IntelFAN [ Konsul ]
Możliwości procesora
Mam pytanie. Czy procesor AMD Athlon XP 2600+ 1,92GHz wystarczy żeby karta GF7300GT/7600GS/7600GT pokazała w pełni swoje osiągi?
edit: jeśli nie to podajcie link do proca który wystarczy. tak do 220zł pod socket A
Super Kotlet [ Schabowy ]
Do 7300GT i 7600GS wystarczy, przy 7600GT będzie już bardzo spowalniać.

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
a intel caleron D 2,6ghz przy karcie 7600GT
marcing805 [ Senator ]
Celerony do najlepszych prockow nigdy nie należały, tak więc wątpię...

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
to co dobrego pod socket 478
SanthiX [ Konsul ]
to co dobrego pod socket 478
Nic. Lepiej wymień płytę główną.

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
a są płyty "dobre" pod AGP i tanie np. na dwurdzeniówkę ??
wornock [ Generaďż˝ ]
Tego Athlona 2600+ można podkręcić do 3000+ i wtedy już będzie wykorzystywał moc 7300GT i 7600GS
SanthiX [ Konsul ]
kkkkkkrystian ->
Zobacz na te.

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
- na te płytę pójdzie pamięć DDR czy koniecznie DDR2 ??
opłacała by się ta płyta, ten lub ten procek, 7600GT, 1GBRAM
Axl2000 [ Hohner ]
Celeron D...toz to do Offica a nie do gier...

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
--> da radę to tej płyty dwurdzeniowy procesor
Super Kotlet [ Schabowy ]
Jezu co on się tak na te Celerony uparł, toć to procki do pracy a nie do gier ;/
Axl2000 [ Hohner ]
krystian - idz na www.purepc.pl i tam męcz ludzi...
płyta z dupy, procki co poadjesz nie nadaja sie do niczego, wiem, chcesz ciąć kosztu, ale nie ma lekko...

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
dobra mam do was ostatnie pytanie moglibyście mi podać płytę z prockiem AGP, DDR (do kupna może być z Allegro) i jakiś dobry zasilacz co mój sprzęt utrzyma , z góry dzięki i przepraszam
Axl2000 [ Hohner ]
plyta + procek
- zasilacz z małym zapasem

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
dzięki o taka płytę mi chodziło
ookie [ Pretorianin ]
To ja wykorzystam ten watek :) czy athlon x2 3800 spowodowalby znaczny wzrost wydajnosci mojego zestawu (ten w opisie)?
I pytanie w druga strone czy procek jaki obecnie posiadam w znacznym stopniu nie pozwala sie rozbujac na maxa mojemu 7900GTX (jesli tak to w jakim stopniu - chodzi mi o wzrost wydajnosci w %). Z gory dziekuje za odpowiedzi fachowcow :) Pozdrawiam!
ookie [ Pretorianin ]
^UP^
Axl2000 [ Hohner ]
ookie - nie bedzie zadnego skoku wydajnosci po przesiadce z 3800+ na X2 gdyz dzisiaj jest uzywane tylko 1 jądro tak czy siak, wiem po sobie :) a czy procek ogranicza 7900GTX? moim zdaniem nie bardzo aczkolwiek troszke podkręcić byś go mógł :)