
asdfghjkl12 [ Centurion ]
Heroes kto ogląda na TVP?
Kto oglada w czwartki (dzisiaj !!) na tvp ten znakomity serial? w watku cyklicznym sie nie pytam, bo tam przesiadują burżuje ściągające odcinki z neta ze Strangerem i Kompo na czele
ja oglądam!!
lista oglądających:
-asdfghjkl12
lolmaster [ Pretorianin ]
Ja też oglądam. Ciekawy jestem co dzisiaj będzie, bo ostatnio się fajnie skończyło :]
lista oglądających:
-asdfghjkl12
-lolmaster
Obiwan1992 [ komandor ]
lista oglądających:
-asdfghjkl12
-lolmaster
- Obiwan1992

Kompo [ aka dajmispokoj ]
Ani razu nie odwiedziłem cyklicznego wątku o Heroes, ale spoko, dzięki za takie wyróżnienie.
boskijaro [ Senator ]
lista oglądających:
-asdfghjkl12
-lolmaster
- Obiwan1992
-boskijaro
asdfghjkl12 [ Centurion ]
Kompo - wiem ze sciagasz odcinki z neta,chwalisz sie tym!!! i wchodzisz do cyklicznych watkow
ostatnio sie chwaliles ze tyle seriali zobaczyles ze musisz nowych szukac !!

Kompo [ aka dajmispokoj ]
Chcesz mój autograf?

Łyczek [ Legend ]
Obejrzałem pierwsze dwa odcinki, następnego tygodnia nie obejrzałem bo zapomniałem i treaz już mi się nie chcę oglądać ;)
Tomal_P [ Konsul ]
Ja objerzałem 3 odcinki, ale jakoś mnie nie wciągnął. Ale QrKo_ mówi że po 10 się rozkręca i warto oglądać!!!
Batonpl [ Konsul ]
lista oglądających:
- asdfghjkl12
- lolmaster
- Obiwan1992
- boskijaro
- Batonpl
siwCa [ Legend ]
lista oglądających:
- asdfghjkl12
- lolmaster
- Obiwan1992
- boskijaro
- Batonpl
- siwCa
wornock [ Generaďż˝ ]
lista oglądających:
- asdfghjkl12
- lolmaster
- Obiwan1992
- boskijaro
- Batonpl
- siwCa
- wornock
DjJablko10 [ Konsul ]
TVP to szajs
Son of the Beach [ Chor��y ]
lista oglądających:
- asdfghjkl12
- lolmaster
- Obiwan1992
- boskijaro
- Batonpl
- siwCa
- wornock
- Son of the Beach