GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jeśli zobaczycie w necie zdjęcie ładnej dziewczyny...

29.05.2007
22:29
smile
[1]

gladius [ Subaru addict ]

Jeśli zobaczycie w necie zdjęcie ładnej dziewczyny...

29.05.2007
22:32
smile
[2]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

ŁÓŁ

29.05.2007
22:33
smile
[3]

xion [ Jigga ]

joł xD

29.05.2007
22:33
smile
[4]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Pierwowzór też niczego sobie




NOT!

29.05.2007
22:34
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

29.05.2007
22:34
smile
[6]

gofer [ tifoso ]

Powinni tego zabronić...

29.05.2007
22:35
[7]

KuKi|71 [ Centurion ]

Robi wrażenie ;) Ciekawi mnie natomiast (ponieważ na technice obróki zdjęć się nie znam) skąd ten program wie np. jak koleś kasuje jej troche tłuszczyku z rąk to program rysuje dalej koszule, jak dla mnie masakra:)

29.05.2007
22:38
smile
[8]

Glob3r [ Senator ]

O żesz :O.
Dobra robota :P.

29.05.2007
22:39
smile
[9]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

29.05.2007
22:41
smile
[10]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Pierwsze wrażenie pod koniec filmu: Super!
Drugie wrażenie - po uświadomieniu sobie, że powstała z takiego słonia: Fuj!

Ale filmik robi wrażenie.

29.05.2007
22:43
[11]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

No ja wiedziałem że można upiększyć ale aż tak....

29.05.2007
22:44
[12]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Ten film musi zostać usunięty bo liczba samobójstw wzrośnie, czasem nie można ludzi uświadomić.

29.05.2007
22:44
smile
[13]

OzOr [ Generaďż˝ ]

szok!

29.05.2007
22:47
[14]

Vidos [ Senator ]

W tym filmie wyróżnił się tylko grafik, bo z niczego zrobił COŚ.

29.05.2007
22:49
[15]

Prof. Lupin [ Konsul ]

z niczego coś?
0______+

raczej z minusa plus

-_______0________+

29.05.2007
22:49
[16]

barejn [ El Magnifico ]

gacek to zamieszczal kiedyś, tyle że na osławionym fishki.net ;]

29.05.2007
22:52
smile
[17]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

wow

29.05.2007
22:57
smile
[18]

Boos3r [ Pretorianin ]

Nice :D fajnie ją porobił :P

29.05.2007
22:58
[19]

Robi27 [ Mes que un club ]

wyborne :)

29.05.2007
23:15
[20]

kastore [ Troll Slayer ]

No to już wiadomo jak w rzeczywistości wyglądają laski z 0-700 :)

29.05.2007
23:25
[21]

Vany Van [ Konsul ]

O lol, I can't belive xD

29.05.2007
23:31
[22]

Vidos [ Senator ]

Prof. Lupin - wiem co mówię, z niczego COŚ.
Z minusa w plus wyglądało by to mniej więcej TAK --------------------------->

29.05.2007
23:39
[23]

PatriciusG. [ Legend ]

Jooooooo :D

Trzeba kupić sobie jakiś tak dobry program...

30.05.2007
07:47
[24]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

o w pyte! niezła robota :P

30.05.2007
07:52
[25]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Dobry koleś jest :)

30.05.2007
07:56
[26]

gucio_7777 [ Konsul ]

To niesamowite co w dzisiejszych czasach potrafi Photoshop :)

30.05.2007
08:36
smile
[27]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Cholera jasna. To się nazywa internetowa tożsamość. ;-)

30.05.2007
08:42
smile
[28]

Revanisko [ Legent ]

*opadla kopara* :O

30.05.2007
08:47
smile
[29]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

O matko, jestem w naprawdę ciężkim szoku:). Aż takich rzeczy się nie spodziewałem;)

30.05.2007
10:11
[30]

Raasp [ Pretorianin ]

piekne :D:D

30.05.2007
10:16
smile
[31]

halski88 [ Pan Prezes ]

no i kto bedzie slinij sie na profile z fotki.pl;P

30.05.2007
10:25
smile
[32]

stanson [ Szeryf ]

<-- Golem6 [4]

30.05.2007
13:26
[33]

SirChrobry [ Pretorianin ]

Oblookajcie sobie to:

30.05.2007
13:28
smile
[34]

Alvarez [ missing link ]

Niedlugo certyfikaty autentycznosci trzeba bedzie stosowac przy fotkach. :)

30.05.2007
13:29
smile
[35]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

mama ??

30.05.2007
13:33
smile
[36]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Ale pamiętajcie, że na żywo się tak nie da! Na razie...

30.05.2007
13:35
smile
[37]

raper741 [ Legend ]

hehe

30.05.2007
13:48
smile
[38]

qweks [ Ignis Lentus ]

Widziałem już właśnie z fishek, oba filmiki naprawdę dobre.
Api w realu oczywiście że się da tylko wynik nie będzie tak idealny.

Świat nastoletnich onanistów został zniszczony, wreszcie sobie uświadomią przy jakiej realnie babeczce się zadowalali.

30.05.2007
13:51
smile
[39]

QrKo_ [ ]

WAAAS!

A tak powaznie to mocny materiał filmowy, nawet bardzo.

30.05.2007
13:57
smile
[40]

ashia [ Konsul ]



no comments

30.05.2007
13:58
smile
[41]

cycu2003 [ Legend ]

niezly hardcore, obydwa

30.05.2007
14:03
[42]

sekret_mnicha [ the_collector ]

1. Tha power of Photoshop! Czadzik. I jednoczesnie przerazajace troche...
2. Ten link dorota.tv tez bajer. Niepokajacy bajer. Widzialem cos podobnego, ale jeszcze lepszego u jakiegos speca zagranicznego... niestety adresu strony nie pomne... :)

30.05.2007
14:11
smile
[43]

mons [ FLCL ]

:shock:

30.05.2007
14:12
[44]

crac@ [ WBA ]

normalnie jak w redakcji playboy
tam robią to samo

30.05.2007
14:14
smile
[45]

szuru-buru [ Konsul ]

o LOL

30.05.2007
19:46
smile
[46]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

nie wierz nigdy kobiecie hehe

30.05.2007
21:48
[47]

3w [ Konsul ]

LOL

30.05.2007
21:50
[48]

Taikun44 [ NDSL ]

No ale nie mówcie że wszystkie kobiety w necie a w szczególności Pamela jest tak przerabia bo sobie obie ręce połamie

30.05.2007
21:55
[49]

gladius [ Subaru addict ]

Taikun44, nikt nie mówi o Pameli Anderson...

30.05.2007
21:57
smile
[50]

Taikun44 [ NDSL ]

glaiuus >> wybbaczzz zaaa moooj styyle alee pisxzę noggą bo ręcę sobie po łamełem z wiadomych prxzyczyn ;)

30.05.2007
21:58
smile
[51]

gladius [ Subaru addict ]

ooops...

30.05.2007
22:05
smile
[52]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

o_O

30.05.2007
22:13
smile
[53]

Kozi89 [ Senator ]

Widziałem kiedyś coś podobnego:D Trzeba sie nieźle orientować żeby zrobić coś takiego

30.05.2007
22:30
[54]

ch00dy [ Centurion ]

tiaaa te powaaaa of photoshop:)
fiolmik fajnituki:)

30.05.2007
22:39
smile
[55]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Dlatego kocham photoshopa :D

30.05.2007
22:39
[56]

Sznapi [ Parufka ]

Heh, dobre. :D

30.05.2007
22:47
[57]

LOL 2160 [ Pretorianin ]

Brawo dla grafika który zrobił coś z niczego, ale ja sie na to nie anbieram i rozpozanje photoshopa z kilometra :P

30.05.2007
22:47
smile
[58]

coolerek-89 [ Konsul ]

Ta a oblukacje to

01.06.2007
14:15
smile
[59]

blackhood [ Patience ]

Ciekawe jak by sobie z tą panią (?) poradził.

01.06.2007
14:16
smile
[60]

Taikun44 [ NDSL ]

*wymiotuje*

01.06.2007
14:19
smile
[61]

Obscure [ ExcalibuR ]

Jak nazywa się ten program co jest używany na pierwszym filmiku ?

Ale naprawde efekt koncowy zadowalajacy :D

01.06.2007
14:20
smile
[62]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

OMG !

01.06.2007
14:23
[63]

squallu [ saikano ]

no coz wiadomo ze teraz 99% zdjec znajdujacych sie w czasopismach dla panów sa przerabiane komputerowo ale ze mozna az tak to nie mialem pojecia:P

01.06.2007
14:24
[64]

blackhood [ Patience ]

Obscure >> Photoshop

KuKi|71 >> np. jak koleś kasuje jej troche tłuszczyku z rąk to program rysuje dalej koszule, jak dla mnie masakra:)

On używa smużenia z bardzo delikatnym pędzlem i nie usuwa tłuszczu tylko rozciąga piksele z koszuli na ręce.

01.06.2007
14:31
[65]

fajny Książę [ Pretorianin ]

laska.... hehe:P

01.06.2007
14:31
smile
[66]

Buggi [ Generaďż˝ ]

PERFEKCJONISTA!

01.06.2007
14:33
smile
[67]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Bylo juz o tym ale nie zmienia to faktu ze mamy przyklad jak bardzo wielu "jadacych na recznym" by sie zdziwilo widzac oryginaly :)

01.06.2007
14:35
smile
[68]

Parker [ Pretorianin ]

To dopiero metamorfoza...

01.06.2007
15:07
[69]

davids89 [ Konsul ]

Koles pokazal klase

01.06.2007
15:22
[70]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Coś takiego wcale nie jest aż tak trudne jakby się wydawało, to raz - a dwa - było :P

Akurat wczoraj tego szukałem.

01.06.2007
16:00
[71]

krzynier [ Senator ]

Hahaha, dobre! Czemu tak nie można w prawdziwym życiu.

01.06.2007
16:12
smile
[72]

rethar [ Staszek Szybki !est ]

krzynier --> można, tak działa alkohol

Od teraz będę oglądał tylko filmiki ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.