
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
wielka prośba związana z językiem francuskim:) (list)
powinienem mieć na jutro napisany krótki list (5-10 pojedynczych zdań) w podstawowych czasach (imparfait, passe compose, present, moze byc tez futur simple (?)) o tym, że wróciłem z wymiany francuskiej(pisany do osoby u której byłem na wymianie) i, że wróciłem szczęśliwy, u mnie wszystko dobrze, że uważam wyjazd za udany i czekam na odpowiedź :)
wiem, że napewno zaraz się odezwą głosy, że jestem leniem jednak mam dzisiaj bardzo zajęty dzień, a żeby napisać taki list z moją wiedzą francuskiego musiałbym troche posiedzieć (niestety nie wchodzi tak jak angielski;))więc byłbym naprawde wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł:)
z góry dzięki:)

ronn [ moralizator ]
Olej system! Napisz, że było kijowo, żarcie niesmaczne, ukradli Ci komórkę, a wszyscy są zadufani w sobie. Bądź buntownikiem.
magister_oc [ Pretorianin ]
roinn ma racje, fuck the system, jak bedziesz to odczytywał to przynajmniej bedzie smiesznie, zycie jest krótkie a wszyscy beda to miło wspominac :)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
moze byc inny, nie ma znaczenia, ale wlasnie wychodze i wroce po 24 :/ wiec nie bylbym w stanie tego napisac tak czy inaczej :) czyli up^

^Piotrek^ [ zero dwa dwa ]
Up dla Soldamna bo to dla niego bardzo ważna sprawa.
zmudix [ palnik ]
Up dla naszego wielkiego przyjaciela. :)

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ostatni, litosciwy UP!!!! blagam:D