"

31.05.2007
19:38
[5]

Luzer [ Music Addict ]

Taikun44 - 3/10

01.06.2007
11:16
smile
[6]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

<<-- płoń kaganku oświaty, płoń!

01.06.2007
11:20
[7]

GROM Giwera [ One Shot ]

Taikun, kurwa, przestań.
Według mnie wcale nie jesteś śmieszny/zabawny/oryginalny/fajny wpisując się w każdym temacie z tekstem o TinkimWinkim.


Jeckyl - dodałem.
To już kolejny wątek gdzie taikun pisze o Tinkim. Pierwszy raz, ok, haha, drugi - no jeszcze można się pośmiać, podłapał chłopak i zmienił sobie avatarek i stopień - wypas trend wprowadza jak widzę. Ale zaczęło mnie to poprostu razić.

01.06.2007
11:21
[8]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Giwera--> Zapomniałeś dodać : "Według mnie"

Bo na przykład mnie to rozbawiło i to nawet bardzo.

01.06.2007
11:22
smile
[9]

legrooch [ MPO Squad Member ]

GROM, Luzer ==> Ale ten tekst mu się akurat udał :)
Jestem za takim scenariuszem :)

01.06.2007
11:23
[10]

yasiu [ Senator ]

ale czemu romka? romek podarowal monice olejnik tinkiego!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.