GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się pisze : wziąć czy wziąść ?

20.05.2007
20:28
[1]

Dj Alien [ Konsul ]

Jak się pisze : wziąć czy wziąść ?

wziąć czy wziąść ? zawsze sie zastanawiam :)

20.05.2007
20:29
[2]

mineral [ Senator ]

sjp.pwn.pl

btw. wziąć

20.05.2007
20:29
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

20.05.2007
20:30
[4]

roland_ [ Pretorianin ]

Pisze się "wziąźć".

20.05.2007
20:30
[5]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

wziąć

20.05.2007
20:30
[6]

hohner111 [ TransAm ]

W Z I Ą Ć

20.05.2007
20:30
[7]

Dj Alien [ Konsul ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6421004&N=1

no to koleś ma błąd :p

20.05.2007
20:32
[8]

mikmac [ Senator ]

musiales zalozyc osobny watek, aby sie dowiedziec, czy mozesz mu to wytknac?
Uwierz mi, ale jego braki w edukacji to pikus w porownaniu z twoimi brakami z pofaldowaniu substancji szarej...

20.05.2007
20:32
smile
[9]

PC99 [ ]

Jakbym ci miał pokazywać wszystkie błędy użytkowników GOLa to byś tu pierdolca z miejsca dostał.

20.05.2007
20:33
smile
[10]

thekid2 [ iLove ]

wpisz na google 'wziąść' to ci wyskoczy napis "może chodziło Ci o : wziąć"

20.05.2007
20:35
[11]

Dj Alien [ Konsul ]

mikmac .. nie ! zawsze sie zastanawiałem nad tym i nie chce robić błedów :)

wziąć czy wziąść ? zawsze sie zastanawiam :)

Czytaj uważnie :) A tamto to nie wytknięcie tylko tak akurat spojżałem :p

20.05.2007
20:38
[12]

Amadeusz ^^ [ For Great Justice! ]

"mikmac .. nie ! zawsze sie zastanawiałem nad tym i nie chce robić błedów :)

wziąć czy wziąść ? zawsze sie zastanawiam :)

Czytaj uważnie :) A tamto to nie wytknięcie tylko tak akurat spojżałem :p
"

No to musisz jeszcze dużo potrenować.

20.05.2007
20:38
[13]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Spojrzałem... zainstaluj Firefox 2 i po kłopocie.

20.05.2007
20:39
[14]

Dj Alien [ Konsul ]

no mam firefoxa2 ... ale tak to jest jak sie czlowiek denerwuje ;p

20.05.2007
20:39
[15]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Czytaj uważnie :) A tamto to nie wytknięcie tylko tak akurat spojżałem :p

spojrzałem :]

20.05.2007
20:51
smile
[16]

Kam-El [ Generation X ]

" ... Jakbym ci miał pokazywać wszystkie błędy użytkowników GOLa to byś tu pierdolca z miejsca dostał. ... " ... rozwaliło mnie to :D

20.05.2007
20:57
[17]

Army of Two [ Pretorianin ]

WZIĄĆ

01.06.2007
11:45
[18]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

wziąć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.