GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

n80

31.05.2007
16:19
[1]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

n80

mam pytanie czy w nokii n80 mozna włączyc tryb powiekszenia liter pisząc sms , bo szukam i nigdzie nie widze , z góry dzięki

31.05.2007
16:20
smile
[2]

FootBallFighter [ Legionista ]

Można, mam ten telefon !

01.06.2007
08:06
[3]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

ale jak to zrobic, jeśłi możesz to napisz bo ja nie wiem z góry dzieki

01.06.2007
08:12
[4]

Vidos [ Senator ]

Ale chodzi ci o wszystkie litery w tel. czy chcesz zrobić duże tylko w sms-ach

Bo jeśli tylko w sms to robi się to klawiszem #

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.