GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rekrutacja do policji

31.05.2007
11:44
[1]

blanka20_02 [ Legionista ]

rekrutacja do policji

potrzebuje aktualnych odpowiedzi do pytan rekrutacyjno-testowych do policji, ma ktos moze cÓś takiego?
Bardzo dzinki z gory:P

31.05.2007
11:47
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

-->

31.05.2007
11:50
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Zobacz tutaj. Podobno nie ma gotowych odpowiedzi, ale może to nie prawda.



31.05.2007
13:05
[4]

Yassey [ Pretorianin ]

Módl się żeby niejaki ssaq nie zajrzał do tego wątku :/ bo pewnie wyłoży Ci swoje "mądre" zdanie o policji

31.05.2007
13:07
smile
[5]

jackowsky [ ]

Nie zajrzy, w wikipedii o tym nie napisali

31.05.2007
13:12
[6]

beet [ Pretorianin ]

31.05.2007
13:21
[7]

ssaq [ Jah By My Side ]

Yassey --> Juz zajrzal i nie bedzie nic wykladal, bo juz sie przekonal,ze i tak nic nie zrozumiecie.

jackowsky --> i...?

31.05.2007
13:25
[8]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

ssaq

i...?


I nie prowokuj

31.05.2007
13:28
[9]

jackowsky [ ]

... i nic.

31.05.2007
13:33
[10]

ssaq [ Jah By My Side ]

Jeckyl --> Ja nie prowokuje tylko otwarcie i bez ogrodek wyrazam swojego zdanie. To, ze wiekszosc ludzi to motloch (a wystarczy spojrzec na wyniki glosowan do rzadu i na prezydenta w Polsce zeby sie o tym przekonac) to zostaje zjechany. A jako, ze w grupie razniej (i kazdy chce kopnac jak jest w przewadze) to wypowiada sie banda niedojebanych szczyli/podstarzalych platfusow i jedzie pyskowkami nie rozumiejac o co nawet chodzi w watku.

jackowsky --> ... i nic. Tak wielkie jak pustka w twojej mozgoczaszce.

31.05.2007
13:38
smile
[11]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]



zajrzyj tutaj, bo ktoś wykonał kawał ładnej roboty. Wiele pomocnych rzeczy. Mi się bardzo przydało...

31.05.2007
13:39
[12]

jackowsky [ ]

"Tak wielkie jak pustka w twojej mozgoczaszce."

To już wiem dlaczego mi wiecznie w uszach szumi...

Nie ma to jak dobry argument. Muszę się tego nauczyć.

31.05.2007
13:41
[13]

ssaq [ Jah By My Side ]

jackowsky
Muszę się tego nauczyć. --> Nauka od lepszych to nic zlego.

31.05.2007
13:56
[14]

Deepdelver [ Legend ]

ssaq --> masz myślowe horyzonty i dojrzałość przemyśleń jakbyś wychował się w pudełku po zapałkach, na którym ktoś w dodatku usiadł. Daj sobie luz, przestań obrażać innych użytkowników i weź się za książki zanim zaczniesz serwować płomienne kazania. Wypisujesz tak prymitywne brednie, że Darwin by sobie zaczął robić nadzieję na skompletowanie listy.

31.05.2007
14:01
[15]

yasiu [ Senator ]

a mozna prosic o wymyslenie jakiejs grupy pomiedzy niedojebanymi szczylami a podstarzalymi platfusami? czuje sie jakis nieprzynalezny :/

31.05.2007
14:11
[16]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

ssaq---> Ależ proszę bardzo wyrażaj swoje zdanie otwarcie, w końcu jest to forum dyskusyjne. No właśnie w tym sęk. Czy według Ciebie dyskusja to po prostu obrażanie każdego kto ma inne zdanie od twojego? Przegrywa ten, który zacznie się powtarzać?

31.05.2007
14:14
[17]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Yasiu - jest taka grupa :) "niedojebany platfus" ssaq gdzies w koncu musi gdzies nalerzec :>

Tylko chcesz byc w tej samej grupie co on? :P

31.05.2007
14:32
[18]

Kabraxxis [ Pretorianin ]

:O Pan student swiezo po maturze wrocil.

*Bierze popcorn i chipsy i zapisuje watek do ulubionych* :-)

I znowu w watku o policji. N/C
Alez oni ci musieli za skore zalezc. Nie daja na lawce pod blokiem z ziomami ziola palic nie?

31.05.2007
14:51
[19]

magister_oc [ Pretorianin ]

no niestety ale grupa społeczna to motłoch jeden na kogoś zaatakuje zaraz reszta robi to samo na oślep nawet nie wie po co ważne żeby kupą. tak samo jak ludzie na przejsciu dla pieszych na czerwonym jeden sie wyrwie zaraz wszyscy za nim (co z tego ze czerwone)

01.06.2007
11:15
[20]

blanka20_02 [ Legionista ]

tym co pomogli dziekuje, tym co chcieli byc madrzejsi jeden od drugiego tez;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.