
Streetball27 [ Centurion ]
Prośba do Grafików
Mam taką prosbe.
Chciałbym aby zamiast napisu "Signed IN BLOOD" był napis "Rychu zginie".
Da się to zrobić??

ZbyszeQ [ FZ7 user ]
nie, to jest nie mozliwe.....
człowieku.... to przeicez można zrobić w zwykłym "paincie" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Streetball27 [ Centurion ]
ZbyszeQ- To może byś zrobił co??, czy tylko lubisz krytykować:/??
Dzięki za udział w Wątku:)

ddza [ WasabiHubert ]
<---
LOL
EwUnIa_kR [ Legend ]
:)

Streetball27 [ Centurion ]
Wiwiórk-Myślałem o napisie który będzie podobny do tamtego(czcionka) :)

Mr.Eko [ Michael Scofield ]
Proszę :)

Streetball27 [ Centurion ]
Mr.Eko- no to juz jest chyba najlepsze z tych co zrobili to oco prosiłem THX:)

ZbyszeQ [ FZ7 user ]
[1]Streetball27 ---> lubię tylko krytykować... ale prawda jest taka leniuchu że szybciej byś to sam zrobił

Streetball27 [ Centurion ]
ZbyszeQ- "tylko krytykować"
No Comments, niechcem wdawać się w dyskusje z pesymistami źle wpływają na humor,

Loczek [ El Loco Boracho ]
"No Comments, niechcem rozmawiać z pesymistami źle wpływają na humor,"
Pffffffffff :D
req_ [ shalom ]
Może być?

lecram [ Konsul ]
req_ --> fajne :D

req_ [ shalom ]
Nadal nie wiem, czy moze byc ;)
Streetball27 [ Centurion ]
req_ Idealnie:D:D to "rychu niedarady jest nawet lepsze od Rychu zginie.
Wielkie THX

Wiewiórk [ - Syska ! ]
Nie dziękuj :D