GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grą Sid Meier's Pirates !

22.05.2007
08:38
[1]

sajes [ 54135 ]

Problem z grą Sid Meier's Pirates !

Wczoraj kupiłem w Empiku gre Sid Meier's Pirates. I mam problem. Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki błąd --->

Co zrobic ??



Zarith zaproponował, abym ściągnał ten plik, ale przy instalacji też wyskakuje błąd. Po próbie reinstallu też nie działa ;/;/ Na początku zrobiłem z Instalacj Directx 9.0, a później nie i w obu przypadkach nie chodziło :(

Help !!

02.06.2007
12:55
[2]

milu9tka [ Chor��y ]

poprostu idz i ją zwruć..jeśli sie da..:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.