GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra Akcji na mój komputer ?

24.05.2007
16:36
smile
[1]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Gra Akcji na mój komputer ?

Mam ochote zagrać w jakąś fajną strzelanke :] Od czasów Max Payna w żadną nie grałem :)
Grałem jedynie w Footballa Managera i Pesa.

Mam taki komputer.

Procesor Athlon 2000, pamięć 768, Karta Radeon 9200 32 mb

Co polecacie mi na taki słaby sprzęcior :P

24.05.2007
16:38
smile
[2]

DjJablko10 [ Konsul ]

Half-Life 2 ponieważ niskie wymagania

Wszystkie Counter-Strike ! obowiązkowe!

24.05.2007
16:39
[3]

rrrr [ Error File Not Found ]

Gta 3

24.05.2007
17:24
[4]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

nie wierze, ze ten radeon ma 32 MB.
Na pewno CS 1.6. Americas Army chodzil mi na Celeron 2,66, 768 MB RAM, Radeon 9200 SE na srednio/niskich(bardziej srednio).
SWAT 4,

djjablko -->nie piernicz...

24.05.2007
17:27
[5]

marcing805 [ Senator ]

Enemy Territory,SWAT 4,Max Payne 2,Serious Sam:Drugie Starcie

24.05.2007
17:28
smile
[6]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Radeon 9200 32 mb? W życiu takiego nie widziałem :o

Btw. Half Life 2, Call of Duty 2, Medal of Honor: Pacific Assault (chyba pójdzie :P)

24.05.2007
17:29
[7]

siekator [ Król Rybak ]

Radeon 9200 32 mb
Że niby co?!

GTA Vice City

24.05.2007
18:45
smile
[8]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Sorki chłopaki nie jestem znawcą ;] TO pewnie mam 16 albo jakoś tak :D

Macie jeszcze jakieś fajne propozycje

24.05.2007
18:46
[9]

Rybha [ Generaďż˝ ]

Call of Duty część pierwsza i Medal of Honor część pierwsza z dodatkami.

24.05.2007
18:48
[10]

j.a.c.k [ Heroes ]

CoD 2 :)

24.05.2007
18:49
[11]

boskijaro [ Senator ]

Return to Castle Wolfenstein, Far Cry (o dziwo ma bardzo niskie wymagania, dobrze zoptymalizowali ją), ew. Prince of Persia:Sands of Time i Warrior Within (Two Thrones nie wiem czy Ci pójdzie)

24.05.2007
19:00
[12]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

SWAT 4 ma dość niskie wymagania sprzętowe, jednak nie jest to typowa gra akcji. Sam jednak kupiłem kilka dni temu i jestem wniebowzięty - tak grywalnego programu dawno nie miałem w rękach. Gra jest trudna, ale cholernie satysfakcjonująca - typ oberwij i zgiń. Niemniej jednak polecam szczerze - za 49 złotych możesz dostać dodatek+podstawka, za 20 samą podstawkę. Świetna gra, zupełnie inna od wszystkich "szuterów", które masowo zalegają na pułkach :)

24.05.2007
19:03
[13]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"TO pewnie mam 16 " - jeszcze lepiej.
Jesli masz SE, to zapewne masz 128, jesli normalna to pewnie tez 128, aczkolwiek istnieja wersje zarowno 128 MB /128 bit jak i 64 MB / 128 bit.

19.07.2007
13:00
[14]

kolarz90 [ Pretorianin ]

Operation Flashpoint powinno Ci pójść

20.07.2007
15:09
[15]

,,Ryder [ Pretorianin ]

Gta San Andreas, bolek i lolek , reksio i wehikuł

20.07.2007
15:13
smile
[16]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Call of Duty!!!

20.07.2007
15:50
[17]

adm89 [ Pretorianin ]

to wcale nie jest taki słaby sprzęt, grałem w far cry, half life 2 i quake 4 na słabszym, i to wcale nie na minimalnych, no poza quakem

02.08.2007
00:42
[18]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

Commandos Strike Force........powinna pójść !!!???

02.08.2007
02:03
[19]

Dizy [ Konsul ]

Jaki radeon 32 mb lol?
Far Cry, Mafia, GTA III, VC, SA będą śmigać aż miło

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.