jackhammer777 [ Dark Lord ]
Bielsko-Biała - Poznań PKS
Witam. Mam małe pytanko. Jak dojechać z Bielska do Poznania? Sprawdzałem rozkład jazdy ale autokar jeździ tylko w czasie wakacji. Gdzie się trzeba przesiadać, ile zajmie podróż itp. itd..
Nie chce mi się szukać, wybierać najlepszych tras więc pytam się bo może któryś z was jechał.
Z góry dzięki za pomoc. :)
jackhammer777 [ Dark Lord ]
A tak raz UPne. :)
NN_Boy [ Pretorianin ]
Spytaj Stranger [Gry-OnLine]. On jest z Bielska-Białej.
Vaisefoder [ Konsul ]
Nie łatwiej pociągiem?
nutkaaa [ Panna B. ]
jackhammer777 -> taniej i wygodniej będzie Ci pojechać pociągiem z przesiadką w Katowicach :) Z Bielska do Katowic osobowym, a później pośpiechem do Poznania :)