GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ISS z playa + Orange Ekstraklasa ONLINE! :)

24.05.2007
23:59
[1]

weol [ Junior ]

ISS z playa + Orange Ekstraklasa ONLINE! :)

Jeśli jesteś fanem wirtualnych piłek kopanych, cenisz grywalność oraz chcesz sprobować swych sił w grze z innymi osobami po sieci, nie zastanawiaj się ani na chwilę! Dołącz i poczuj moc grywalności, jakiej nie da Ci żadna piłka nożna obecnej generacji.

Ostatnią wersją tej super piłki nożnej wydaną przez Konami na Playstation była Winning Eleven 2002, wszyscy pewnie kojarzycie te czasy i nazwę ISS :) Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na PlayStation to ta Gra jest dla niego! Różnice między ISS'98 a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

Obecnie jest możliwość gry ONLINE w ten znakomity tytuł który grywalnością, realizmem i smaczkiem rozgrywki ONLINE zabija takie tytuły jak PES6 i FIFA2007! :) Gra jest także atrakcyjna pod względem wymagań łącza do gry Online (wystarczy 128kb) oraz wymagań komputera ( wystarczy P600Mhz , RIVA 32MB , 64Ram). To jest propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla najnowszych produkcji.

Gra w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza (w naszym kraju) przez co organizowane są różne Turnieje, Liga, Ranking, w których zawodnicy mogą spróbowac swoich sił i zmierzyć się ze sobą :) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest grupa osób ciągle pracująca nad uaktualnianiem gry! W ten sposób niedawno miała miejsce premiera najnowszego patcha stworzonego przez największy, polski servis - [url=]www.WEOL.go.pl[/url]
Dla polskich graczy to chyba największy smaczek :) Oto opis tej produkcji:[URL=][img][/img][/URL]


[color=red]WEOL'07 1.0 World Teams + ORANGE EKSTRAKLASA by [url=]www.WEOL.go.pl[/url][/color]

Oto co gra zawiera:
- 60 reprezentacji z całego świata
[color=red]- Orange Ekstraklasę[/color]
- 12 najlepszych klubów z Europy
[color=red]- aktualne stroje i statystyki wszystkich drużyn i piłkarzy[/color]
- oraz różne dodatki typu: nowa piłka, bandy, kolor siatek, logo, title itp.

Oto kilka screenów przedstawiających grę na najnowszym patchu:
[url=]Logo[/url]
[url=]Menu[/url]
[url=]Formacja[/url]
[url=]Widok meczu (daleka kamera)[/url]
[url=]Widok replayu (bliska kamera)[/url]

Dla zachęty także filmik przedstawiający najnowszego patcha:
[url=][/url]Serwis [url=]www.WEOL.go.pl[/url] stworzył także w pełni [color=red]AUTOMATYCZNY INSTALATOR[/color], dzięki któremu gracz uniknie żmudnych konfiguracji emulatora i innych problemowych spraw.


[color=red]D O W N L O A D:[/color]

Instalka gry online na najnowszym patchu:
(21,4mb)

Co zrobić po zainstalowaniu gry? Wystarczy skonfigurować klawisze i grać! Tutaj znajdziesz więcej informacji:

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią Konami na Playstation to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:Wyżej przedstawioną produkcję doceniły i opublikowały największe, polskie serwisy traktujące o emulacji, mianowicie: , , , , , , , , .Zapraszam wszystkich graczy do brania udziału w licznych Turniejach organizowanych na WEOL oraz innych rozgrywkach. Szczególnie oblegany jest Mini Ranking dla wszystkich graczy WEOL! Każdy może dołączyć w każdej chwili. Tutaj znajduje się strona główna Rankingu -> [url=]www.MiniRank.go.pl[/url]Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry!
Do zobaczenia na serverach :)

Jak będzie można to poprawcie posta pozdrawiam adminów gry-online

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.