GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battle knight

13.05.2007
14:49
smile
[1]

R1D [ Pretorianin ]

Battle knight

Zapraszam do grania w gre Battleknight :) (Battleknight.pl) gra jest przez przeglądarkę i jest zupełnie darmowa :) zapraszam też do mojego zakonu (PolishTeam - wiem że obciachowa nazwa ale nie wiedziałem co wymyślić :P)

Zapraszam wszystkich GOLowiczów i tych co już grają i tych co dopiero zaczynają grac :), nie zawiedziecie sie :)

03.06.2007
09:43
[2]

Dr.Siurak [ Konsul ]

czesc ja własnie zaczołem,ale mam problem jak chce sie wybudowas to pisze ze trzeba trzymac lewy klawisz myszy ale tam jak na cos najade to mi to znika.przez to nie moge wystartowac.moze ty mi cos podpowiesz jak to zrobic.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.