sajes [ 54135 ]
Problem z grą Sid Meier's Pirates !
Wczoraj kupiłem w Empiku gre Sid Meier's Pirates. I mam problem. Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi taki błąd --->
Co zrobic ??
Zarith zaproponował, abym ściągnał ten plik, ale przy instalacji też wyskakuje błąd. Po próbie reinstallu też nie działa ;/;/ Na początku zrobiłem z Instalacj Directx 9.0, a później nie i w obu przypadkach nie chodziło :(
Help !!
milu9tka [ Chor��y ]
poprostu idz i ją zwruć..jeśli sie da..:)