
,,Ryder [ Pretorianin ]
N.f.s
Kto z was ukończył Carbona w 3 godzinki oprócz mnie ?

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
bez przesady z tymi trzema godzinami ale w jeden dzień można to przejść i ja tak właśnie zrobiłem

Flet [ Fletomen ]
Jeszcze nigdy nie słyszałem o człowieku, który trzy godziny wgrywa save'a z ukończoną grą.
,,Ryder [ Pretorianin ]
Ja ukończyłem bez sava jestem doświadczonym kierowcą bo wszystkie wyścigi za pierwszym razem.

wacek666 [ 666 ]
ja przeszedlem w 3min i sie nie chwale.
Pirat099 [ Fighter ]
Może i bym przeszedł w 3 godz. gdyby mnie to chcoć trochę wciągneło...
,,Ryder [ Pretorianin ]
Ja San Andreasw 100 % ukończe w ciągu 8 godzin
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Ja Simsy 2 ukończyłem w 5 godzin...
Ryder ---> ile masz lat?
rrrr [ Error File Not Found ]
A ja Tibie w 10 minut LOL
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Kto z was ukończył Carbona w 3 godzinki oprócz mnie ?
Ja ukończyłem bez sava jestem doświadczonym kierowcą bo wszystkie wyścigi za pierwszym razem.
Ja San Andreasw 100 % ukończe w ciągu 8 godzin
Ta akurat. Carbona nie da się przejść w tzry godziny. Nawet przechodząc wyścigi za pierwszym razem. Za dużo ich jest. Tak samo z San Andreas. Jak chcesz zabłysnąć czym to lepiej z umiare
Wiewiórk [ - Syska ! ]
ja Carbona w 3 lata ukończyłem
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
ja skonczylem w 6 godzin, ale mis ie nie chcialo, gra jest cholernie nudna i nie ciekawa.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
będę złośliwy bo mnie już koleś irytuje (taki marcin36).
1:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6444181&N=1
2:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6443654&N=1
I ty chcesz to przejść w 8 godzin? Jak masz problemy z misjami (napewno to nie jedyne które wykonujesz za 1 razem (of course bez kodów)).
mac2000 [ Pretorianin ]
,,Ryder - wątpie czy ty w ogóle przeszedłeś jakąś grę. Carbon w 3 godziny, a San Andreas w 8? Weś człowieku nie pier... głupot.
Novus [ Generaďż˝ ]
ale wyczyn... Morrowinda mozna w kilka minut przejsc, nie pamietam bodajze 15
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
A ja jeszcze ukończyłem pasjansa w 3 minuty
raper741 [ Legend ]
Phi :P Ja Sapera w 30 sekund ukończyłem :P

Robert542 [ ]
Ależ da się ukończyć San Andreas w 8 godzin.
Tu do ściągnięcia filmik z rekordem szybkości:

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
,,Ryder ---> nie musisz sie tak chwalić
nie możliwe jest przejście carbona w 3 h, 5,6 ale z tymi trzema to przesadziłeś, a GTA SA w 8h

Kozi89 [ Senator ]
kkkkkkrystian ---> Widać niektórzy jadą na kodach...
BossManPL [ Konsul ]
Novus ---> Morrowinda w 7min z sekundami.
Half Life - 45min
Half Life 2 - 1:35min
itd -
najszybciej przechodzi się te najdłuższe gry (Fallout, Baldur) :P

claudespeed18 [ Senator ]
ja ostatnio przeszedłem WoW, łącznie mi to zajęło 62h, grałem kilka godzin dziennie i jakos po 2 tygodniach sie skonczylo, zmiescilem sie w danym darmowym miechu wiec nie musze abonamentu wykupywac, ale musze sie przyznac ze pod koniec gralem troche na kodach, mialem problem z tym wielkim robotem...<LOL>
edit: 2 literówki

ReMo18 [ Konsul ]
A ja Call of Duty single player'a w 46 min :) Chyba jeszcze poprawię swój wynik.
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
a ja countera 1.6 multi..... w 15 sek....proste
,,Ryder [ Pretorianin ]
nA SERIO
swee [ Gunslinger ]
nA KODACH