GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba do Grafików

30.05.2007
16:31
smile
[1]

Streetball27 [ Centurion ]

Prośba do Grafików

Mam taką prosbe.
Chciałbym aby zamiast napisu "Signed IN BLOOD" był napis "Rychu zginie".
Da się to zrobić??

30.05.2007
16:32
smile
[2]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

nie, to jest nie mozliwe.....

człowieku.... to przeicez można zrobić w zwykłym "paincie" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.05.2007
16:35
smile
[3]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

30.05.2007
16:35
smile
[4]

Streetball27 [ Centurion ]

ZbyszeQ- To może byś zrobił co??, czy tylko lubisz krytykować:/??
Dzięki za udział w Wątku:)

30.05.2007
16:36
smile
[5]

ddza [ WasabiHubert ]


<---
LOL

30.05.2007
16:36
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:)

30.05.2007
16:37
smile
[7]

Streetball27 [ Centurion ]

Wiwiórk-Myślałem o napisie który będzie podobny do tamtego(czcionka) :)

30.05.2007
16:42
smile
[8]

Mr.Eko [ Michael Scofield ]

Proszę :)

30.05.2007
16:44
smile
[9]

Streetball27 [ Centurion ]

Mr.Eko- no to juz jest chyba najlepsze z tych co zrobili to oco prosiłem THX:)

30.05.2007
16:45
smile
[10]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

[1]Streetball27 ---> lubię tylko krytykować... ale prawda jest taka leniuchu że szybciej byś to sam zrobił

30.05.2007
16:50
smile
[11]

Streetball27 [ Centurion ]

ZbyszeQ- "tylko krytykować"
No Comments, niechcem wdawać się w dyskusje z pesymistami źle wpływają na humor,

30.05.2007
16:51
smile
[12]

Loczek [ El Loco Boracho ]

"No Comments, niechcem rozmawiać z pesymistami źle wpływają na humor,"

Pffffffffff :D

30.05.2007
17:05
[13]

req_ [ shalom ]

Może być?

30.05.2007
19:36
smile
[14]

lecram [ Konsul ]

req_ --> fajne :D

31.05.2007
14:30
smile
[15]

req_ [ shalom ]

Nadal nie wiem, czy moze byc ;)

03.06.2007
13:17
[16]

Streetball27 [ Centurion ]

req_ Idealnie:D:D to "rychu niedarady jest nawet lepsze od Rychu zginie.
Wielkie THX

03.06.2007
13:20
smile
[17]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Nie dziękuj :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.