GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o pomoc

25.05.2007
21:41
[1]

harry_vip [ Legionista ]

proszę o pomoc

Witam serdecznie i proszę o pomoc kolega chce mi wysłać pieniądze z niemiec ja posiadam konto w inteligo czy wystarczy że mu podam numer konta czy trzeba to inaczej zrobić proszę o poradę

25.05.2007
22:54
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Lepiej będzie jak zapytasz się w swoim banku.

"Większą sumę gotówki można przekazać do kraju przelewem bankowym. Służy do tego druk przelewu zwany Überweisungformular. Taki przelew niestety może iść dość długo, nawet ponad tydzień. Przed wyjazdem zapytaj w swoim polskim banku o międzynarodowy numer konta i ile będą cię te przelewy kosztować, bowiem nie wszystkie banki wykonują taką usługę bezpłatnie.

Istnieją również alternatywne sposoby przesłania do Polski większej kwoty pieniędzy. Można tego dokonać np. za pomocą Wester Union, której placówki znajdują się niemal na całym świecie. Jest to niestety sposób bardzo drogi, Może cię kosztować nawet do 10% przesyłanej kwoty, ale przekaz jest bardzo szybki i zazwyczaj już po 10 minutach mogą go odebrać twoi krewni w Polsce. Odbierającemu pieniądze wypłacane są na podstawie dowodu tożsamości."© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.