GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gangsters

14.05.2007
15:34
[1]

socker1 [ Legionista ]

Gangsters

www.gangsters.pl

To gra komputerowa w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia.

Czy marzyliscie aby wcielić się w role gangstera ?
Napadać na jubilera itp ?
A może wynajmowac sobie dziwki, które by na was zarabiały ?
Pojedynkowac się z innymi gangsterami ?
Wykonywać zlecenia od szefa mafii ?
Prać pieniądze ?
Dbać o respekt ?
Podwyższać sobie siłe, doświadczenie, morale ?
Kupować dragi ?
Grać w kasynie za kase za udane zlecenie, misje ?
Kupować budynki jak markety, kioski, sklepy np : obuwniczy ?
Kupowac sprzęt RTV, motory, samochody, garnitury, a nawet bombe atomową ?

WWW.GANGSTERS.PL TO COŚ DLA LUDZI Z CHARAKTEREM :)

Od ponad miesiąca gram w tą super grę i jest to moim zdaniem najlepsza grą online :D
Gra z czasem będzie też ulepszana, ma pojawić się w ciągu roku nawet grafa 2D !!!

14.05.2007
15:46
smile
[2]

.:Jj:. [ The Force ]

Czy marzyliscie aby wcielić się w role gangstera ?

Będe gangsta? Gdzie podpisać?!

14.05.2007
22:54
[3]

socker1 [ Legionista ]

wejdź na strone i się zarejestruj :)

14.05.2007
22:59
[4]

MadaKośnik [ God is wearing trampki ]

Wkurzyłem się na tą waszą gre ... Miałem 24 poziom prawie już muzeum ( czy co tam było ostatnie ) okradałem... a ty bach reset i zerowy Lvl

14.05.2007
23:30
smile
[5]

socker1 [ Legionista ]

poniewaz wtedy strona dopiero co zaczela funkcjonowac i ciagle naprawialismy bledy, z ktorymi niestety nie mozna bylo nie robic pozniej resetow.
W piątek nastąpił OSTATNI RESET i moge to nawet przysięgnąć ;) Od tej pory użytkownicy grają na poważnie i nigdy nie nastąpi reset, ponieważ gra nie jest na rundy, tylko na całą wieczność :D

17.05.2007
10:45
[6]

socker1 [ Legionista ]

p.s W tej chwili od piatku godziny 18:00 nazbierało Ci się pełno pkt energii, wejsciowek do baru i kasy, więc wydaje mi się, że zdobyć można około 21-24 lvl :)

17.05.2007
10:47
[7]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

To chyba ściąfnie jest z gry The Crims która jest po prostu zajebista !
Zapraszam https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5552666&N=1

18.05.2007
10:56
[8]

socker1 [ Legionista ]

nie grales w Gangsters i nie porownej tej gry z TC ;)

19.05.2007
11:24
smile
[9]

Dariusz888 [ Junior ]

Bardzo fajne i przyjemne. Rozbudowany system pvp i ciągłe dodawanie nowych opcji - to się chwali :). Warto zagrać.

19.05.2007
11:26
[10]

Egzorcysta Kuba [ Konsul ]

tekstowka czy graficzna?

19.05.2007
19:37
[11]

socker1 [ Legionista ]

tzw. ?

20.05.2007
11:33
[12]

socker1 [ Legionista ]

Egzorcysta Kuba o co pytasz ? :D
,,tekstowa czy graficzna"

20.05.2007
21:00
[13]

Blaster85 [ Generaďż˝ ]

sadze ze chodzilo mu o:
- graficzna al`a tibia ;p
- tekstowa al`a ogame

21.05.2007
21:17
[14]

socker1 [ Legionista ]

jeżeli o to chodziło to tekstowa :)

22.05.2007
22:55
[15]

Ukisss [ Junior ]

Super gra :D A najlepsza jest to, ze teraz jest fajna, a powstala niedawno i caly czas robione sa w niej nowe rzeczy :))

25.05.2007
00:15
[16]

socker1 [ Legionista ]

dzisiaj dogadalem sie z kims w jednej kwestii i mysle Ukisss ze jeszcze zobaczysz jak gra bedzie wygladac pozniej :P

26.05.2007
14:17
smile
[17]

Ukisss [ Junior ]

Mam nadzieje ;D

26.05.2007
14:30
smile
[18]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

hehe fajne, podobne do TheCrims

27.05.2007
19:31
[19]

socker1 [ Legionista ]

na pierwszy rzut oka owszem :)

27.05.2007
20:39
[20]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Da sie jakoś zwiększać energie oprócz, baru i czasu?

27.05.2007
20:52
[21]

Hitmanio [ Legend ]

Ponawiam pytanie k20 - da się jakoś zwiększyć tą energię nie pijąc i nie czekać?

27.05.2007
21:17
[22]

socker1 [ Legionista ]

obecnie nie. Lecz pracujemy nad opcją zdobywania wejsciowek w inny sposób :) Wtedy będzie można w to grać non stop :D tzw. non stop Ci którzy są ambitni :)

27.05.2007
21:26
[23]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Hehe, czytałem że socker1 jest adminem i tak myślę gdzie sie z tym nickiem spotkałem, teraz wchodzę w ten wątek i patrze, a tu socker1. Wykorzystałem już wszystkie wejściówki i mam 14lvl, 70k zl i jakieś dziwki i majątek, trochę łatwo jak na początkującego, tak mi sie zdaje.

28.05.2007
16:12
[24]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Serwer jest bardzo słaby, trochę trzeba czekać.

28.05.2007
21:48
[25]

socker1 [ Legionista ]

ale znalazlem takiego sponsora, ze ta gra stanie się najbardziej popularną grą sieciową ( no moze obok ogame ) w sieci :)

28.05.2007
22:11
[26]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Czekam na to z niecierpliwością, gra bardzo mi si podoba, a jeszcze jest na fazie rozbudowy, to co będzie jak już skończycie.

03.06.2007
22:54
[27]

socker1 [ Legionista ]

pojawiły się nowe napady w szybkiej akcji :) Muzeum, Transport, Lotnisko i Sejf :D

07.06.2007
12:20
[28]

socker1 [ Legionista ]

a dzisiaj dodamy nowe zadania :)

10.06.2007
23:36
[29]

cichy1. [ Junior ]

Fajna ta gra :D mam juz 25 lvl. Podoba mi się to, że ciągle się rozwija. Wracam ze szkoły i gram w gangsters bo interesuje mnie rozwijanie mojej postaci :P a można wiedzieć ile jest zadań u Cherubina

11.06.2007
01:36
smile
[30]

Maranello [ Legionista ]

gra jest naprawde super :) ma wiele ciekawych opcji a to jak zapowiadaja tworcy jeszcze nie koniec :) mozna rozwijac swoja postac na rozne sposoby i kazdy obiera swoja taktyke gry... ja sie np skupilem na zarabianiu kaski i nie zebym sie chwali ;) ale moj obecny dochodzik to 32135 zł/h :)

jesli ktos lubi tego typu gry to jak najbardziej polecam :)

11.06.2007
05:41
[31]

milasek [ Junior ]

ja tez polecam ;) gram w to od premiery i powiem, ze to jedyna gra w sieci ktora mnie wciagnela :)

11.06.2007
06:11
[32]

Kaka11 [ Konsul ]

e tam coś typ u thecrims

11.06.2007
06:25
[33]

Kaka11 [ Konsul ]

socker1.... udzielisz mi kilku rad??

11.06.2007
07:12
[34]

Kaka11 [ Konsul ]

Robie na piwnice i mam bejsbol i dres i wykonałem 2zadania

11.06.2007
07:26
[35]

Dariusz888 [ Junior ]

Kaka11 nie wchodź do centrum miasta :P.
Twoje pytanie jest zbyt ogólne. Każdy gra wedle innej taktyki. Jedni wolą inwestować w biznes, inni ładować w statystyki, inni wolą walczyć na mieście i p&p.

O takie, rzeczy to może pytaj na forum gry.

11.06.2007
17:05
[36]

Maranello [ Legionista ]

To co mi sie jeszcze podoba w tej grze to to ze admina i tworca zalezy na tym zeby gre rozwijac i na tym zeby jak najwiecej osob w nia gralo... sa otwarci na nasze propozycje co nie w kazdej tego typu grze sie zdaza...

no a dodatkowy plus jest taki ze od sierpnia maja byc wprowadzone nagrody rzeczowe ;)

12.06.2007
23:40
[37]

socker1 [ Legionista ]

nagrody rzeczowe maja byc wprowadzone do niedzieli :)

13.06.2007
21:16
smile
[38]

rkm_ [ Pretorianin ]

Od dziś popołudnia nei mogę wejść do gry bo strona nie chce sie załadować czy tylko mi czy komuś tez ??

22.06.2007
21:11
[39]

malyyyyyy [ Junior ]

Siema chłopaczki jak tam zycie w gangstersie ja gram dalej i dalej podoba mi sie ta gra. a jeszcze jak wejdą gangi i będzie wojna gangów to dopiero będzie. zachęciam wszystkich do granie w www.gangsters.pl :P :D :) i sami zobaczycie ze jest fajna nie jak w TC mozesz miec iloe chcesz energi a nie tylko 100 wescowki do baru dochodzą naprawde polecam wszystkim aby zarejestrowali się na www.gangsters.pl
sami zobaczcie za warto zamienic się w gangstęrow
:D POZDRAWIAM
SIEMKA124 :D

22.06.2007
21:14
[40]

Suver [ Centurion ]

taka sobie gierka

22.06.2007
21:17
[41]

Kaka11 [ Konsul ]

ale ona jest płatna wole thecrims

25.06.2007
19:53
smile
[42]

rysiek:) [ Junior ]

witam, gra gangsters.pl jest bardzo wciagajaca. gram w nia od samego poczatku i codziennie kilka razy musze tam wejsc. najbardziej mi sie podoba, ze jest bardzo mily kontakt z administratorami tej gry i o wszystkim sie mozna dowiedziec :)
polecam wszystkim> www.gangsters.pl

25.06.2007
20:35
smile
[43]

rkm_ [ Pretorianin ]

Kaka11 >> Przecież to jest darmowa gra ;o

25.06.2007
20:51
smile
[44]

Pirat099 [ Fighter ]

socker1, rysiek:),malyyyyyy,milasek,cichy1,Ukisss -->
Przestań się już bawić w dopisywanie się innymi kontami do tego wątku, dobra? To naprawdę wygląda żałośnie:|

26.06.2007
07:34
smile
[45]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Dokładnie dopisywanie się do tego wątku aby rozreklamować grę :/

Nawiasem mówiąc gra jest ciulata!

05.07.2007
10:56
[46]

socker1 [ Legionista ]

jak jestes modem, czy adminem to sprawdz ip, a potem dawaj takie stwierdzenia :P lol

05.07.2007
11:24
[47]

Lucy_ [ Centurion ]

Dziwne, bo stylistyka bardzo podobna...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.