kayler01 [ Konsul ]
Moglibyscie polecic jakies fajne gry przygodowe?Podajcie tytuly
Po sesji chcialbym popykac w jakies giery przygodowe i mam tutaj na mysli cos w stylu Broken Sword 2,Gilbert Goodmate,Ksiaze i Tchorz ,Ace Ventura,Rozowa Pantera ,Hopkins FBI .Wiecie chodzi mi ogolnie o cos rysowanego zeby nie bylo w 3D bo jakos mi nie podchodzi (chyba ze giera jest wybitna).Wiec prosze o konkretne tytuly .Pozdrawiam

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Powiedziałeś że może być 3D jak jest wybitna, więc osobiście polecam obie części syberii.
Poza tym powinny Ci podejść obie części runaway'a.
kayler01 [ Konsul ]
Pamietam niezla byla tez gra:Jack Orlando
kayler01 [ Konsul ]
up
pawelcz3 [ Konsul ]
kayler01----------->Masz rację Jack Orlando to była i jest naprawdę super gra.
Jak jej nie masz to mogę (bo mam) ci ją sprzedać.Za małe pieniądze.
Edit:
Mam też inne gry np. Ace Ventura.
davhend [ Ghost of Sparta ]
Polecam Fahrenheit'a. Nie dokońca przygodowa, ale... Trzeba to poprostu przejść, gra jest iście wybitna. :) A jak nie to spróbuj Sybiera, Sybiera 2, Still Life, Post Mortem albo jakaś część "Szerloka H.".

jackowsky [ ]
Coś rysowanego? Runaway, może być?
kayler01 [ Konsul ]
up

marcing805 [ Senator ]
Fahrenheit,Black Mirror,NI-BI-RU.Jeżeli nic z tego to Syberia 1 i 2.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
i tak najlpeszą przygodówka jest syberia i w nią graj
Mi4A8 [ Centurion ]
Moge ci za darmo wysłać the Longest Journey bo już nie gram w takie gry. Chcesz ????
SanthiX [ Konsul ]
Monkey Island?
aliment [ Haraszo ]
Jack Orlando byl swietny, o ile pamietam pojawil sie w jakiejs gazecie za 7.50.
kayler01 [ Konsul ]
Ooo monkey island tez bylo niezle.Chyba wiecej tego wyszlo...
kayler01 [ Konsul ]
Mi4A8->dobre to?
Gralem kiedys w 3 czaszki toltekow tez elegancka giera :D
kayler01 [ Konsul ]
up
tomazzi [ Konsul ]
Za mlodu troche sie gralo w przygodowki, moge polecic: Broken Sword (1 i 2), Jack Orlando, Monkey Island, Larry, Day of The Tentacle, 3 Sculls of Toltecs, Sam and Max, Teenagent, Toonstrack(chyba taki tytul), Wacki, Indiana Jones. Byla jeszcze seria z Quest w tytule ale nie pamietam dokladnie. Dawno dawno temu gralem przez chwile w gre Orion Burger, do tej pory nigdzie nie moge jej znalezc.
Zapomnialem o Bad Tuckers Double Trouble (dokladnie nie pamietam tytulu ale chyba dobry) i jeszcze byla gra opowiadajaca o przygodach na wysypisku, cos z Dumb w tytule chyba.
kayler01 [ Konsul ]
Toonstruck przeszedlem fajna calkiem
na plantach [ giraffes deserve a hug ]
kultowe i genialne (szczególnie część druga)
kayler01 [ Konsul ]
up

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
seria - Myst
kayler01 [ Konsul ]
up
,,Ryder [ Pretorianin ]
Runaway 2
Vidos [ Senator ]
Tajne akta Tunguska
Powrót na tajemniczą wyspę
Post Mortem
Sekrety Leonarda Da Vinci- Zakazany Manuskrypt
kayler01 [ Konsul ]
up
alucha4 [ Legionista ]
polecam grę "Keepsake". Przepiękna grafika i dobre zagadki. Podobala mi się też "Podroż na księżyc"
blackhood [ Patience ]
Z "rysowanych" polecam "Paradise" Benoit Sokal'a, twórcy Syberii.
A z tych wybitnych nierysowanych polecam Dreamfall. Podchodziłem do tej gry z lekką rezerwą, a okazała się dziełem niesamowitym. Właśnie od jakiegoś czasu za mną chodzi i gdybym miał więcej czasu to bym sobie jeszcze raz ją przeszedł.

milu9tka [ Chor��y ]
może:
-podróż do wnętrza ziemi
-the longest journey
-syberie 1 i 2
-sherlock holmes-tajemnica srebrnego kolczyka
-sherlock holmes-przebudzenie
-zegarmistrz
-Uru
-Black mirror
WSZYSTKIE Są SUPER....POLECAM TE WYżEJ WYMIENIONE:D:D