GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

..:Pulp Fiction:..

17.05.2007
18:35
[1]

ReMo18 [ Konsul ]

..:Pulp Fiction:..

Kto kocha Pulp'a ? Tarantino zrobił świetny scenariusz... nie dziwię się, że dostał za niego Oscara.

17.05.2007
18:42
smile
[2]

Deton [ Konsul ]

Swietny film, co prawda widzialem tylko jeden raz ale to co...
Wiekszosc filmow Tarantino jest swietna, polecam!

17.05.2007
18:42
[3]

Mi4A8 [ Centurion ]

Tarantino to najlepszy reżyser i aktor

17.05.2007
18:43
[4]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

Cud miód, najlepszy film Tarantino... naprawdę dobry

17.05.2007
18:45
[5]

ReMo18 [ Konsul ]

T A R A N T I N O ! ( ale "kil bila dwójkę" to zniszczył doszczętnie )

17.05.2007
18:46
[6]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Najlepszy film Tarantino. Reszta jego twórczości jakoś mi nie podchodzi.

17.05.2007
18:46
[7]

qweks [ Ignis Lentus ]

Jeśli chodzi ci o moją opinię na temat tego filmu to owszem jest to bez wątpienia dobry film ale czemu ma służyć ten bardzo rozwinięty wątek, spuszczaniem się nad wielkością filmu? Hmmm...

17.05.2007
18:46
[8]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

ale "kil bila dwójkę" to zniszczył doszczętnie

Heretyk...

17.05.2007
18:47
smile
[9]

Selman [ opuszczony ]

ReMo18-zgadzam się z Tobą... Ale ta technika pięciu punktów była niezła... Ale nie działa bo na kumplu próbowałem:(

17.05.2007
18:49
[10]

ReMo18 [ Konsul ]

Filmy Tarantino ( Spamuję :) ) są dobre, bo mają sens. W Palpie lub Wściekłych Psach debil znajdzie tylko bluzgi i przemoc, a mądzejszy - przestrogi i sens.

17.05.2007
18:58
smile
[11]

claudespeed18 [ Senator ]

ja nie kocham, ja ten film uwielbiam, jest w pierwszej 10 moich ulubionych filmów

31.05.2007
21:39
[12]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Dokładnie, film pierwsza klasa!! Pulp Fiction jest moim ulubionym filmem i najlepszym jaki widzialem z tego gatunku:) A jesli chodzi o kil bila 2 to faktycznie, był słaby, ale ogólnie filmy Quentina są fenomenalne!!

31.05.2007
21:43
smile
[13]

Aenye [ Pretorianin ]

Ja, ja! Wybierz mnie! ;]

Kocham ten film jak niewiele rzeczy na tym ziemskim padole ;P ;]

31.05.2007
21:47
[14]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Zed był fajny:] Ale się biedak wkopał;d

31.05.2007
21:48
[15]

mefisto2006 [ Konsul ]

Pulp Fiction to prawdziwa klasyka tak jak genialne Wściekłe Psy. W ogóle Tarantino to mistrz. Czekam na polską premierę Grind House. Oj będzie się działo. Pozycja mam nadzieję obowiązkowa.

31.05.2007
21:48
[16]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

odkopaliście wątek... jak już wspomniałem- świetny

31.05.2007
21:48
[17]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Wściekłe Psy, nie widziałem jeszcze tego filmu:/ Trzeba mi to koniecznie zobaczyć !!

31.05.2007
21:49
smile
[18]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

umek>>Ja odkopałem;]

31.05.2007
21:56
smile
[19]

QrKo_ [ ]

Szejk za 5 dolców? Dolewacie tam burbona?

31.05.2007
21:59
[20]

magister_oc [ Pretorianin ]

jedyne 2 dobre filmy Tarantino to własnie Pulp Fiction i Wsciekłe Psy, reszta to jakies nieporozumienie chyba ze ktos potrafi wskazac coś dobrego

31.05.2007
22:00
smile
[21]

Aenye [ Pretorianin ]

magister_oc --> mnie się jeszcze podobał jego filmik w "Czterech Pokojach" - motyw z palcem jest genialny ;]

31.05.2007
22:03
[22]

SanthiX [ Konsul ]

Kill Bill też był świetny :)

31.05.2007
22:07
[23]

$heyk [ Master Chief ]

magister_oc ---> "Od zmierzchu do świtu" ? :P Ten jest nieźle pokręcony. Nie wiem, czy w całości reżyserowany przez Tarantino (nie chce mi się teraz sprawdzać), ale wiem, że na pewno maczał w nim palce. Te skoki między konwencjami w filmie normalnie genialne są!

31.05.2007
22:07
[24]

Dizy [ Konsul ]

Świetny film

31.05.2007
22:08
[25]

magister_oc [ Pretorianin ]

Tak "Od zmierzchu do switu" ktoś mi polecał ten film ale olałem, nawet nie wiedziałem ze to Tarantino ale w takim razie bede musiał koniecznie sprawdzić!

31.05.2007
22:09
[26]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

You will know my name is The Lord and I lay my vegeance upon thee!

To mój ulubiony film. Nie za każdym kolejnym razem kiedy go oglądam, po raz kolejny się nim zachwycam :]

Co do Kill Billa, to akurat mnie w ogóle nie podchodzi.

31.05.2007
22:11
smile
[27]

wilcz [ Konsul ]

Pulp Fiction, Kill bill vol.1, Wściegłe psy, Sin City = miód dla oczu i uszu!

31.05.2007
22:19
[28]

b166er [ sick dog ]

sin city tez bylo dobre

31.05.2007
22:20
[29]

magister_oc [ Pretorianin ]

Kill Billa oglądałem tylko II jak dla mnie dno, Sin City widziałem tylko pierwszą połowe i tez nie za bardzo mi podchodzu

31.05.2007
22:24
[30]

swee [ Gunslinger ]

pulp rządzi

spoiler start

fuck

31.05.2007
22:31
smile
[31]

âřßůž® [ Pretorianin ]

pulp jest tip top

31.05.2007
22:37
smile
[32]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Raz tylko ogladałem.
Ale spodobał mi sie bardzo :)

31.05.2007
22:44
smile
[33]

wacek666 [ 666 ]

bardzo fajny film ogladalem chyba z 5 razy.

02.06.2007
12:12
[34]

ReMo18 [ Konsul ]

Uraczę was pewnym tekstem z Pulp'a:
- Stary, jak jest w Amsterdamie ?
- Zupełnie inaczej niż u nas, np.: frytki. Zamiast keczupu - majonez. Mówię Ci - leją po całości !
A wiesz, jak mówią tam na ćwierćfunciaka z serem ?
- Jak ?
- Mc Royal z serem. A wiesz dlaczego ?
-Nie... ?
- Bo mają system metryczny.


Wystarczy tyle, aby "zwykły śmiertelnik" wiedział, iż jest to film mocno pokręcony.

Ale jedno się nie zmienia:
TARANTINO MÓJ MISTRZU !

Jak Ty to robisz...?

02.06.2007
12:18
smile
[35]

ReMo18 [ Konsul ]

Jak coś - tekst wyżej został ocenzurowany.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.