GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Smashing Pumpkins powraca - Zeitgeist - 07.07.07

20.05.2007
11:55
[1]

smoqu [ Pretorianin ]

The Smashing Pumpkins powraca - Zeitgeist - 07.07.07

7 lipca do rąk fanów trafi nowy longplay formacji The Smashing Pumpkins. W zestawie "Zeitgeist" znajdą się numery zatytułowane "Orchid" i "Tarantula".

Płytę wypełni łącznie 12 kompozycji. Grupa nie ustaliła jeszcze, który z utworów zwiastować będzie dzieło jako pierwszy singel. Album skrywa zarówno mocne, gitarowe kawałki ("Tarantula", "Orchid", "7 Shades of Black"), lżejsze motywy w stylu Depeche Mode ("For God and Country") jak również wyraźne, elektroniczne klimaty ("Pomp and Circumstance")

Zespół promować będzie materiał podczas światowego tournée. W najbliższych planach zespołu jest udział w letnich festiwalach europejskich oraz kilka samodzielnych koncertów, w tym inaugurujący trasę występ 22 maja w Paryżu.

Tracklista "Zeitgeist" wygląda następująco:

"Doomsday Clock"
"7 Shades of Black"
"Orchid"
"That's the Way"
"Tarantula"
"Starz"
"United States"
"Never Lost"
"Bring the Light"
"Come On (Let's Go)"
"For God and Country"
"Pomp and Circumstance"

Według nieoficjalnych doniesień, skład zreaktywowanej grupy, której trzon tworzy Billy Corgan i Jimmy Chamberlin uzupełnią: znany z zespołu The Lassie Foundation gitarzysta Jeff Schroeder oraz była basistka grupy Halo Friendlines - Ginger Reyes ( tak w ogóle to całkiem konkretna ;) - Billy ma słabość do basistek )

aha...a to link do najnowszego singla - Tarantula:
naprawdę \m/ocny numer ;)

20.05.2007
12:03
[2]

Iceman_87th [ Senator ]

Utwor nie powala na kolana ale jest bardzo dobry. Mam nadzieje ze nie tylko promo bedzie takie. Jezeli cala plyta bedzie taka to byc moze bedziemy mieli do czynienia z albumem roku. Czas pokaze :)

20.05.2007
12:10
[3]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ciekawy kawalek ale nie przekonuje mnie do kupienia plyty ;)

20.05.2007
12:18
[4]

smoqu [ Pretorianin ]

spokojnie, poczekajcie do premiery albumu ;]
mi się ten kawałek na początku średnio podobał, dziwnie brzmią wokale, ale po 10-tym przesłuchaniu ( ;p ) uważam że jest świetny, zapowiedź płyty też brzmi obiecująco
Za dwa dni pierwszy koncert z nowym składem, ciekawe czy Jeff będzie w stanie zastąpić James'a Iha i czy Ginger będzie równie przekonywająca co D'Arcy ;)

20.05.2007
12:26
smile
[5]

Raziel [ Action Boy ]

smashing pumpkins wraca? zajebista wiadomość, ostatnio ten cały "Zwan" Billiemu nie wyszedł kompletnie, trzymam kciuki za Smashingów:)

24.05.2007
20:27
[6]

smoqu [ Pretorianin ]

widziałem fragmenty koncertu z Paryża i naprawdę dają rade...i te nowe kawałki i ten nowy skład...i w ogóle fajnie znowu zobaczyć łysego w akcji

ta płyta musi być dobra :D

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.