GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

3D wykres

31.05.2007
16:32
smile
[1]

Drackula [ Bloody Rider ]

3D wykres

w excelu moge zrobic wygres tego typu--->

Niestety nie jest to wystarczajace aby przedstawic dane tak jak potrzebuje.

Moje pytanie jest: Jak w excelu mozna zrobic aby jedna kolumna przedstawiala podwojne dane. Moge to zrobic w 2D ale wtedy znow nie bede mol umiescic weicej serii danych niz jeden rzad kolumn. Jesli w excelu tego nie da sie zrobic to moze ktos podrzuci nazwe jakiegos programu gdzie na 100% da sie tak przedstawic dane.

O co mi chodzi jest pokazane na nastepnym obrazku.

31.05.2007
16:33
[2]

Drackula [ Bloody Rider ]

----------->

31.05.2007
17:12
[3]

Drackula [ Bloody Rider ]

no nikt nie wie? Znow za trudne pytanie?

01.06.2007
12:55
[4]

Drackula [ Bloody Rider ]

no moze dzisiaj ktos cos wymysli?

01.06.2007
12:57
[5]

Vidos [ Senator ]

Chyba rzeczywiście jest to za trudne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.