ReMo18 [ Konsul ]
..:Pulp Fiction:..
Kto kocha Pulp'a ? Tarantino zrobił świetny scenariusz... nie dziwię się, że dostał za niego Oscara.

Deton [ Konsul ]
Swietny film, co prawda widzialem tylko jeden raz ale to co...
Wiekszosc filmow Tarantino jest swietna, polecam!
Mi4A8 [ Centurion ]
Tarantino to najlepszy reżyser i aktor
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
Cud miód, najlepszy film Tarantino... naprawdę dobry
ReMo18 [ Konsul ]
T A R A N T I N O ! ( ale "kil bila dwójkę" to zniszczył doszczętnie )
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Najlepszy film Tarantino. Reszta jego twórczości jakoś mi nie podchodzi.
qweks [ Ignis Lentus ]
Jeśli chodzi ci o moją opinię na temat tego filmu to owszem jest to bez wątpienia dobry film ale czemu ma służyć ten bardzo rozwinięty wątek, spuszczaniem się nad wielkością filmu? Hmmm...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
ale "kil bila dwójkę" to zniszczył doszczętnie
Heretyk...

Selman [ opuszczony ]
ReMo18-zgadzam się z Tobą... Ale ta technika pięciu punktów była niezła... Ale nie działa bo na kumplu próbowałem:(
ReMo18 [ Konsul ]
Filmy Tarantino ( Spamuję :) ) są dobre, bo mają sens. W Palpie lub Wściekłych Psach debil znajdzie tylko bluzgi i przemoc, a mądzejszy - przestrogi i sens.

claudespeed18 [ Senator ]
ja nie kocham, ja ten film uwielbiam, jest w pierwszej 10 moich ulubionych filmów
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Dokładnie, film pierwsza klasa!! Pulp Fiction jest moim ulubionym filmem i najlepszym jaki widzialem z tego gatunku:) A jesli chodzi o kil bila 2 to faktycznie, był słaby, ale ogólnie filmy Quentina są fenomenalne!!

Aenye [ Pretorianin ]
Ja, ja! Wybierz mnie! ;]
Kocham ten film jak niewiele rzeczy na tym ziemskim padole ;P ;]
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Zed był fajny:] Ale się biedak wkopał;d
mefisto2006 [ Konsul ]
Pulp Fiction to prawdziwa klasyka tak jak genialne Wściekłe Psy. W ogóle Tarantino to mistrz. Czekam na polską premierę Grind House. Oj będzie się działo. Pozycja mam nadzieję obowiązkowa.
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
odkopaliście wątek... jak już wspomniałem- świetny
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Wściekłe Psy, nie widziałem jeszcze tego filmu:/ Trzeba mi to koniecznie zobaczyć !!

Innocentz [ Generaďż˝ ]
umek>>Ja odkopałem;]

QrKo_ [ ]
Szejk za 5 dolców? Dolewacie tam burbona?
magister_oc [ Pretorianin ]
jedyne 2 dobre filmy Tarantino to własnie Pulp Fiction i Wsciekłe Psy, reszta to jakies nieporozumienie chyba ze ktos potrafi wskazac coś dobrego

Aenye [ Pretorianin ]
magister_oc --> mnie się jeszcze podobał jego filmik w "Czterech Pokojach" - motyw z palcem jest genialny ;]
SanthiX [ Konsul ]
Kill Bill też był świetny :)
$heyk [ Master Chief ]
magister_oc ---> "Od zmierzchu do świtu" ? :P Ten jest nieźle pokręcony. Nie wiem, czy w całości reżyserowany przez Tarantino (nie chce mi się teraz sprawdzać), ale wiem, że na pewno maczał w nim palce. Te skoki między konwencjami w filmie normalnie genialne są!
Dizy [ Konsul ]
Świetny film
magister_oc [ Pretorianin ]
Tak "Od zmierzchu do switu" ktoś mi polecał ten film ale olałem, nawet nie wiedziałem ze to Tarantino ale w takim razie bede musiał koniecznie sprawdzić!
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
You will know my name is The Lord and I lay my vegeance upon thee!
To mój ulubiony film. Nie za każdym kolejnym razem kiedy go oglądam, po raz kolejny się nim zachwycam :]
Co do Kill Billa, to akurat mnie w ogóle nie podchodzi.

wilcz [ Konsul ]
Pulp Fiction, Kill bill vol.1, Wściegłe psy, Sin City = miód dla oczu i uszu!
b166er [ sick dog ]
sin city tez bylo dobre
magister_oc [ Pretorianin ]
Kill Billa oglądałem tylko II jak dla mnie dno, Sin City widziałem tylko pierwszą połowe i tez nie za bardzo mi podchodzu
swee [ Gunslinger ]
pulp rządzi

âřßůž® [ Pretorianin ]
pulp jest tip top

Janczes [ You'll never walk alone ]
Raz tylko ogladałem.
Ale spodobał mi sie bardzo :)

wacek666 [ 666 ]
bardzo fajny film ogladalem chyba z 5 razy.
ReMo18 [ Konsul ]
Uraczę was pewnym tekstem z Pulp'a:
- Stary, jak jest w Amsterdamie ?
- Zupełnie inaczej niż u nas, np.: frytki. Zamiast keczupu - majonez. Mówię Ci - leją po całości !
A wiesz, jak mówią tam na ćwierćfunciaka z serem ?
- Jak ?
- Mc Royal z serem. A wiesz dlaczego ?
-Nie... ?
- Bo mają system metryczny.
Wystarczy tyle, aby "zwykły śmiertelnik" wiedział, iż jest to film mocno pokręcony.
Ale jedno się nie zmienia:
TARANTINO MÓJ MISTRZU !
Jak Ty to robisz...?

ReMo18 [ Konsul ]
Jak coś - tekst wyżej został ocenzurowany.