GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

N.f.s

30.05.2007
19:28
smile
[1]

,,Ryder [ Pretorianin ]

N.f.s

Kto z was ukończył Carbona w 3 godzinki oprócz mnie ?

30.05.2007
19:32
smile
[2]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

bez przesady z tymi trzema godzinami ale w jeden dzień można to przejść i ja tak właśnie zrobiłem

30.05.2007
19:34
smile
[3]

Flet [ Fletomen ]

Jeszcze nigdy nie słyszałem o człowieku, który trzy godziny wgrywa save'a z ukończoną grą.

30.05.2007
19:36
[4]

,,Ryder [ Pretorianin ]

Ja ukończyłem bez sava jestem doświadczonym kierowcą bo wszystkie wyścigi za pierwszym razem.

30.05.2007
19:42
smile
[5]

wacek666 [ 666 ]

ja przeszedlem w 3min i sie nie chwale.

30.05.2007
19:50
[6]

Pirat099 [ Fighter ]

Może i bym przeszedł w 3 godz. gdyby mnie to chcoć trochę wciągneło...

30.05.2007
19:59
[7]

,,Ryder [ Pretorianin ]

Ja San Andreasw 100 % ukończe w ciągu 8 godzin

30.05.2007
20:00
[8]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Ja Simsy 2 ukończyłem w 5 godzin...


Ryder ---> ile masz lat?

30.05.2007
20:04
[9]

rrrr [ Error File Not Found ]

A ja Tibie w 10 minut LOL

30.05.2007
20:11
[10]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Kto z was ukończył Carbona w 3 godzinki oprócz mnie ?
Ja ukończyłem bez sava jestem doświadczonym kierowcą bo wszystkie wyścigi za pierwszym razem.
Ja San Andreasw 100 % ukończe w ciągu 8 godzin

Ta akurat. Carbona nie da się przejść w tzry godziny. Nawet przechodząc wyścigi za pierwszym razem. Za dużo ich jest. Tak samo z San Andreas. Jak chcesz zabłysnąć czym to lepiej z umiare

30.05.2007
20:12
[11]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

ja Carbona w 3 lata ukończyłem

30.05.2007
20:14
[12]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

ja skonczylem w 6 godzin, ale mis ie nie chcialo, gra jest cholernie nudna i nie ciekawa.

30.05.2007
20:14
[13]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

będę złośliwy bo mnie już koleś irytuje (taki marcin36).

1:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6444181&N=1
2:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6443654&N=1

I ty chcesz to przejść w 8 godzin? Jak masz problemy z misjami (napewno to nie jedyne które wykonujesz za 1 razem (of course bez kodów)).

30.05.2007
20:47
[14]

mac2000 [ Pretorianin ]

,,Ryder - wątpie czy ty w ogóle przeszedłeś jakąś grę. Carbon w 3 godziny, a San Andreas w 8? Weś człowieku nie pier... głupot.

30.05.2007
21:11
[15]

Novus [ Generaďż˝ ]

ale wyczyn... Morrowinda mozna w kilka minut przejsc, nie pamietam bodajze 15

30.05.2007
21:13
[16]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

A ja jeszcze ukończyłem pasjansa w 3 minuty

30.05.2007
21:14
[17]

raper741 [ Legend ]

Phi :P Ja Sapera w 30 sekund ukończyłem :P

30.05.2007
21:17
smile
[18]

Robert542 [ ]

Ależ da się ukończyć San Andreas w 8 godzin.

Tu do ściągnięcia filmik z rekordem szybkości:

30.05.2007
22:23
smile
[19]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

,,Ryder ---> nie musisz sie tak chwalić
nie możliwe jest przejście carbona w 3 h, 5,6 ale z tymi trzema to przesadziłeś, a GTA SA w 8h

30.05.2007
22:24
smile
[20]

Kozi89 [ Senator ]

kkkkkkrystian ---> Widać niektórzy jadą na kodach...

30.05.2007
23:03
[21]

BossManPL [ Konsul ]

Novus ---> Morrowinda w 7min z sekundami.
Half Life - 45min
Half Life 2 - 1:35min
itd -
najszybciej przechodzi się te najdłuższe gry (Fallout, Baldur) :P

31.05.2007
11:21
smile
[22]

claudespeed18 [ Senator ]

ja ostatnio przeszedłem WoW, łącznie mi to zajęło 62h, grałem kilka godzin dziennie i jakos po 2 tygodniach sie skonczylo, zmiescilem sie w danym darmowym miechu wiec nie musze abonamentu wykupywac, ale musze sie przyznac ze pod koniec gralem troche na kodach, mialem problem z tym wielkim robotem...<LOL>

edit: 2 literówki

31.05.2007
11:54
smile
[23]

ReMo18 [ Konsul ]

A ja Call of Duty single player'a w 46 min :) Chyba jeszcze poprawię swój wynik.

31.05.2007
12:04
[24]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

a ja countera 1.6 multi..... w 15 sek....proste

01.06.2007
12:08
[25]

,,Ryder [ Pretorianin ]

nA SERIO

01.06.2007
12:35
[26]

swee [ Gunslinger ]

nA KODACH

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.