GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moglibyscie polecic jakies fajne gry przygodowe?Podajcie tytuly

26.05.2007
16:55
[1]

kayler01 [ Konsul ]

Moglibyscie polecic jakies fajne gry przygodowe?Podajcie tytuly

Po sesji chcialbym popykac w jakies giery przygodowe i mam tutaj na mysli cos w stylu Broken Sword 2,Gilbert Goodmate,Ksiaze i Tchorz ,Ace Ventura,Rozowa Pantera ,Hopkins FBI .Wiecie chodzi mi ogolnie o cos rysowanego zeby nie bylo w 3D bo jakos mi nie podchodzi (chyba ze giera jest wybitna).Wiec prosze o konkretne tytuly .Pozdrawiam

26.05.2007
16:57
smile
[2]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Powiedziałeś że może być 3D jak jest wybitna, więc osobiście polecam obie części syberii.

Poza tym powinny Ci podejść obie części runaway'a.

26.05.2007
17:07
[3]

kayler01 [ Konsul ]

Pamietam niezla byla tez gra:Jack Orlando

26.05.2007
17:14
[4]

kayler01 [ Konsul ]

up

26.05.2007
17:21
[5]

pawelcz3 [ Konsul ]

kayler01----------->Masz rację Jack Orlando to była i jest naprawdę super gra.
Jak jej nie masz to mogę (bo mam) ci ją sprzedać.Za małe pieniądze.

Edit:

Mam też inne gry np. Ace Ventura.

26.05.2007
20:38
[6]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Polecam Fahrenheit'a. Nie dokońca przygodowa, ale... Trzeba to poprostu przejść, gra jest iście wybitna. :) A jak nie to spróbuj Sybiera, Sybiera 2, Still Life, Post Mortem albo jakaś część "Szerloka H.".

26.05.2007
23:22
smile
[7]

jackowsky [ ]

Coś rysowanego? Runaway, może być?

27.05.2007
14:45
[8]

kayler01 [ Konsul ]

up

27.05.2007
14:47
smile
[9]

marcing805 [ Senator ]

Fahrenheit,Black Mirror,NI-BI-RU.Jeżeli nic z tego to Syberia 1 i 2.

27.05.2007
15:20
[10]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

i tak najlpeszą przygodówka jest syberia i w nią graj

27.05.2007
15:21
[11]

Mi4A8 [ Centurion ]

Moge ci za darmo wysłać the Longest Journey bo już nie gram w takie gry. Chcesz ????

27.05.2007
15:22
[12]

SanthiX [ Konsul ]

Monkey Island?

27.05.2007
15:24
[13]

aliment [ Haraszo ]

Jack Orlando byl swietny, o ile pamietam pojawil sie w jakiejs gazecie za 7.50.

27.05.2007
22:56
[14]

kayler01 [ Konsul ]

Ooo monkey island tez bylo niezle.Chyba wiecej tego wyszlo...

28.05.2007
11:19
[15]

kayler01 [ Konsul ]

Mi4A8->dobre to?

Gralem kiedys w 3 czaszki toltekow tez elegancka giera :D

28.05.2007
11:32
[16]

kayler01 [ Konsul ]

up

28.05.2007
12:19
[17]

tomazzi [ Konsul ]

Za mlodu troche sie gralo w przygodowki, moge polecic: Broken Sword (1 i 2), Jack Orlando, Monkey Island, Larry, Day of The Tentacle, 3 Sculls of Toltecs, Sam and Max, Teenagent, Toonstrack(chyba taki tytul), Wacki, Indiana Jones. Byla jeszcze seria z Quest w tytule ale nie pamietam dokladnie. Dawno dawno temu gralem przez chwile w gre Orion Burger, do tej pory nigdzie nie moge jej znalezc.
Zapomnialem o Bad Tuckers Double Trouble (dokladnie nie pamietam tytulu ale chyba dobry) i jeszcze byla gra opowiadajaca o przygodach na wysypisku, cos z Dumb w tytule chyba.

28.05.2007
13:55
[18]

kayler01 [ Konsul ]

Toonstruck przeszedlem fajna calkiem

28.05.2007
13:59
[19]

na plantach [ giraffes deserve a hug ]



kultowe i genialne (szczególnie część druga)

29.05.2007
17:08
[20]

kayler01 [ Konsul ]

up

29.05.2007
17:12
smile
[21]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

seria - Myst

30.05.2007
19:15
[22]

kayler01 [ Konsul ]

up

30.05.2007
20:00
[23]

,,Ryder [ Pretorianin ]

Runaway 2

30.05.2007
20:09
[24]

Vidos [ Senator ]

Tajne akta Tunguska
Powrót na tajemniczą wyspę
Post Mortem
Sekrety Leonarda Da Vinci- Zakazany Manuskrypt

31.05.2007
09:13
[25]

kayler01 [ Konsul ]

up

01.06.2007
13:25
[26]

alucha4 [ Legionista ]

polecam grę "Keepsake". Przepiękna grafika i dobre zagadki. Podobala mi się też "Podroż na księżyc"

01.06.2007
13:30
[27]

blackhood [ Patience ]

Z "rysowanych" polecam "Paradise" Benoit Sokal'a, twórcy Syberii.
A z tych wybitnych nierysowanych polecam Dreamfall. Podchodziłem do tej gry z lekką rezerwą, a okazała się dziełem niesamowitym. Właśnie od jakiegoś czasu za mną chodzi i gdybym miał więcej czasu to bym sobie jeszcze raz ją przeszedł.

02.06.2007
11:57
smile
[28]

milu9tka [ Chor��y ]

może:
-podróż do wnętrza ziemi
-the longest journey
-syberie 1 i 2
-sherlock holmes-tajemnica srebrnego kolczyka
-sherlock holmes-przebudzenie
-zegarmistrz
-Uru
-Black mirror

WSZYSTKIE Są SUPER....POLECAM TE WYżEJ WYMIENIONE:D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.