GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 4 W Produkcji

23.05.2007
23:41
[1]

Batonpl [ Konsul ]

Gothic 4 W Produkcji

Pamiętacie zakończenie Gothica 3? Z jednej strony wyglądało, że Gothic zostanie zamknięty w trylogii, z drugiej jednak programiści z Piranhi Bytes, zostawili furtkę do dalszej kontynuacji fabuły. Która według oficjalnych doniesień wydawcy G3 zostanie wykorzystana.

JoWooD oficjalnie potwierdził, że Gothic 4 ujrzy światło dzienne i to nie tylko na PeCetach, ale i także na konsolach nowej generacji.

Większość fanów pewnie już teraz zacierałaby ręce, jednak niepokojem napawa fakt, że nowym Gothiciem nie zajmie się Piranha Bytes, która była odpowiedzialna za poprzednie części. Obie firmy niestety nie zdołały dojść do porozumienia, a prawa do tytułu zostały w rękach wydawcy, który w swoim ogłoszeniu prasowym potwierdził, że prowadzi obiecujące negocjacje ze studiami developerskimi odnośnie G4.

Według nieoficjalnych informacji umowa pomiędzy wydawcą i producentem nie została przedłużona z powodu poganiania ludzi z Piranhi przez wydawce by gra mogła ukazać się w planowanym terminie. Niestety z tego powodu trzecia część Gothica była niedopracowana i słabo z optymalizowana oraz miała wyraźnie gorszą fabułę niż dwie pierwsze części.

Miejmy nadzieję, że wprowadzenie marki Gothic do taśmowej produkcji oraz zmiana wydawcy nie spowodują upadku serii. Już teraz można usłyszeć głosy fanów, że to koniec Gothica. Jak będzie, zobaczymy. Planowana data premiery nie jest jeszcze znana.

Zrodlo

23.05.2007
23:46
[2]

PatriciusG. [ Legend ]

Dzieki za informacje ;)

23.05.2007
23:55
smile
[3]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

heh dobrze wiedzieć, ale te wymaganie systemowe;/

23.05.2007
23:57
[4]

PAINEKILER [ Pretorianin ]

Tylko że wydawcą pozostaje JoWood to gdzie tu zmiana, to producent się zmieni.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.