GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy zbrodniarz na liście wszechczasów

31.05.2007
08:49
smile
[1]

kiowas [ Legend ]

Nowy zbrodniarz na liście wszechczasów



A może profilaktycznie wybatożyć dr G. żeby się wczuł w nową rolę?
Nie chce mi się wierzyć, że zwykły szeregowy pracownik CBA mógł nadać taki kryptonim. Ale pewnie nie dowiemy się kto go do tego zainspirował.

No cóż, jaki szef takie służby....

31.05.2007
08:53
[2]

Vader [ Legend ]

Prawda, strasznie nieodpowiedni kryptonim.

Bardzo jednak źle, ze takie informacje wyciekaja, a dwa: zle że CBA tak wtopilo z tym wszystkim. Same akcje zatrzymania oraz inne akcje wymierzone w klike korupcyjną uwazam za bardzo dobre - tylko ze powinny byc robione z mniejszym szumem medialnym, bo to zawsze szkodzi takim akcjom.

31.05.2007
08:56
[3]

kiowas [ Legend ]

Vader ---> oświeć mnie - jakie akcje?
Przez rok działalności CBA zatrzymało słownie CZTERY osoby, z czego trzy po przejęciu śledztwa od policji.
A budżet tych wspaniałych służb to 100ml.
Świetnie ulokowane pieniądze, zaiste....

31.05.2007
08:59
[4]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Na ile chorym człowiekiem trzeba być żeby wymyśleć coś podobnego :/
Władza sama się prosi żeby źle o niej mówić.

31.05.2007
09:01
smile
[5]

twostupiddogs [ Senator ]

Kiowas

Nie bój, nie bój. Już niedługo dzielni funkcjonariusze będą mieli swój wielki czas - przesłuchają 800 pacjentów Mirosława G.

31.05.2007
09:01
[6]

Vader [ Legend ]

kiowas -->A powiem Ci, że nie wiem dokladnie. Gdzies czytalem, ze pdobno takich akcji bylo wiecej. Ale jezeli to nieprawda to zwracam honor :) Ale masz racje, efekty dzialan nieadekwatne do budżetu.

31.05.2007
09:03
smile
[7]

kiowas [ Legend ]

2sd ---> adwokat G. zasugerowała ministrowi, że 800 może być liczbą niewystarczającą i może zamiast swiadków z ostatnich 10 lat powinien sięgnąć po kolegów z dzieciństwa. Któż wie jakie horrory sie wtedy działy....

31.05.2007
09:05
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Wytrzymamy... wytrzymamy jeszcze te 3 lata....

31.05.2007
09:20
smile
[9]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Oh! KOSZMARNE! :O To tylko potwierdza, ze to jest faszystowski rzad! Pewnie dr G mial zostac ministrem zdrowia!

Pewnie Jarek Kaczynski zadzwonil do tego biednego oficera CBA i rzucil w sluchawke "ten G. to prawie jak Mengele, rozumiemy sie?", wszystkim steruja! Oh, jak ja nienawidze tego kraju! Dobrze, ze wspiera nasza walke cala Unia Europejska, uff!

31.05.2007
09:29
[10]

kiowas [ Legend ]

Looz ---> przy następnym spotkaniu będę ci mówił Goebbels - pasuje? Przecież to żadna ujma nieprawdaż?

31.05.2007
09:37
smile
[11]

bagis_ek [ Pretorianin ]

No to ABW bedzie miała sporo roboty, w ważnych strategicznie instytucjach państwowych jest sporo "kretów" . Strach pomyśleć jak ważne inne informacje wyciekają z CBs, i innych urzędów. Odnośnie tego kryptonimu...na pewno nie jest najodpowiedniejszy...ale to przecież jest zarezerwowany dla kilku/ nastu/ dziesięciu osób i mogli nazwać to "gówno" np... To nie powinno wypłynąć. I pomysleć że takie informacje, jak miejsce pobytu świadków koronnych, zmiany ich tożsamości, adresy członków rodzin, prowadzone inwigilacje itp. itp.. może przepływać poprzez życzliwych i usłużnych do członków grup przestępczych. TO Straszne!!!!!!
To była moje pierwsze odczucie....

"Oh, jak ja nienawidze tego kraju! " nie chcę tego komentować!! Nienawiść narodu ma jakąś nazwę, ale trąci mi to rasizmem, faszyzmem...a przede wszystkim debilizmem....:::) ///wiem że to był żart///

31.05.2007
09:50
[12]

twostupiddogs [ Senator ]

bagis_ek

Podejrzewam, że to przeciek kontrolowany. Ziero tak się zawzieło, że zrobi wszystko, aby zniszczyć Mirosława G.

31.05.2007
09:53
[13]

kiowas [ Legend ]

2sd ---> poprawka - Zero zrobi wszystko by skazać G. żeby samemu nie wyjść na durnia - czysta polityka, nic osobistego.

31.05.2007
09:54
[14]

kastore [ Troll Slayer ]

Przecież musi sie Żebro wykazać w końcu czymś niż tylko ilością występowania w TV.

31.05.2007
10:05
[15]

twostupiddogs [ Senator ]

kiowas

Oczywiście, że nic osobistego, ale (tutaj czysta spekulacja) być może ziero zorientowało się, że materiał dowodowy nie umożliwia nawet obronienia zarzutu korupcji i aby wyjść z twarzą chce go jeszcze bardziej oczernić publicznie.

31.05.2007
10:09
[16]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Straszna sie rzecz stała. Ale może teraz to o tym będą pierdzielić w mediach 24/7 a dadzą juz spokój przecwelonemu teletubisiowi.

31.05.2007
10:16
[17]

kiowas [ Legend ]

Wonski ---> ja wiem, twój patriotyzm ma za nic nasz ośmieszony wizerunek w kraju i za granicą. W końcu kto by sie przejmował pierdołami gdy trwa w najlepsze polowanie na czarownice...

31.05.2007
10:20
[18]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

kiowas --> A że niby kto to są te czarownice obecnie?
A mój patriotyzm to skomplikowana sprawa, bo całość na dwie częsci dzielić musze.

31.05.2007
10:28
[19]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Jak ktoś zauważył na innym forum - teraz można przypomnieć, że już kiedyś jeden Kamiński porządkował warszawskie szpitale :>



bagis_ek

Faktycznie wyciek ze służb skoro kryptonim musiał dostać w aktach sąd. I to po zwróceniu przed sąd uwagi sprawa się zaczęła.

kiowas

Przecież patriotyzm Wolaków przejawia się inaczej :)

31.05.2007
10:40
smile
[20]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

ja bym na ta liste Jerzego Krzaka wpisal

31.05.2007
10:40
smile
[21]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Ciekawe jak mogłaby się nazywać operacja zatrzymania Kwaśniewskiego.
Porno-grubas? Dzierżyński?
Serio, mnie to ciekawi.

31.05.2007
10:46
[22]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Hajle Selasje

Przeceniasz kreatywność. Stawiam na zwyczajny "Kwas" no może w porywach do "Rolexander".
Co nie zmienia faktu, że SLDowców to pisiarnia jedynie straszy a procesowo cieniutko.

31.05.2007
10:47
smile
[23]

Deepdelver [ Legend ]

Hajle --> wiemy na pewno jak nazywałaby się akcja zatrzymania najważniejszych osób w Wolsce - "Leprechaun".

31.05.2007
10:57
smile
[24]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Bramkarz---->

Jak wiesz, mnie to strasznie martwi :o)

Deepdelver---->

Teraz Ty przeceniasz kreatywność :D

31.05.2007
11:03
smile
[25]

Deepdelver [ Legend ]

Hajle Selasje --> ja najbardziej czekam na akcję "Godzina Zero", ale to najwcześniej w przyszłej kadencji. W tej kadencji co najwyżej doczekam akcji "Miałeś chamie złoty róg..." jeśli się koalicja rozpadnie :D

31.05.2007
11:14
[26]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Brigadenfuhrer w akcji.
Obstawiam kryptonim "Kevorkian"

31.05.2007
11:15
smile
[27]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Deep--->

Ja niezmiennie wyczekuję polskiej Norymbergi po 44-89.
Jeśli nie doczekam się teraz, to pewnie już nigdy.
Mam nadzieję, że Kwachu i reszta ekipy będzie drażniła Kaczyńskich różnymi ruchami obrony demokracji tak długo, aż w końcu przeleje się czara goryczy :o)

31.05.2007
11:17
[28]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Hajle Selasje

Właśnie skazano milicjantów z Wujka. Swoją drogą mec. Piotrowski był w tym procesie pełnomocnikiem rodzin ofiar - teraz jest pełnomocnikiem rodziny Blidy...

Życzę kolejnego sukcesu.

31.05.2007
11:20
smile
[29]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Bramkarz--->

Faktycznie.
Świetna wiadomość.
Teraz czekam na Kiszczaka.

31.05.2007
11:21
[30]

Deepdelver [ Legend ]

Hajle --> na polską Norymbergę jest już trochę za późno, to nie ten intelektualny format polityków, którzy byliby w stanie przeprowadzić to w gorsecie państwa prawa. Bo posadzenie esbeków to w większości przypadków nieproporcjonalna kara, powinno się ich raczej włóczyć końmi i zakopać jako NN. Ale jak mówię, to nie te czasy.

31.05.2007
11:23
[31]

kiowas [ Legend ]

Zamiast włóczyc optowałbym za bardziej humanitarnym wybatożeniem - w końcu esbek też ludź :)

31.05.2007
11:51
smile
[32]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Wystarczy prawomocny wyrok sądu i żeby ich uderzyło po kieszeni.

31.05.2007
11:56
smile
[33]

Kronk [ Konsul ]

Całkiem fajny komentarz do sprawy:

31.05.2007
12:01
[34]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Kronk

Jesteś kolejnym po Magistrze Sprawiedliwości, który nie wie czym się różnią obowiązki dziennikarza od urzędnika państwowego/prokuratora?

31.05.2007
12:09
[35]

Deepdelver [ Legend ]

Kronk --> skoro np. czołowa postać formacji koalicyjnej wydaje swobodnie broszury antysemickie, a dyrektor TVP to jeszcze całkiem niedawno naziol nawołujący do zniszczenia wrogów rasy, to coś jest na rzeczy.

Natomiast Mirosław G. nikogo nie zabił, na nikim nie eksperymentował, a jedyne rozpatrywane zarzuty dotyczą korupcji. Facet już pracy pewnie nie znajdzie, ale i nie będzie musiał, bo Wolska zapłaci mu kokosy w Strasburgu.

31.05.2007
12:13
[36]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Deepdelver---->

Facet już pracy pewnie nie znajdzie...

Z pewnością znajdzie. Jeśli nie w zawodzie, to zawsze może pisać felietony w Gazecie Wyborczej albo pucować gitary Hołdysa. Towarzystwo nie zostawi kolegi - ofiary represji IV RP.

31.05.2007
12:18
[37]

Deepdelver [ Legend ]

Hajle Selasje --> ...o ile ktoś z nich przeżyje przeszukanie.

31.05.2007
12:20
[38]

eros [ elektrybałt ]

DD ----> To zalezy na ile kazdy z nich sie obawia swoich kolegow.

31.05.2007
12:38
smile
[39]

Kronk [ Konsul ]

Bramkarz--> zanim zaczniesz tworzyć swoje farmazony przeczytaj przyjacielu chociaż tekst, do którego link wkleiłem :)

Kryptonim jest bezsensowny, chłopaki Ziobry sami tworzą w ten sposób oręż dla swoich przeciwników, ale tekst dotyczy czegoś innego, a mianowicie faryzeizmu co niektórych. I tyle.

31.05.2007
12:42
smile
[40]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Kronk --> A po co ma czytać. Jeszcze by mu sie nasunęło do napisania coś niezgodnego z dyrektywami i premię diabli by wzieli.

31.05.2007
15:52
[41]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Kronk

Przeczytałem zanim ci odpisałem.
Jednak dalej nie widzisz różnicy pomiędzy urzędnikiem a dziennikarzem?
Podpowiem - urzędnik może robić to na co mu prawo pozwala, dziennikarz to wszystko czego prawo mu nie zakazuje.

31.05.2007
15:56
[42]

smuggler [ Patrycjusz ]

Ja przygotowalem dla tych panow-kryptologow pare przydatnych kryptonimow dla osob, na ktorych beda zapewne szuakc haka po nastepnych wybotach...

Frankenstein
Burak/Mulat
Mały pisior 1
Mały pisior 2
Tłusta Gocha
Grzybica Mózgu
Luis Porn
Jaccuzi/Waterpan
Ziobraczek
Sfatygowana



31.05.2007
20:50
[43]

gladius [ Subaru addict ]

Czyżby Kamiński z CBA to z tych Kamińskich?

31.05.2007
20:52
[44]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Niedługo ci z CBA będą robić publiczne egzekucje, bez udowodnienia zarzutów przez sąd, po to by opinia publiczna widziała "że coś robią".

31.05.2007
22:45
[45]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

gladius

Cóż, tamten też wziął szpitale na cel.

31.05.2007
23:14
[46]

Belert [ Generaďż˝ ]

NIe po prostu w czasie rewizji beda sobie podejrzani strzelac w łeb.I tym samym sie przyznaja.

01.06.2007
13:04
[47]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Brigadenfuhrer idzie w zaparte:

Na dzisiejszym posiedzeniu Senatu szef CBA stwierdził, że kryptonim "Mengele" nie miał nikogo urazić. - Kryptonim odnosił się nie do sprawy i nie do człowieka, lecz do pewnego wątku tej sprawy - mówił Marek Kamiński odpowiadając na pytania senatorów. Zaznaczył też, że kryptonim jest wewnętrzną sprawą służby i nie chciał przeprosić za jego użycie. Z powodu braku przeprosin z sali wyszli senatorowie PO.

- Centralne Biuro Antykorupcyjne zajęło się środowiskami, które uważały się za nietykalne - mówił Kamiński. Jako przykład tych środowisk podał szpitale MSWiA, MON i centrum rehabilitacji w Konstancinie.


Ciekawe, że za środowiska nietykalne nie uznał PiSu i przystawek.
Dalej jesteśmy w Azji jeśli po takiej kompromitacji szef pozostał jeszcze na stanowisku.

01.06.2007
13:06
[48]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Cale cba powinno sie zaorac zanim przezre kolejne setki milionow przeznaczonych na jego "funkcjonowanie".

01.06.2007
13:12
[49]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Szkoda ze nie znacie innych ciekawych kryptonimow spraw CBA i innych organow z lat 90- byscie dopiero wpadli w poploch.Dla mnie cala ta sprawa to smiech na sali.

01.06.2007
13:26
[50]

Kronk [ Konsul ]

Bramkarz--> automatycznie zaszufladkowałeś mnie jako "obrońcę" kryptonimu nadanemu lekarzowi. A ja w pierwszym poście w ogóle się do tego nie odniosłem, a w drugim napisałem, iż uważam to za głupi pomysł. Niepotrzebne wkładania broni w ręce dziennikarzy (nomen omen dzisiaj łapownictwo doktora G. nikogo już nie interesuje, ważne jest, że ktoś nadał sprawie jakiś durny kryptonim).

Wkleiłem link do ciekawej, moim zdaniem, wypowiedzi i treść tejże polecam, bo uważam, iż trochę obok newsa z kryptonimem jest to komentarz trafny i daje do myślenia. I tyle. Nie wiem co to może mieć do "niewidzenia różnicy" pomiędzy pismakami a organami państwa.

Pomijając oczywiście fakt, że kryptonim w przeciwieństwie do wynurzeń dziennikarzy nie powinien być ujawniany do wiadomości publicznej :) Ale to już inna sprawa.

01.06.2007
13:32
smile
[51]

Deepdelver [ Legend ]

Suskiemu kryptonim "Mengele" nie przeszkadza, więc i ja nie widzę powodu by postów mu dedykowanych takim kryptonimem od tej pory nie nazywać, z przedrostkiem "genetyczny patriota" rzecz jasna.

01.06.2007
20:03
[52]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Kronk

Dziennikarze na prawach komentarza i felietonu mogą przejaskrawiać i formułować ostre opinie i porównania - co zresztą czynią korzystając ochoczo z postaci obu totalitaryzmów. Nie widzę powodu by czynić im z tego zarzut.
Natomiast rządzących a tym bardziej podległych im urzędników obowiązują ostrzejsze reguły.
To chyba nie takie trudne do pojęcia?

PS. Ciekawy list anastezjologa zatrzymanego przez CBA:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.