Dj Alien [ Konsul ]
Jak się pisze : wziąć czy wziąść ?
wziąć czy wziąść ? zawsze sie zastanawiam :)
mineral [ Senator ]
sjp.pwn.pl
btw. wziąć
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
roland_ [ Pretorianin ]
Pisze się "wziąźć".
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
wziąć
hohner111 [ TransAm ]
W Z I Ą Ć
Dj Alien [ Konsul ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6421004&N=1
no to koleś ma błąd :p
mikmac [ Senator ]
musiales zalozyc osobny watek, aby sie dowiedziec, czy mozesz mu to wytknac?
Uwierz mi, ale jego braki w edukacji to pikus w porownaniu z twoimi brakami z pofaldowaniu substancji szarej...

PC99 [ ]
Jakbym ci miał pokazywać wszystkie błędy użytkowników GOLa to byś tu pierdolca z miejsca dostał.

thekid2 [ iLove ]
wpisz na google 'wziąść' to ci wyskoczy napis "może chodziło Ci o : wziąć"
Dj Alien [ Konsul ]
mikmac .. nie ! zawsze sie zastanawiałem nad tym i nie chce robić błedów :)
wziąć czy wziąść ? zawsze sie zastanawiam :)
Czytaj uważnie :) A tamto to nie wytknięcie tylko tak akurat spojżałem :p
Amadeusz ^^ [ For Great Justice! ]
"mikmac .. nie ! zawsze sie zastanawiałem nad tym i nie chce robić błedów :)
wziąć czy wziąść ? zawsze sie zastanawiam :)
Czytaj uważnie :) A tamto to nie wytknięcie tylko tak akurat spojżałem :p"
No to musisz jeszcze dużo potrenować.
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
Spojrzałem... zainstaluj Firefox 2 i po kłopocie.
Dj Alien [ Konsul ]
no mam firefoxa2 ... ale tak to jest jak sie czlowiek denerwuje ;p
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Czytaj uważnie :) A tamto to nie wytknięcie tylko tak akurat spojżałem :p
spojrzałem :]

Kam-El [ Generation X ]
" ... Jakbym ci miał pokazywać wszystkie błędy użytkowników GOLa to byś tu pierdolca z miejsca dostał. ... " ... rozwaliło mnie to :D
Army of Two [ Pretorianin ]
WZIĄĆ
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
wziąć