
Drackula [ Bloody Rider ]
3D wykres
w excelu moge zrobic wygres tego typu--->
Niestety nie jest to wystarczajace aby przedstawic dane tak jak potrzebuje.
Moje pytanie jest: Jak w excelu mozna zrobic aby jedna kolumna przedstawiala podwojne dane. Moge to zrobic w 2D ale wtedy znow nie bede mol umiescic weicej serii danych niz jeden rzad kolumn. Jesli w excelu tego nie da sie zrobic to moze ktos podrzuci nazwe jakiegos programu gdzie na 100% da sie tak przedstawic dane.
O co mi chodzi jest pokazane na nastepnym obrazku.
Drackula [ Bloody Rider ]
----------->
Drackula [ Bloody Rider ]
no nikt nie wie? Znow za trudne pytanie?
Drackula [ Bloody Rider ]
no moze dzisiaj ktos cos wymysli?
Vidos [ Senator ]
Chyba rzeczywiście jest to za trudne.