MadaFakaMan [ Pretorianin ]
n80
mam pytanie czy w nokii n80 mozna włączyc tryb powiekszenia liter pisząc sms , bo szukam i nigdzie nie widze , z góry dzięki

FootBallFighter [ Legionista ]
Można, mam ten telefon !
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
ale jak to zrobic, jeśłi możesz to napisz bo ja nie wiem z góry dzieki
Vidos [ Senator ]
Ale chodzi ci o wszystkie litery w tel. czy chcesz zrobić duże tylko w sms-ach
Bo jeśli tylko w sms to robi się to klawiszem #