GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki pad?

23.05.2007
13:26
smile
[1]

Pirat099 [ Fighter ]

Jaki pad?

Cześć. No więc chce sobie kupić pada. Chodzi mi o jak NAJTAŃSZEGO gdyż kupuje go tak na próbe - niewiadomo czy się w ogóle zdołam odzwyczaić od klawiatury.

Proszę o linki, tylko chodzi mi o nowy. Jak z Allegro to nieużywany. Firma też nieważna.

za fatygę z góry dzięki.

23.05.2007
13:28
[2]

wysia [ Senator ]


Pierwszy z gory.

23.05.2007
13:30
[3]

matisek14 [ Konsul ]

Ja też myślałem że sie nie odzwyczaję od klawiszy i... rzeczywiście wole klawiaturę :D Ale ostatnio zaczynam doceniać mojego pada np. jak gram w Fife z kumplami albo w grach akcji np. Legacy of Kain Defaince :)

23.05.2007
13:32
[4]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Ja miałem kiedys chyba dokładnie takiego jak ten (tylko AFAIK na gameporta nie usb) --
i muszę powiedzieć że sprawował się okolo 1,5 roku dobrze, a później zaczęły mu części odpadać ;]

23.05.2007
13:41
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

polecam ten:
niedrogi i bardzo dobry, wibracje tez odpowiedni poziom maja, duzo przyciskow :)
sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony :)

30.05.2007
19:07
smile
[6]

Devil xD [ Centurion ]

Daj se siana jak chcesz sie spróbowac z padem to se zakup PS2 [czy dla kogos to problem wydac marne 5 stówek??]

30.05.2007
19:09
[7]

wornock [ Generaďż˝ ]



Ja mam taki kształt pada tylko, że firmy Manta za 20zł

30.05.2007
19:19
smile
[8]

Igierr [ Gwynbleidd ]


taki miałem i polecam

30.05.2007
20:59
[9]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

A ja Ci odradzam propozycję Igierra, mam taki pad i grzybki od gałek analogowych się odrywają. Pozatym często nie rozpoznaje mi Windows urządzenia usb. Ale na początek to możesz sobie kupić

Zapraszam https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6446362&N=1

30.05.2007
21:02
[10]

ZbyszeQ [ FZ7 user ]

temat poruszany milion razy..... wystaczy wyszukać ...
a co pomysłu by kupować coś na próbę.... to uważam go za poroniony... skoro kupujesz pada domyślam się zę dużo grasz.... więc bankowo gra na padzie ci sie spodoba... a wydawanie kasy na "próbę"...?!?! ... lepiej odrazu zainwestuj kase w coś lepszego (x360).. albo przycz jakiegoś tandetnego pada od kupla

02.06.2007
02:04
[11]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

jak kupisz najtanszy badziew, to nie spodoba ci sie gra na nim...jak kupisz chociaz ciut lepszy, bedzie lepiej i tyle...

02.06.2007
02:24
[12]

KhRON [ Dominus Mortis ]

na początek nowym adeptom grania padem polecam choćby takie coś:

cena jest bardziej niż przystępna, nawet żeby miał się zepsuć ;]

[edit] albo faktycznie to co niżej... [/edit]

a jak już się granie padem spodoba, to polecam:

można dostać za ~75zł

02.06.2007
02:26
[13]

Vidos [ Senator ]

Podobnie tak jak Igierr polecam ci :

Wejście USB i PSX,PS2 nie wiem jak jest z PS3 ale chyba też podejdzie, oprócz tego jest kompatybilny z każdą grą na PC, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, używam go najczęściej w Colinie lub w Tonym.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.