GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bielsko-Biała - Poznań PKS

31.05.2007
19:11
[1]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

Bielsko-Biała - Poznań PKS

Witam. Mam małe pytanko. Jak dojechać z Bielska do Poznania? Sprawdzałem rozkład jazdy ale autokar jeździ tylko w czasie wakacji. Gdzie się trzeba przesiadać, ile zajmie podróż itp. itd..
Nie chce mi się szukać, wybierać najlepszych tras więc pytam się bo może któryś z was jechał.
Z góry dzięki za pomoc. :)

01.06.2007
08:56
[2]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

A tak raz UPne. :)

01.06.2007
09:22
[3]

NN_Boy [ Pretorianin ]

Spytaj Stranger [Gry-OnLine]. On jest z Bielska-Białej.

01.06.2007
09:24
[4]

Vaisefoder [ Konsul ]

Nie łatwiej pociągiem?

01.06.2007
09:31
[5]

nutkaaa [ Panna B. ]

jackhammer777 -> taniej i wygodniej będzie Ci pojechać pociągiem z przesiadką w Katowicach :) Z Bielska do Katowic osobowym, a później pośpiechem do Poznania :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.