GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Które słuchawki lepsze i dlaczego?!

23.05.2007
20:08
smile
[1]

Majkon [ Centurion ]

Które słuchawki lepsze i dlaczego?!

Z góry dzięki za pomoc!!!


23.05.2007
20:10
[2]

nutkaaa [ Panna B. ]

Jeżeli już chcesz wydać tyle kasy na słuchawki to poszukać coś firmy Sennheiser

23.05.2007
20:11
[3]

Majkon [ Centurion ]

Ale które lepsze z tych dwóch?

23.05.2007
20:13
[4]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

za ta kase dostaniesz lepsze, jak radzi nutka

23.05.2007
20:15
[5]

PatriciusG. [ Legend ]

Nic nowego, ale zawsze to pisze w wątkach o słuchawkach
Tylko Sennheiser

23.05.2007
20:19
smile
[6]

Majkon [ Centurion ]

To poda mi ktoś konkretny model tego Sennheiser w 5.1? Przeznaczony ma być właściwie tylko do gry. Musi mieć po cztery głośniki w każdym nauszniku[niektóre mają po jednym, co sprawia utratę jakości]

23.05.2007
20:28
[7]

Strodus [ Couch Potato ]

Jak chcesz dobrej jakości dzwięku to poszukaj sobie coś od Sennheisera (seria HD), AKG, albo Beyerdynamic. Popytaj na specjalistycznych forach a nie na GOLu. Polecam

26.05.2007
15:23
[8]

cioruss [ oko cyklopa ]

Majkon -> zapomnij o sluchawkach 5.1. kup dobre stereo (wspomniane wyzej), zainstaluj dowolny plugin stereophonic-to-binaural i nic nie zagra lepiej. nie daj sie oglupiajacemu marketingowi - 5.1 wyglada lepiej jak 2.0 ale tylko na papierze.

26.05.2007
15:36
[9]

uiouio1 [ Konsul ]

ajlepsze cena/jakosc sa

koss porta pro sennheisery do piet nie dorastaja

130zl na allegro; aha jak ich nei sluchaliscie to sie nie wypowiadajcie

26.05.2007
16:15
[10]

cioruss [ oko cyklopa ]

uiouio1 -> sluchalismy, ale autor watku najwyrazniej ma wiecej do wydania, wiec dlaczego mialby sie ograniczac do porty pro?

26.05.2007
16:21
[11]

merol666 [ Centurion ]

Ja mam KOSS UR-40 i mogę je z całego serca polecic, do słuchana muzyki. jestem w nich zakochany od ponad 1,5 roku.ale jak chcesz coś droższego nic nie wiem w temacie

26.05.2007
17:12
smile
[12]

miki [ Pretorianin ]

Koss Porta Pro - rewelacja, za taką kase nic lepszego nie kupisz...
Jesli Sennheisery to tylko drozsze modele (seria HD: 595, 580, 600)

26.05.2007
17:30
[13]

uiouio1 [ Konsul ]

te kossy za 130 beda lepiej graly niz te super sorroundy za 500

26.05.2007
17:42
smile
[14]

matisek14 [ Konsul ]

Ja Ci polecam LognetMedia Areo 5.1 za 250 zł. Ma 5 głośników w jednej słuchawce.

27.05.2007
14:03
[15]

Dessloch [ Senator ]

a ja polecam
razer barracuda hp1.... sam sie nad nimi zastanawiam. sa chyba najlepsze z tych wszystkich. No i firma ukierunkowana bardzo na graczy...

27.05.2007
14:08
[16]

Axl2000 [ Hohner ]

Musi mieć po cztery głośniki w każdym nauszniku[niektóre mają po jednym, co sprawia utratę jakości]

taaa...bzdura :) No ale jak musisz mieć słuchawki z kilkoma malutkimi przetworniczkami zamiast dwoma porzadnymi to już Twój ból :) Pomysl czemu firmy jak Sennheiser, KOSS a nawet Sony czy Philips w dużej większości NIE robią słuchawek przestrzennych? :)

no ale jak juz musisz to wlasnie razerek: a nie zadne wymysły z zimbabwe ;)

27.05.2007
21:06
[17]

Dessloch [ Senator ]

"bo w duzej wiekszosci" ich sprzet ma inna zupelnie grupe docelową.

uzywajac twojej terminologii, kiedys jak wchodzily myszki dla graczy, wielu mowilo, ze po co, ze myszka za 10zl wystarcza i po co drozsza kupowac itede itepe.
tak bylo. Sam zreszta bylem jednym z tych zatwardzialcow.... dopiero jak kupilem mx300 to zmienilem zdanie...
obecnie mam g5. i kupilem razer barracudy hp1. przed nimi mialem teac hp10 (5.1 ze wzmacniaczem) i bardzo sobie go chwalilem.. niestety po 3 latach sie zuzyly...

27.05.2007
21:09
[18]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Drogo jak na słuchawki.

27.05.2007
21:13
smile
[19]

Army of Two [ Pretorianin ]

Te pierwsze miały ostatnio recenzje w nowym PSXE.

27.05.2007
21:37
[20]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

A co myslicie o

Mam zamiar je kupic, skusila mnie pozytywna recenzja na gry-online, warto?

28.05.2007
00:34
[21]

Dessloch [ Senator ]

dorzuc 100zl i masz razer barracuda hp1

28.05.2007
14:47
[22]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

100 zl wiecej to dla mnie kupa forsy...wiec wieksza cena raczej nie wchodzi w gre. No i przy Razerze nie ma karty dzwiekowej, a na tym rowniez mi zalezy, bo moja zintegrowana to bieda.

29.05.2007
16:41
smile
[23]

Viti [ Ponury Krwiożerca ]

Strodus -> Albo GRADO, jeśli chce zbankrutować. ;)

cioruss -> Święte słowa. Zresztą aby mieć tę przestrzennośc w słuchawkach to my wiemy że bez odpowiedniej karty dźwiękowj się nie obejdzie.

01.06.2007
12:23
[24]

Dessloch [ Senator ]

mam pytanko.
kupilem sobie te barracudy i powiedzcie mi... jest to sprzet dla graczy.
mikrofon jest spoko... ale wyciaga mi to co leci w sluchawkach.
wytlumaczcie mi, jaki ma cel mikrofon wyciagajacy to co jest w sluchawkach?
bo widac na TS juz nie bede mogl miec "voice activation" bo zawsze bym nadawal w grze....
da sie cos z tym zrobic? troche bezsensu.
na mikrofonie bedacym na palaku pod broda, wszystko bylo dobrze... tutaj cienko to widze.

01.06.2007
18:24
smile
[25]

miki [ Pretorianin ]

kupiłes shit i się pytasz dlaczego...

01.06.2007
18:25
[26]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Kup jakieś KOSSy, SeEnnheisery za 200 złotych

02.06.2007
00:29
[27]

Dessloch [ Senator ]

wiecie, zawsze moge podlaczyc mikrofon inny do sluchawki (odlaczany jest)... ale BARDZO dobrze niweluje szumy i super nagrywa.
jedyna wada to wlasnie ta bliskosc.
zna ktos jakies rozwiazanie?
ps. mam g5. co moglem a4 techa za 40 zl kupic i dobrze bym na tym wyszedl? taka sama argumentacja.
mialem senheisery za 200zl i jest to inna klasa.
nie mialem tych drozszych.. ale jak dla mnie placenie za sama firme jest bezsensu

02.06.2007
01:09
[28]

cioruss [ oko cyklopa ]

Dessloch -> w przypadku SH, AKG, KOSS, BD i paru innych mniej znanych nie placisz tylko za firme, ale i za jakosc (w wiekszosci przypadkow). ta jakosc to nie tylko lepszy dzwiek (co objawia sie wieksza przejrzystoscia, detalami, wielkoscia sceny, barwa, odwzorowaniem i cala masa innych parametrow), ale i spokoj, ktory plynie z bezstresowego uzytkowania. miki podsumowal to brutalnie, ale celniej sie chyba nie dalo. sprzedaj to co masz i opierajac sie na zebranym doswiadczeniu kup cos, z czego bedziesz zadowolony.
maly hint - zanim znow zaplacisz - potestuj.

Viti -> Grado wcale nie sa takie drogie, jesli nie liczyc modeli topowych. co najwyzej w Europie mniej popularne. a skoro o bankrutowaniu mowa, to wyzej wycenione sa chociazby AKG1000 (wycofane z produkcji), czy Stax. z HE90 (sennheiser) na wzmacniaczu SP skonczywszy - calosc ok 15.000E.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.