Egzorcysta Kuba [ Konsul ]
Opłaca się to kupić?
Opłaca się to kupić?
Vany Van [ Konsul ]
LoL... Bedzie działać góra tydzień :P
Łyczek [ Legend ]
Najprostsza zasada która się dobrze sprawdza w elektronice:
Tanie to gówno.
Nieznana firma to gówno.
infostarter211 [ Pretorianin ]
Interes życia

gladius [ Subaru addict ]
Na pewno, tylko debile kupują jakieś ipody, irivery itp. Cwani kupują to z linka i Mantę.
Pirat099 [ Fighter ]
jesl koniecznie musisz wydac te 20 zl zeby sie przekonac ze nie warto to kup
wysia [ Senator ]
Freecom takie cos firmuje, czy Chinczycy przylepili nazwe bez jego wiedzy?:)
michrz [ Konsul ]
Jest to troche podejrzane ale 15 zł to nie fortuna. Bierz.

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
weź za te kasę co ci szkodzi
mannan [ Stormtroopers ]
Nie, po paru dniach się rozsypie

Devil xD [ Centurion ]
Jak masz kase to se kup... Co za problem?? Ja osobiście wole mp3 sam mam [ MP4 jest słabe wszędzie z tym monitorkiem chodzic to mnie wpienie ]
Radziu_1990 [ demo mnie samego ]
No jasne że się opłaca :) ale kup przynajmniej trzy - starczy Ci na 3 tygodnie :P
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
tydzien?? kto da mniej...licytacja ;]

Vidos [ Senator ]
Made in China Rulez !!!
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Sprzęt z 2001 roku. Nie jest typowym odtwarzaczem mp3, bowiem muzyka (lub dane) zapisywane są na małych 8cm płytkach flash (notabene chyba już nie do zdobycia tak łatwo) o "monstrualnej" pojemności 32Mb.
Tak więc moim zdaniem brać w ciemno i się w ogóle nie zastanawiać... xD

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Nie jest tak źle jednak. Sprzęt odtwarza zwykłe Mini CD-R o pojemności 185Mb :)
Dalej jednak życzę powodzenia w poszukiwaniach czystych płyt tego typu ;P