GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grafika komputerowa - ocena sytuacji :D

22.05.2007
22:36
smile
[1]

noname89 [ Bez Imienia ]

Grafika komputerowa - ocena sytuacji :D

Jak pewnie widzicie, na forum powstaję wiele nowych wątków, w których ludzie proszą kogoś o pomoc w zrobieniu grafiki, czasem jest odzew na te prośby, innym razem nie. Natomiast mi chodzi aby cały ten temat jak to nazywają "prośba do grafików" był w pewnym sensie uporządkowany.

Na forum istnieje wiele karczm, chciałbym dodać jeszcze jedną - dotyczącą grafiki komputerowej, gdzie użytkownicy Gry-Online mogli swobodnie wstawiać swoje "wypociny" do ocenienia przez innych, a także ci, którzy nie mają doświadczenia w programach graficznych mogli poprosić o zrobienie jakiegoś obrazka.

Nie chcę się w żaden sposób rządzić na forum i od razu zakładać taki temat. Na samym początku chciałbym poznać waszą opinie o stworzeniu tejże karczmy.

Bardzo proszę wszystkich użytkowników o wypowiadanie się w tej kwestii.

22.05.2007
22:58
[2]

Darekpwl [ Pretorianin ]

Az tak czesto sie te prosby nie zdazaja, wiec kto pozniej bedzie szukal w otchani forum karczmy o grafice? Zaloza nowy watek i po krzyku :)

22.05.2007
23:00
[3]

Coy2K [ Veteran ]

kiedyś był popularny wątek cykliczny " Czy ktos tu sie bawi w grafika" ale z czasem umarl smiercią naturalną :)

22.05.2007
23:00
smile
[4]

Apach [ Konsul ]

Rozumiem, że przyczyniłem się do tego wątku? :>

22.05.2007
23:01
[5]

noname89 [ Bez Imienia ]

Ludzie, bracia golasy, siostry golaski, pytanie sobie zadaję, czemu w wątku w którym wystarczy napisać swoją opinie nie ma żadnych odpowiedzi.

Chyba są na forum osoby, których dotyka insomnia i siedzą przy komputerku. Napiszcie coś - cokolwiek, poprawi mi to humor choć troszeczkę :)

Czy popieracie moją idee, która ma służyć dla dobra ogółu i ładu tego foruma, czy też uważacie, że tematy "prośba do grafików" wyglądają pięknie na liście wszystkich wątków. Ta karczma, jak wiele z karczm ma służyć również wymianie doświadczeń, dawaniu porad, ocenianiu prac, zwykłym rozmawianiu o grafice.

A może po prostu nie jasno się wyraziłem? A może nie ma wśród nas, użytkowników GOLa pasjonatów pikseli i grafiki komputerowej?

Proste pytanie - "Mucha siada czy nie siada" na pomysł utworzenia nowej karczmy o grafice komputerowej?

[edit]
No nareszcie jakieś posty, niezmiernie się cieszę :)
Apach'u - sądzę, że znajdzie się na forum jeszcze kilka osób, które zainteresowały się w tworzeniu prac graficznych na komputerze. Nie tylko z twojego powodu chcę założyć taką karczmę. Chce pomóc wszystkim, którzy tej pomocy oczekują, a sam będę doskonalił umiejętności graficzne. Wiem, że jak będzie jeden wątek o samej grafice, to nie przeoczę żadnej osoby, która prosi o pomoc :)

22.05.2007
23:07
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Po prostu reaktywuj stary wątek o którym Coy2K napisał. Tylko nie w karczmach, a w komputerach/hobby.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.