GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Możliwości procesora

31.05.2007
13:42
[1]

IntelFAN [ Konsul ]

Możliwości procesora

Mam pytanie. Czy procesor AMD Athlon XP 2600+ 1,92GHz wystarczy żeby karta GF7300GT/7600GS/7600GT pokazała w pełni swoje osiągi?
edit: jeśli nie to podajcie link do proca który wystarczy. tak do 220zł pod socket A

31.05.2007
15:34
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Do 7300GT i 7600GS wystarczy, przy 7600GT będzie już bardzo spowalniać.

31.05.2007
15:40
smile
[3]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

a intel caleron D 2,6ghz przy karcie 7600GT

31.05.2007
15:42
[4]

marcing805 [ Senator ]

Celerony do najlepszych prockow nigdy nie należały, tak więc wątpię...

31.05.2007
15:55
smile
[5]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

to co dobrego pod socket 478

31.05.2007
15:56
[6]

SanthiX [ Konsul ]

to co dobrego pod socket 478

Nic. Lepiej wymień płytę główną.

31.05.2007
15:58
smile
[7]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

a są płyty "dobre" pod AGP i tanie np. na dwurdzeniówkę ??

31.05.2007
16:00
[8]

wornock [ Generaďż˝ ]

Tego Athlona 2600+ można podkręcić do 3000+ i wtedy już będzie wykorzystywał moc 7300GT i 7600GS

31.05.2007
16:04
[9]

SanthiX [ Konsul ]

kkkkkkrystian ->





Zobacz na te.

31.05.2007
16:18
smile
[10]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

- na te płytę pójdzie pamięć DDR czy koniecznie DDR2 ??





opłacała by się ta płyta, ten lub ten procek, 7600GT, 1GBRAM

31.05.2007
16:20
[11]

Axl2000 [ Hohner ]

Celeron D...toz to do Offica a nie do gier...

31.05.2007
16:22
smile
[12]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

--> da radę to tej płyty dwurdzeniowy procesor

31.05.2007
16:22
[13]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Jezu co on się tak na te Celerony uparł, toć to procki do pracy a nie do gier ;/

31.05.2007
16:25
[14]

Axl2000 [ Hohner ]

krystian - idz na www.purepc.pl i tam męcz ludzi...

płyta z dupy, procki co poadjesz nie nadaja sie do niczego, wiem, chcesz ciąć kosztu, ale nie ma lekko...

31.05.2007
16:29
smile
[15]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

dobra mam do was ostatnie pytanie moglibyście mi podać płytę z prockiem AGP, DDR (do kupna może być z Allegro) i jakiś dobry zasilacz co mój sprzęt utrzyma , z góry dzięki i przepraszam

31.05.2007
16:31
[16]

Axl2000 [ Hohner ]

plyta + procek

- zasilacz z małym zapasem

31.05.2007
20:13
smile
[17]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

dzięki o taka płytę mi chodziło

01.06.2007
07:50
[18]

ookie [ Pretorianin ]

To ja wykorzystam ten watek :) czy athlon x2 3800 spowodowalby znaczny wzrost wydajnosci mojego zestawu (ten w opisie)?
I pytanie w druga strone czy procek jaki obecnie posiadam w znacznym stopniu nie pozwala sie rozbujac na maxa mojemu 7900GTX (jesli tak to w jakim stopniu - chodzi mi o wzrost wydajnosci w %). Z gory dziekuje za odpowiedzi fachowcow :) Pozdrawiam!

01.06.2007
09:03
[19]

ookie [ Pretorianin ]

^UP^

01.06.2007
09:07
[20]

Axl2000 [ Hohner ]

ookie - nie bedzie zadnego skoku wydajnosci po przesiadce z 3800+ na X2 gdyz dzisiaj jest uzywane tylko 1 jądro tak czy siak, wiem po sobie :) a czy procek ogranicza 7900GTX? moim zdaniem nie bardzo aczkolwiek troszke podkręcić byś go mógł :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.