GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wrocław - część 2 - umawiamy się na spotkanie

09.05.2007
12:12
smile
[1]

yasiu [ Senator ]

Wrocław - część 2 - umawiamy się na spotkanie

Karczma dotyczy Wrocławia, czego nietrudno się domyślić. Dyskutujemy tu na tematy związane z miastem, ale nie tylko.

Lista stałych bywalców, Wrocławian i emigrantów (podkreśleni) z 071 miasta [osoby które chcą się tu pojawić - zgłaszać zapotrzebowanie w wątku]:

yasiu [stare miasto]
paul12 [śródmieście]
siwca [bielany]
hilander
paulpierce
pirix [stare miasto]
x_treme boy [pilczyce]
regis [biskupin]
boroova [borek]
ronnie soak [fabryczna]


REGULAMIN:
1. Nie używamy wulgaryzmów.
2. Pamiętamy o słowie "szacunek" i liczymy na inteligencję uczestników :)
3. Na treść punktu trzeciego niedługo ogłosimy przetarg nieograniczony
4. Gości z innych miast traktujemy uprzejmie i prosimy ich o wzajemność. Nie interesują nas dyskusje wyższości świąt wielkanocnych nad świętami bożego narodzenia.

WROCŁAWSKIE SZNURKI:
1. - rozkłady jazdy komunikacji miejskiej
2. - oficjalna strona miasta
3. - wrocław na fotografiach

Tyle na razie tytułem wstępu :)

09.05.2007
12:33
smile
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

punkt 2. regulaminu psuje zabawe :P

09.05.2007
12:41
smile
[3]

hilander [ ]

Yasiu - jak mozesz to edytuj wstepniaka i faktycznie wywal, albo skonstuuj jakis inny punkt regulaminu # 2,3 te pkt były na poziomie poprzedniego załozyciela watku IMO wystarczy kwestia "szanujmy sie wzajemnie" etc. to powinno wystarczyc

a cha czestym bywalcem moze nie jestem, ale bede zaszczycony jesli dodasz mnie do listy stałych bywalów ;)

jako dodatkowy sznurek proponowałbym : to strona miłosników Wrocławia na starych fotografiach i nie tylko

Pozdrawiam

09.05.2007
13:06
smile
[4]

X-treme boy [ Pretorianin ]

A w następnej części też chcę być stałym bywalcem!!

Gdzie można kupić we Wrocławiu glany Martensa i po ile?

09.05.2007
13:08
[5]

yasiu [ Senator ]

hilander - zapomniałem o tobie :))

xtreme boy - boczna oławskiej, nie pamiętam nazwy ulicy - idąc oławską od strony szewskiej chyba pierwsza w lewo, tam był sklep martensa... poza tym mozesz zagladnac np. do feniksa - na ostatnim badz przedostatnim pietrze jest (byl) sklep z koszulkami, bluzami, naszywkami, muzyka, jesli nie beda tam mieli butow, na pewno beda wiedzieli gdzie je kupic

09.05.2007
13:14
smile
[6]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

X-treme boy -->
kiedys spory wybor martensow byl na ostatnim pietrze Feniksa w rynku, a poza tym to sklep o ktorym pisze yasiu - glany.pl jest on na ulicy łaciarskiej :)

09.05.2007
13:27
smile
[7]

hilander [ ]

aprops glanów - kiedys tez zakladalem podony watek pytanie było treściwe :

Wrocław, glany, gdzie ?

rozbroiła mnie równiez tresciwa odpowiedz :

Nowy Dwór po 22-ej

a sam kupowalem na Łaciarskiej

09.05.2007
13:34
[8]

Piotrek.K [ Dervish ]

Skoro juz chcecie dodawac jakies linki do wstepniaka to proponuje:

www.dlastudenta.pl
www.wrocek.pl
www.jazdy.net - moze troche bardziej opisze tylko to. Na tej stronie mozna sciagnac... rozklady jazdy na telefon komorkowy. Wszystkie linie, wsyzstkie przystanki. ZADNYCH oplat. Od dawna korzystam i nie wyobrazam sobie zycia bez tego :)

PS. Mozna prosic o dopisanie do listy stalych bywalcow :>? Z gory dziekuje :)

09.05.2007
16:07
smile
[9]

siwCa [ Legend ]

Piotrek, zaraz go ściągnę i zobacze, ale rzeczywiście może być bardzo przydatny.

To jak z tym spotkaniem ?

09.05.2007
16:25
[10]

Paul12 [ Buja ]

Apropos spotkania to nie ma mnie 18-21.05 i 7-10.06 jeżeli już mamy się na jakiś konkretny termin ustawić. Co do miejsca, to preferuję jakąś działeczkę i własne ognicho/grilla niż pub, głównie ze względów finansowych ;)

09.05.2007
16:45
smile
[11]

siwCa [ Legend ]

Paul, ale myślisz, że ktoś udostępni działkę ? :)

Ja osobiście jestem za pubem.

09.05.2007
16:58
[12]

Paul12 [ Buja ]

No ja niestety nie mam :)

Ściągnąłem te jazdy.net - wszystko super, tylko jest 16:58 a u mnie pokazuje 22:58 :p

09.05.2007
17:06
[13]

Piotrek.K [ Dervish ]

A to nie wiem ;). U mnie wyswietla odpowiednia godzine. Pewnie zle pobiera informacje z ustawien telefonu. Moze nie kompatybilne to jest z Twoim fonem?
PS. Ja, jesli chodzi o spotkanie, odpadam. Zaczyna mi sie niezbyt mily okres na uczelni ;). Duzo prac do napisania a zdecydowanie za malo czasu.

09.05.2007
17:38
[14]

Paul12 [ Buja ]

Ha, ustawiłem sobie czas w telefonie na auto i już się zgadza wszystko :)

09.05.2007
17:51
[15]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Po pierwsze to ktoś pisał o sklepie 101 gatunków piwa bez podania ulicy. Mieści się on na Inowrocławskiej.
Po drugie to w regulaminie brakuje punktu 3;)
Po trzecie w kolejnej części chętnie pojawiłbym się na liście stałych bywalców/ Wrocławian. Chyba, że masz abonament i możesz edytować.
A po czwarte to jeśli będzie jakieś spotkanie Wrocławian to wstępnie się na nie pisze. No chyba, że termin mi nie będzie odpowiadał.

09.05.2007
17:55
smile
[16]

PaulPierce [ Konsul ]

Co do tego spotkania : Nie chodzi o to jak wyglądam . Chodzi o poprzedni nick a jestem dosyć rozpoznawany po zdjęciach^^

Można do Listy Bywalców ? ;)

09.05.2007
18:01
[17]

Paul12 [ Buja ]

Wodzu, to Ty? :>

09.05.2007
18:03
[18]

PaulPierce [ Konsul ]

Ahhhh . Niestety nie ^^ . Coś czułem że o Nim na początku pomyślicie ^^

Ahh właśnie . 26 w Siechnicach jest Streetball . Zapraszam chętnych . Są kategorie wiekowe jak i grupa Open dla wszystkich

09.05.2007
18:09
[19]

Paul12 [ Buja ]

No to nie widzę powodów, żeby nie ujawniać tożsamości ;)

Zrobiłem logo, z własnej fotki ->

09.05.2007
18:10
[20]

PaulPierce [ Konsul ]

Ładne zdjęcie . Mi tam pasuje ;)

09.05.2007
18:56
smile
[21]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Yasiu - Może ta fota która była z napisem to będzie nasze logo?Takie zamiast tego miasta na górze,taki pas.Acha,można do listy:)?

09.05.2007
18:59
[22]

Regis [ ]

Ej, mnie tez dopiszcie ;P

09.05.2007
19:49
smile
[23]

siwCa [ Legend ]

Pierce, a skąd jesteś ? W Siechnicach moja przyszła luba mieszka.

09.05.2007
21:39
[24]

Paul12 [ Buja ]

Co tu tak cicho dzisiaj?

09.05.2007
21:52
smile
[25]

siwCa [ Legend ]

Też się zastanawiam. W sumie jest środa, czego się więcej spodziewać.

09.05.2007
22:03
[26]

Paul12 [ Buja ]

Wczoraj był wtorek i o tej porze napisaliśmy jakieś 50 postów ;)

Pomysł - może przy stałych bywalcach w nawiasie dzielnica, w której mieszkamy?

09.05.2007
22:04
[27]

Piotrek.K [ Dervish ]

Bo to tak na rozgrzewke, zeby watek powolac do zycia. Mam nadzieje, ze sie rozkreci jeszcze ;)...

09.05.2007
22:11
[28]

Paul12 [ Buja ]

Z tyloma "stałymi" bywalcami to na pewno ;)

09.05.2007
22:19
smile
[29]

siwCa [ Legend ]

Już nie narzekajcie. Może po prostu na GOLu, z pośród paruset k użytkowników tylko 10 jest z Wro.

09.05.2007
22:23
smile
[30]

Regis [ ]

Buja --> Czemu nie. Ja co prawda na liscie we wstepniaku wymieniony nie bylem, ale domagam sie dopisania :D

Regis [Biskupin]

09.05.2007
22:28
[31]

Piotrek.K [ Dervish ]

>> siwCa
No na GOLu troche wiecej jest mieszkancow Wrocka ;). Przynajmniej tak sie deklarowalo:

"Wrocław - KULL, almost..., Benedict, bles, CCzaCCza, fifalk, Deser, Dolomith, Gandalf-biały, Hebron, Jarmira, Mac, Kanon, Mr. Mojo Risin', Paul12, Piotr - Tolkien, Piotrek K., p_rwix, QQuel, Raziel, TrzyKawki, Regis, _Robo_, Skibi, Styks, ...Soul Surfer..., yediii, zulu, tbi,kampo,hilander na 80%,moly,nurzyk, Illiridian, Marcinwks, Kapitan KloSs vel MiŚki, LOOCASH_wro, Craym, Radziu_1990, emii, winner, KRIS_007, o666,pr0Gh0sT, Tenshay, SLU! "

09.05.2007
22:28
smile
[32]

siwCa [ Legend ]

siwCa [ Bielany ] .. w ogóle mogę tu pisać? :D

PiotrekK, wiem, żartowałem. chociaż z tej listy mało osób znam, może z 5.

09.05.2007
22:31
[33]

Regis [ ]

Z tej listy w ostatnich miesiacach w miare czesto widywalem na golu moze ze 4 osoby, moze 5 (nie liczac tu obecnych)...

09.05.2007
22:38
smile
[34]

siwCa [ Legend ]

Regis, o tym mówie.

09.05.2007
22:45
[35]

Paul12 [ Buja ]

Ja kojarzę trochę więcej osób, ale rzeczywiście ostatnio udziela się mniej.

Paul12 [Śródmieście]

sąsiad Didiera właściwie ;)

09.05.2007
23:28
[36]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

No to do listy bywalców:
Pirix [Stare Miasto]

09.05.2007
23:31
[37]

Yo5H [ Jackpot! ]

no to ja tez kce ;p

Yosh [nie wiem ;d]

10.05.2007
10:55
[38]

yasiu [ Senator ]

jak to nie wiesz? :) jaka ulica?

10.05.2007
13:48
smile
[39]

X-treme boy [ Pretorianin ]

X-treme boy [Pilczye]

10.05.2007
13:51
smile
[40]

Boroova [ Lazy Bastard ]

A licza sie Wroclawianie siedzacy na emigracji? Bo jesli tak, to poprosze wpisac:

Boroova [Borek]

Pozdro!

10.05.2007
13:57
smile
[41]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

tak jak Boroova - jezeli dopisujecie Wroclawian na uchodztwie to mnie tez dopiszcie.

Ronnie Soak [Fabryczna]

10.05.2007
14:15
[42]

Paul12 [ Buja ]

Yasiu - To tych emigrantów odkreśl krechą ;p A logo na górze wygląda niefajnie, trzeba było dać jako obrazek do posta.

10.05.2007
14:33
[43]

yasiu [ Senator ]

to juz w domu powalcze :)

10.05.2007
14:35
smile
[44]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Paul --> zebym ja ciebie zaraz nie odkreslil krecha :)

Mieszaklem we Wrocku 25 lat, wiec raczej jestem "starszy stazem" od was (Yosh, Paul...)

Logo rzeczywiscie troche lipne. Paul - widzialem twoje zdjecia i masz w kolekcji DUZO lepsze. Albo wezcie ktores z Titaniuma.

edit:
Ronnie --> co za timing! Wracaj lepiej do roboty.

10.05.2007
14:35
smile
[45]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

Paul12 - moze byc pod krecha, byle pogrubiona czcionka!!

Boroova - co za timing! lunch mam :P

10.05.2007
14:36
[46]

yasiu [ Senator ]

a moze byc po prostu podkreslone? :)

logo na razie wywalilem z naglowka, wrzucilem do posta... moze pare osob z zacieciem graficznym rzuci tu pare propozycji na logo, cos sie demokratycznie wybierze i zamiesci :)

10.05.2007
14:50
smile
[47]

siwCa [ Legend ]

heh, fajnie wygląda podkreślony Boroova i Ronnie.

rzeczywiście teraz lepiej logo wygląda, a na górne logo coś innego się wrzuci.

10.05.2007
14:58
[48]

Paul12 [ Buja ]

Boroova, Ronnie - Nie chciałem Was urazić, ale żeby nie było że ktoś przyjedzie na Borek albo Fabryczną cukier pożyczyć od Was ;)

Foto takie a nie inne, bo jest dużo czarnego miejsca na napis. Mogę zrobić jeszcze inne, ale chwila, bo mi się tosty palą ;) No i Boroova dzięki za uznanie.

10.05.2007
15:02
[49]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

witam :)

Widze że prężnie karczma idzie ;).

Heh były próby Warszawy na karczme ale coś im nie wyszła ;).

Czy może mi ktoś polecić dość tani (acz dobry) punkt noclegowy (motel, hotel czy cóś podobnego)?? We wrocku oczywiscie.

10.05.2007
15:08
smile
[50]

siwCa [ Legend ]

Lukis, przypadkiem WWiAS czy coś takiego to nie jest karczma warszawiaków ?

Co do hoteli to Wrocław słabo wypada pod tym względem, mamy chyba tylko 8k miejsc. Chociaż jak się postarsz to gdzieś znajdziesz :):)

10.05.2007
15:11
[51]

Yo5H [ Jackpot! ]

no nie pamietam jaka to dzielnica ;p

10.05.2007
15:14
[52]

siwCa [ Legend ]

bosz, nie wiedzieć gdzie się mieszla... :)

a ulica jaka ?

10.05.2007
15:27
[53]

yasiu [ Senator ]

lukis - hotele duo i trio - nieco surowo, ale w miare czysto i co najwazniejsze tanio - jakies 50 zl za osobe jak nie taniej, tyle ze rezerwowac trzeba ze sporym wyprzedzeniem albo liczyc na farta :)

10.05.2007
15:27
[54]

Paul12 [ Buja ]

My tu gadu-gadu o wyglądzie wątku, 50 postów napisane, a jeszcze nic nie ustaliliśmy nt. spotkania. Proponuję 25/26 maja.

Yasiu - dopisz do linków wpisy z wikipedii i nonsensopedii :)

10.05.2007
15:29
smile
[55]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Paul --> spoko, tylko zartowalem przeciez. Poza tym cukru nie pozyczam, bo mam nature zgreda :)

A pomysl z czarnym zdjeciem na logo moze pasuje do ciemnej kolorystyki gol'a, chociaz niektorzy (w tym ja) maja ustawione standardowe kolory. Jakies jasne zdjecie+ciemny napis wygladaloby lepiej. jak bede mial chwilke w pracy to cos wyczaruje.



10.05.2007
15:43
smile
[56]

siwCa [ Legend ]

co do 26 - nie wiem. 28 mam urodziny więc nie wiem czy wtedy nie pójde ze swoimi gdzieś na balet.

10.05.2007
15:45
[57]

yasiu [ Senator ]

a ja mam wyjazd firmowy =]

paul - daj konkretne linki to sie wklei...

abonament mam jeszcze dzis... pare godzin temu zrobilem przelew co by go przedluzyc, wiec mozliwe ze jutro nie bede mogl edytowac

10.05.2007
15:52
smile
[58]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

yasiu - dzieki za dodanie mnie do listy!!

10.05.2007
16:05
smile
[59]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Dobra, tu moje "dzielo". Jak sie wam spodoba, to dawajcie na logo.

10.05.2007
16:08
smile
[60]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

Boroova - o zes przycynil!!

p.s.: do pracy lajzo a nie obijac sie!

10.05.2007
16:11
[61]

siwCa [ Legend ]

jestem za logiem Boróvy.

10.05.2007
16:13
[62]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

fajne logo Boorovy

Ale czy to jest najfajniejsze miasto na GOL'u??? Przecież macie II miejsce xD

10.05.2007
16:16
smile
[63]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Lukis, ty Pyro! Wracaj lepiej do watku o Poznaniu :) TEJ!

10.05.2007
16:22
smile
[64]

b166er [ sick dog ]

chcialbym odstac sie do grupy emigrantów (podkreślonych) :-)

a co do spotkania to oczywiscie ze jestem za :))

10.05.2007
16:29
smile
[65]

siwCa [ Legend ]

b166er, ale Ty chyba ze wsi gdzieś, nie ?

10.05.2007
19:29
[66]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Podoba mi się to logo Boroovy:D

10.05.2007
22:05
[67]

PaulPierce [ Konsul ]

siwCa ---> Tak w Siechnicach tak w zasadzie mieszkam . A jak Twoja luba się nazywa ?

Co do spotkania . I tak by mi nie pasowało . 26 mam dentystę i zawody ;)

10.05.2007
22:20
smile
[68]

siwCa [ Legend ]

Jejku nie wiem czy ona chciałaby aby ujawniać jej personalia. Lepiej napisz jak Cię zwą to się jej zapytam.

10.05.2007
23:07
[69]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

po pierwsze dopiszcie mnie do listy ;)
Didier z Rivii (Śródmieście)

a po drugie co do spotkania 26 to ja bym sie na pewno nie pisal bo dokladnie wtedy moja dziewczyna ma urodziny wiec sami rozumiecie ;)

10.05.2007
23:25
[70]

Paul12 [ Buja ]

Właśnie wróciłem Drogi do mekki. Wcześnie bo wcześnie, ale jutro szkoła niestety. W ramach festiwalu FAMA zagrały dzisiaj zespoły Rabastabarbar i cośtam jeszcze w klimatach reggae ;) Ogólnie to od kiedy byłem tam ostatni raz (sierpień), to trochę się pozmieniało imo na gorsze. Chociaż plusem jest żywiec 0,5 za 4,50 do 21 :) Oczywiście napisane malutkim druczkiem w karcie.

Pierce, Didier - a 25?

11.05.2007
00:33
[71]

yasiu [ Senator ]

paul- to sie zmienilo, bo wczesniej byl za 4 do 20stej o ile dobrze pamietam... a po remoncie w mietce jeszcze nie bylem...

natomiast ja wrocilem z koncertu w wagonie... bylo miiilo :) ugoscilismy holendrow iscie po polsku, a oni za to swietnie zagrali :))

11.05.2007
10:15
[72]

yasiu [ Senator ]

chwilowo nie dopisze nikogo do wstepu, bo moj przelew jeszcze nie dotarl do gola :)

a co do loga - po co ten apostrof? i jesli juz, to po spolglosce nie stawia sie apostrofu :)

a poza tym ok :) i moze zrobic 'prawdopodobnie najfajniejsze'? co by samym logiem nie prowokowac :))

11.05.2007
10:21
[73]

Raziel [ Action Boy ]

dobry pomysł ze spotkaniem (tylko jakieś golowe wrocławianki by się przydały jeszcze:P), ale w moim wypadku lepiej po maturach;D

tymczasem:

Raziel [Fabryczna - Kozanów] :)

11.05.2007
13:28
[74]

Yo5H [ Jackpot! ]

moze mnie ktos oswiecic o co chodzi z tym ze dzisiaj w Galerii od 20 do 24 we wszystkich sklepach jest -50% ?!

11.05.2007
14:07
[75]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

To jest jakaś promocja o nazwie "nocne handlowania" czy jakoś tak.

11.05.2007
14:19
[76]

CCzaCCza [ Konsul ]

witam :)

Prosze mnie zapisac do listy stalych mieszkancow wrocka :)

11.05.2007
14:48
[77]

yasiu [ Senator ]

a z jakiej dzielnicy jestes? :)

dopisywanie do listy zadziala podejrzewam dopiero w poniedzialek... chyba ze przelew dotrze dzis do gola :)

11.05.2007
14:52
[78]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Yasiu --> apostrof dodalem z angielskiego, tak z przyzwyczajenia. Ale wedle zyczenia poprawione-->

Jak chcecie to moge trzasnac po angielskiemu niczym w reklamie carlsberga Wroclaw - probably the best city on GOL...

11.05.2007
15:07
[79]

Piotrek.K [ Dervish ]

Panowie, a moze cos bardziej w stylu -->> Wroclaw - The Meeting Place.

Bo to, ze Wrocek jest najfajniejszym miejscem nie jest czyms nieznanym ;)...

11.05.2007
15:11
smile
[80]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

edit: never mind

mialo byc cos madrego, ale nie wyszlo :/

11.05.2007
15:21
[81]

PaulPierce [ Konsul ]

siwCa -----> Może prędzej mojego brata znać ale o tym pogadamy na gg ;)

11.05.2007
15:30
[82]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Radziu_1990 [śródmieście]

Zgłaszam swoje chęci na spotkanie GOLa :) 25 maj mi pasuje.

11.05.2007
15:56
smile
[83]

czekers [ make love not war ]

macie konkurencję

spoiler start
taki mały offtop
spoiler stop

11.05.2007
15:59
[84]

yasiu [ Senator ]

w swietle tego offtopu jestem sklonny przychylic sie do propozycji piotrka.k - my wiemy, inni wiedza, i chyba nie trzeba tego podkreslac, ze wroclaw jest da best ;) a wroclaw - the meeting place to w sumie wizytowka miasta i jak najbardziej prawdziwa :)

11.05.2007
16:06
smile
[85]

siwCa [ Legend ]

Pierce, to napisz do mnie na gg, ok ? Teraz chwilę posiedzę w domu, później do miasta i myślę, że koło 24 powinienem dzisiaj wrócić bo za dużo funduszy nie ma na imrezowanie :)

11.05.2007
16:07
smile
[86]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

jezeli w krakowie wszyscy posluguja sie taka polszczyzna jak autor opisu na zdjeciu, to ja tym bardziej chce byc z wroclawia (dwa podkreslenia pod moja ksywa na liscie prosze!!)

11.05.2007
17:24
[87]

Paul12 [ Buja ]

Raziel - Z golowych Wrocławianek to chyba tylko emii jest.

Yosh - wbijasz dzisiaj do galerii? Jak coś to dzwoń, bo będę na mieście.

Boroova - W Twojej wersji nie podoba mi się to, że napis nachodzi na ratusz, bo przestaje być czytelny. I niedokładnie wyciąłeś niebo ;p

Co do logo to jeśli już mamy lecieć w carlsbergową konwencję i napis "Wrocław - prawdopodobnie najlepsze miasto na golu" albo po angielsku, chociaż jedno i drugie jest, podobnie jak obecne hasło, trochę megalomańskie :) Może rzeczywiście "Wrocław - the meeting place" lub po prostu "Wrocław - miasto spotkań". Ale wtedy wypada nam wspomnienie o golu ;p ok już nie główkuję, zrobię cośtam i wrzucę.

11.05.2007
22:36
[88]

Yo5H [ Jackpot! ]

paul juz bylem nie widzialem Twego posta ;p

11.05.2007
22:54
[89]

Paul12 [ Buja ]

Yosh - jaki Paul, Buja jestem :) W sumie nic się nie stało, bo mi się zmieniły plany i wylądowałem nie w mieście tylko w parku ;)

11.05.2007
23:12
smile
[90]

siwCa [ Legend ]

taa, już pili alkoho. pijaki!

11.05.2007
23:32
[91]

Paul12 [ Buja ]

Nie nie, z dziewczyną na spacerku byłem :)

11.05.2007
23:35
smile
[92]

Piotrek.K [ Dervish ]

Na spacerze piwo pijesz ?! I to z dziewczyna ?! Wstyd

11.05.2007
23:39
smile
[93]

siwCa [ Legend ]

bandyci, po nocy się szlajają. !!!!111!!!oneone!!!!11!!!!!!

11.05.2007
23:44
smile
[94]

Piotrek.K [ Dervish ]

<<< siwCa



PS. Ratujta, Zlotego Bazanta w butelce dostane gdzies tutaj czy nie? Puszki nie chce...

11.05.2007
23:46
smile
[95]

siwCa [ Legend ]

120km na południe.

11.05.2007
23:47
[96]

Piotrek.K [ Dervish ]

A nie moze byc tak 240... metrow stad ;P

11.05.2007
23:49
smile
[97]

siwCa [ Legend ]

nie wiem, nie widziałem w ogóle Bażantów w Polsce.

swoją drogą polecam Paulanera - niemieckie piwo, z Colą się pije. mnie tam smakowało. :)

11.05.2007
23:49
[98]

Yo5H [ Jackpot! ]

sa we wrocku sklepy gdzie sprzedaja bazanta.. miedzy dworcem glownym pkp a aquaparkiem na przyklad

11.05.2007
23:59
[99]

Piotrek.K [ Dervish ]

Paulaner mowisz? Zapisze i sprawdze ;)...


>> Yo5H
Podniosles mnie na duchu! Trzeba bedzie obadac. Ale to jest jakis zwykly sklep spozywczy/monopolowy czy ma jakas wyrozniajaca sie nazwe ;)?

12.05.2007
00:00
smile
[100]

siwCa [ Legend ]

Piotrek.K, ale z Colą. W proporcji pół na pół albo piwa trochę więcej.

12.05.2007
00:01
[101]

Piotrek.K [ Dervish ]

Spoko, Cole i Pepsi w domu znajde. Jak nie to kupie :)...

12.05.2007
00:07
smile
[102]

siwCa [ Legend ]

dobranoc.

12.05.2007
00:09
[103]

Yo5H [ Jackpot! ]

Jest to sklepik jedynie z piwami :P

12.05.2007
00:11
[104]

Piotrek.K [ Dervish ]

Don't let the bed bugs bite you ;)...


>>Yo5H
No to moze znajde. Jak nie to bede pytal XD...

12.05.2007
00:42
smile
[105]

b166er [ sick dog ]

siwCa no jestem ze wsi ale mam nadzieje ze to w niczym nie przeszkadza :)


i znowu wspominam ze jestem jak najbardziej za spotkaniem.. ale zrobmy to dopiero(?) w czerwcu bo mam maturki.. :/

12.05.2007
09:14
smile
[106]

siwCa [ Legend ]

w takim razie planuje spotkanie zrobic bez pośpiechu i zbędnych emocji. :)
wszystko przemyśleć wybrać najbardziej dogodny termin i wtedy uderzyć gdzieś na miasto.

12.05.2007
09:24
[107]

Paul12 [ Buja ]

Zawsze można zrobić i w maju, i w czerwcu. Palec do budki komu pasuje 25 maja :)

Przyłączam się do pytania o Bażanta :]

12.05.2007
09:28
smile
[108]

siwCa [ Legend ]

hmm, co do 25 nie wiem. 28 mam urodziny więc jak mówiłem gdzieś ze znajomymi wyjdziemy na jaakąś ' grubszą ' akcje. z tego względu nie wiem czy jakieś fundusze się ostaną :):)

chyba, że chcecie spokojnie wyjść na jakieś piwko bez żadnych baletów, koncertów etc. :)

12.05.2007
10:20
smile
[109]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

*wsadza palec do budki*

edit: BUJA - czy to przypadkiem nie ja robiłem to zdjęcie? :)

12.05.2007
10:41
smile
[110]

X-treme boy [ Pretorianin ]

A może Smugg się spotka z wami?co?:P
Zróbcie mu tedy fotę i na gola!!

12.05.2007
10:49
[111]

Paul12 [ Buja ]

Radziu - Tak, Ty robiłeś.

X-treme boy - Get a life

12.05.2007
11:34
[112]

yasiu [ Senator ]

ku*a jasna... nie mam wody w kranach od rana :/ ktos ma podobny problem? pogotowie wodociagowe oczywiscie nie odbiera :(

12.05.2007
11:39
[113]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

yasiu --> w całym wroclawiu nie ma wody od okolo 10.40
maja jakas awarie na Grobli gdzie woda jest przepopmpwywana na miasto

12.05.2007
11:49
smile
[114]

Paul12 [ Buja ]

U mnie też nie ma, u panny na trójkącie też nie...

Jadę umyć zęby do babci na gaj, ona ma wodę z Siechnic ;)

12.05.2007
11:50
smile
[115]

wilcz [ Konsul ]

Kur*a mać, u mnie też nie ma wody. Jeb*ne je*aki leśne. Kto wie ile to może trwać? Bo oczywiście pogotowie wodne nie odbiera :/

siwCa--> to ciesz się póki możesz, bo Tobie też mogą odłączyć.

12.05.2007
11:53
smile
[116]

siwCa [ Legend ]

Na Bielanach mamy wode.

12.05.2007
11:56
smile
[117]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

siwCa -- > jedziemy do Ciebie sie myc :D
kto przy okazji wezmei grilla? ;)

12.05.2007
12:00
smile
[118]

Piotrek.K [ Dervish ]

Wpadajcie i do mnie. Os. Sobieskiego tez ma ;-)

12.05.2007
12:01
[119]

yasiu [ Senator ]

ma byc w ciagu dwoch godzin

12.05.2007
12:02
[120]

Yo5H [ Jackpot! ]

hahahah a ja wstalem o 9 i zdazylem sie wykapac umyc zeby i w ogole ;d

12.05.2007
12:03
smile
[121]

wilcz [ Konsul ]

yasiu---> Skąd te informacje? Oby były prawdziwe.

12.05.2007
12:05
[122]

Paul12 [ Buja ]

Przekładamy spotkanie na 12 maja

Miejsce: Bielany, u siwCy :)

W planach grill i prysznic. Weźcie piwo.

12.05.2007
12:09
smile
[123]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

U mnie także nie ma wody. Przed chwilą skoczyłem do sklepu po 5l wody mineralnej :)

edit: Jest już woda! na razie lecą siki ale zawsze to lepsze niż nic ;)

12.05.2007
12:14
[124]

wilcz [ Konsul ]

Szanowni Państwo
Z powodu awarii jednej z największych wrocławskich magistral wodociągowych przy
ulicy Walońskiej byliśmy zmuszeni wyłączyć z pracy Zakład Uzdatniania Wody Na
Grobli. Aby zmniejszyć wyciek wody musieliśmy także obniżyć ciśnienie w całej
sieci wodociągowej we Wrocławiu. Nasi pracownicy usuwają już awarię. Do godziny
13. dostawy wody powinny zostać przywrócone. Przez najbliższą dobę ciśnienie w
cieci wodociągowej będzie jednak obniżone.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Przemysław Ziółek
Dział PR MPWIK we Wrocławiu


From Gazeta.pl

12.05.2007
13:15
smile
[125]

siwCa [ Legend ]

heh, jak chcecie to wpadajcie, ale chyba już za późno.

12.05.2007
14:11
[126]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Ciąg dalszy informacji o awarii wodociągowej we Wrocławiu:

12.05.2007
14:29
smile
[127]

Paul12 [ Buja ]

"O godz. 13.40 rzeczniczka MPWiK Monika Kowalska zapewniała, że obejście już zostało zrobione. - Woda została już puszczona, ale przez to, że odcięty był cały Wrocław, nawet kilka godzin może potrwać, zanim dotrze ona do dzielnic oddalonych od centrum"

No rzeczywiście, Śródmieście to zaścianek Wrocławia jest i tu woda pewnie do jutra nie dopłynie ;/

12.05.2007
14:42
[128]

Regis [ ]

Ja tam na Biskupinie mam wode caly czas, tylko cisnienie mniejsze :P

12.05.2007
14:48
smile
[129]

hilander [ ]

o widze, ze we wstepniaku jest dopiska dzielnicowa wiec ... jak narazie GAY a moze (mam taka nadzieje) w niedalekiej przyszłosci moja ukochana dzielnica borek a w zasadzie osiedla bo dzialnia to screams ;)

zatem [GAY]

BTW u mnie O2 była cały czas

POZDRAWIAM

spoiler start
zaraz jade do mojego rodzinnego miasta Jelonki pozdrowie od Was górecki HEJ
spoiler stop

12.05.2007
14:53
[130]

wilcz [ Konsul ]

Omg... Woda była, teraz nie ma, co oni porobili? Miała być już dwie godziny temu. Żenada.

12.05.2007
14:59
[131]

Paul12 [ Buja ]

Żenua

12.05.2007
15:06
[132]

Regis [ ]

Na onecie pisza ze nawet przez kilka dni cisnienie moze byc nizsze od normalnego :)

12.05.2007
15:08
smile
[133]

wilcz [ Konsul ]

Walić ciśnienie, ja chcę tylko ręce umyć ;p

12.05.2007
15:16
[134]

Paul12 [ Buja ]

Regis - dzięki, że powiedziałeś o onecie - - normalnie serce się kraja, nienawidzę takich wiecznych narzekaczy przepełnionych zawiścią i polactwem :/

12.05.2007
15:38
smile
[135]

Regis [ ]

Po pierwsze - to onet.
Po drugie - to poznaniak.

12.05.2007
22:27
[136]

Paul12 [ Buja ]

Dzisiejszy wypad do Drogi nawet udany, mimo że trochę po 21 wpadł ochroniarz z pytaniem czy mamy 21 lat. Po masowej odpowiedzi "nie" powiedział, że mamy 15 minut na dopicie piwa i spadówa. Dobre i to, i tak nie zamierzaliśmy dłużej siedzieć. Chwilkę po wyjściu cofnąłem się, bo zapomniałem telefonu - bramkarz burczał coś o płatnym wejściu, ale wyjasniłem sytuację i wpuścił.

Co do spotkania, to zróbmy jedno tego 25, najwyżej część osób nie przyjdzie i się powtórzy w czerwcu.

I Spotkanie Golowiczów z Wrocławia
Data: 25 maja
Miejsce: Ogródek Wagonu (chyba ok, co? yasiu się ucieszy ;p)
Kto będzie: Paul12, Yo5H, Radziu_1990

12.05.2007
23:07
smile
[137]

dolomith [ Generaďż˝ ]

łooo no mnie tez dopiszcie :P

Dorzuce kilka linków, które na pewno każdego zainteresują i warte są wrzucenia pod sznurek :)

- Planowane inwestycje

- Zagospodarowanie przestrzenne Wrocławia - system transportowy (z zaznaczonymi nawet przystankami tramwaju wodnego :))) )

- nie trzeba komentować

- nie trzeba komentowac

12.05.2007
23:39
smile
[138]

siwCa [ Legend ]

hilander - gratuluje, że u Ciebie były cały czas dostawy O2 :D:D

hilander2 - gdzie na gajy, mieszkałem tam pół życia. :)


Buja - do nas wczoraj ochroniarz w Mecce wyskoczył z tym samym :)

13.05.2007
11:01
[139]

PaulPierce [ Konsul ]

Wy tu macie przygody z ochroną a mnie wczoraj Rakowiec gonił po północy ^^

13.05.2007
11:27
[140]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

sobotni dj w jatkach rządzi :)

Dopiero ok 4 zwlokłem sie z parkietu. Same oldschoolowe kawalki, az grzechem byloby siedziec i po prostu pic piwo :) byl ktos moze tam wczoraj ?

szkoda, ze dzis trzeba isc do pracy...ehhh

13.05.2007
11:30
smile
[141]

siwCa [ Legend ]

Hebron..gdzie ?

13.05.2007
12:42
[142]

yasiu [ Senator ]

siwca - na jatkach =]

25tego jak najbardziej pasuje, pracuje do 16stej, wiec kole 17-18 jestem rdy =]

dopiero wstalem wiec pozniej pozmieniam wstepniaka :)

13.05.2007
12:57
smile
[143]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

I Spotkanie Golowiczów z Wrocławia
Data: 25 maja
Miejsce: Ogródek Wagonu (chyba ok, co? yasiu się ucieszy ;p)
Kto będzie: Paul12, Yo5H, Radziu_1990, QQuel

Raczej przyjdę, bo i czemu nie.

13.05.2007
13:03
smile
[144]

siwCa [ Legend ]

I Spotkanie Golowiczów z Wrocławia
Data: 25 maja
Miejsce: Ogródek Wagonu (chyba ok, co? yasiu się ucieszy ;p)
Kto będzie: Paul12, Yo5H, Radziu_1990, QQuel, siwCa

na 80-90%

13.05.2007
13:08
[145]

Regis [ ]

Ja odpadam 25, jak i w kazdy inny piatek z reszta. Mam zajecia od 9.15 do 20.30 w piatki, a potem jeszcze w-f w sobote na 9.00 rano. JEdyne na co mam ochote w piatkowy wieczor to sen :P

13.05.2007
13:20
[146]

yasiu [ Senator ]

regis - spoko... jak sie pilotazowe uda, to beda nastepne :)

I Spotkanie Golowiczów z Wrocławia
Data: 25 maja
Miejsce: Ogródek Wagonu (chyba ok, co? yasiu się ucieszy ;p)
Kto będzie: Paul12, Yo5H, Radziu_1990, QQuel, siwCa, yasiu

btw. jak juz bedzie blisko terminu ustale z wagonem sprawy zwiazane z odpaleniem grilla :)

13.05.2007
13:24
[147]

Paul12 [ Buja ]

regis - Jak można przeczytać na billboardach lecha - "Czym byłby tydzień bez piątku wieczór?" ;p Nie zazdroszczę takiego planu zajęć.

yasiu - no i świetnie, podaj szczegóły z tym grillem i przypomnij za ile tam browar się leje :)

13.05.2007
13:24
[148]

siwCa [ Legend ]

yasiu, da rade rozpalić ? co wtedy, każdy przynosi swoje czy tam po prostu sprzedają ?

13.05.2007
13:25
[149]

Paul12 [ Buja ]

heh Siwca widzę, że te same sprawy nas interesują :]

13.05.2007
13:27
[150]

siwCa [ Legend ]

tak zupełnie BTW, nie wolelibyście w ten piętek (18.05) ?

13.05.2007
13:29
[151]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Niestety mnie 25 tez nie psauje - nie bedzie mnie we Wrocku w tym czasie :( Moze nastepnym razem :)

13.05.2007
13:33
[152]

Paul12 [ Buja ]

siwCa - w ten piątek są juwenalia, a mnie i tak nie ma

13.05.2007
13:38
smile
[153]

siwCa [ Legend ]

Buja, racja, zapomniałem, że w ten pt jest Disco Polo :D

Btw, idzie ktoś na Łone w czwartek - wstęp wolny dzięki skateshopowi Scandal, przy ulicy Oławskiej. :)

13.05.2007
13:46
smile
[154]

b166er [ sick dog ]

Mam dość oryginalne pytanie: gdzie można kupić we Wro szelki? Takie jak mają małe dzieci tylko że w wersji dla dorosłych?

13.05.2007
13:47
[155]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

ja na 25 tez jednak odpadam, ale na jakies nastepne bardzo chetnie :)

13.05.2007
13:49
[156]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

siwca --> a disko polo nie jest przypadkiem w sobote ? :>

13.05.2007
14:00
[157]

Paul12 [ Buja ]

Disco polo w sobotę, w piątek gra Pidżama i inni.

13.05.2007
14:48
smile
[158]

siwCa [ Legend ]

Ciii, macie racje :) Czyli w pt jestem wolny :_)

13.05.2007
15:53
[159]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Jeśli czas mi pozwoli to i ja się 25 stawie na spotkanie GOLowiczów wrocławskich.

13.05.2007
17:05
[160]

PaulPierce [ Konsul ]

SiwCa ---> Gdzie Łona gra ?

13.05.2007
17:08
smile
[161]

siwCa [ Legend ]

na Ekonomaliach, a gdzie one będą nie mam pojęcia. albo Pola, albo Wyspa :)

13.05.2007
17:12
[162]

yasiu [ Senator ]

b1eer... w sklepach krawieckich? pasmanteriach?

a co do grilla - trzeba przyniesc swoje zarcie

14.05.2007
21:00
[163]

Paul12 [ Buja ]

yasiu - o, to świetnie. Coś wykombinuję, jakieś szaszłyczki, karczek, może bekon? Tylko niech każdy coś przyniesie, żeby nie było sępienia ;)

Jak teraz?

14.05.2007
21:06
[164]

siwCa [ Legend ]

Buja, ładne miasto - dobre fotki :) podoba mi się, nie powiem.

z jedzenniem nie będzie problemu, u mnie jak się zaczął sezon grillowy to cały czas zapeklowane jest przynajmnije kg mięsa w lodowce :)

a o której zaczynamy?

14.05.2007
21:28
[165]

Paul12 [ Buja ]

siwCa - Jeszcze daleko, ale proponuję o 18. Btw - fotki z wczorajszego wypadu, mało tam Wrocławia widać, ale się pochwalę -

14.05.2007
21:45
smile
[166]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Logo mi się podoba.Jak siwCa napisał: ładne miasto - dobre fotki :D

EDIT:

Buja-->ładne zdjęcia:)

14.05.2007
21:50
[167]

yasiu [ Senator ]

dobra, to ja jutro popracuje w robocie nad uaktualnieniem wstepniaka... bo dzis juz z nog padam po paru godzinach guild wars :)

14.05.2007
22:02
[168]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

a to i mnie mozna dopisac do listy

Hebron [Biskupin]

Jutro WIELKIE grilowanie na tekach :) Juz sie nie moge doczekac! Zapas porterówki zrobiony, jeszcze tylko jakąś zwyczajną sie kupi i szaleństwo do bialego rana :) Ktos moze bedzie ?

14.05.2007
22:07
smile
[169]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Heh, ja PWr skonczylem jakis czas temu, ale na noc grilli jestem co rok ;] Niestety jutro czeka mnie ten pierwszy raz kiedy nie bede mogl byc, gdyz jestem na wyjezdzie, ehh a tylu starych znajomych bedzie :C

16.05.2007
17:06
smile
[170]

Piotrek.K [ Dervish ]

Heeej?! Umarliscie tutaj, czy jak ?!

16.05.2007
17:47
[171]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Nie umarliśmy!

16.05.2007
18:22
smile
[172]

siwCa [ Legend ]

Wrocław żyje!

16.05.2007
18:41
[173]

Paul12 [ Buja ]

Się pije, się żyje :]

16.05.2007
21:17
[174]

siwCa [ Legend ]

Kto idzie jutro na koncert Łony ?

16.05.2007
21:46
[175]

Paul12 [ Buja ]

Ja w piatek wyjeżdżam, a do tego jestem w trakcie przygotowań do remontu. Odpadam.

16.05.2007
21:47
[176]

siwCa [ Legend ]

Ale to i tak nie potrwa dłużej niż do 23, mnie się wydaje, więc w czym problem.

16.05.2007
21:57
[177]

Paul12 [ Buja ]

Jadę w piątek rano, szkołę kończę późno, a muszę zrobić dużo rzeczy. Nie dam rady :(

17.05.2007
09:17
[178]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

noto sie rozpadalo na pochod juwenaliowy :/
ten deszczyk skutecznie chlodzi moj zapal... w ogole juwenalia w tym roku jakos strasznie blado wypadaja w porownaniu do lat poprzednich pod kazdym wzgledem. Gwiazdy, dostepnosc biletow, jakos imprez... :/

17.05.2007
10:06
[179]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Patrząc za okno cieszę się, że nie miałem ochoty iść na dzisiejszy pochód juwenaliowy:)

17.05.2007
14:47
[180]

Piotrek.K [ Dervish ]

A u mnie na uczelni juwenalii brak :/. Ale coz - patrzac na to jak padalo w okolicach poludnia to w sumie nie zaluje ;). Wolalem pod suchym dachem siedziec i sie smiac z grupa/wykladowcami :)

17.05.2007
15:48
smile
[181]

siwCa [ Legend ]

Przecież już ładna pogoda.

17.05.2007
15:55
[182]

Piotrek.K [ Dervish ]

Teraz tak, ale jak mialem wyklady/zajecia i jak to tam nazwac padalo i to zdrowo ;D. A, e wlasnie zaczynam przygotowywac sie do praktyk to mnie ryba jaka pogoda jest ;P...

18.05.2007
18:42
smile
[183]

b166er [ sick dog ]

Witam wroclawian!! Dzis jestem we wro :) swietuje maturki bede w "od zmierzchu do switu" "wagonie" "exodus" jak dam rade i sie nie zgubie! Studentom zycze udanej zabawy na juw :D (cholera jak dojechac na pola marsowe? :D:D)

I Spotkanie Golowiczów z Wrocławia
Data: 25 maja
Miejsce: Ogródek Wagonu (chyba ok, co? yasiu się ucieszy ;p)
Kto będzie: Paul12, Yo5H, Radziu_1990, QQuel, siwCa, yasiu, b166er (prawie napewno^^)

18.05.2007
19:11
[184]

yasiu [ Senator ]

b166er, ja za pol godziny wychodze do wagonu... bede siedzial na ogrodku... z psem, czarnym, malym, halasliwym, pijacym piwo psem

w razie co, pytac o mnie za barem

18.05.2007
23:33
[185]

dolomith [ Generaďż˝ ]

yasiu --> Zadam Ci bardzo osobiste pytanie, heh, widze że Twoje życie kręci się na ogół w okół Wagonu - pytanie więc to Twoja knajpa, pracujesz tam, czy tylko zabijasz wolny czas tam ?? :]

19.05.2007
00:20
[186]

yasiu [ Senator ]

to lokal moich znajomych... nie pracuje tam... chociaz czasem... zabijac wolny czas moge gdziekolwiek, czasem robie to w wagonie :)

i moje zycie nie kreci sie w okol wagonu... kreci sie... w tej chwili kolo mojego dziewczecia i mojej pracy :)

a wagon... za staaaaarych czasow CDA byl miejscem gdzie chetnie wyskakiwala redakcja na piwko :)

19.05.2007
00:25
[187]

siwCa [ Legend ]

widze, że wszyscy zaliczyli wczesne powrotu. kurde, ostanio nie mogę trafić na dobrą imprezę, bo albo mni enei wpuszczą albo jest wielka lipa i sam wracam do domu. cholera.

teraz siedzę samotnie przed kompem i sobie piję. w sumie nie jest źle, taka forma odstresowania :D
ktoś ma ochotę na Jacka Daniela z kolą ?

19.05.2007
00:55
[188]

yasiu [ Senator ]

fuuuu... lycha czy burbon z kola, z lodem... nieeeeee... :) tylko straight

zreszta robilem juz zadymy... zamawialem balantajnsa i jak mi go z lodem przyniesli, to musieli zabrac z powrotem :))

19.05.2007
01:00
[189]

siwCa [ Legend ]

na czysty jestem za mało tró i mi nie podchodzi. może kiedyś. nie mam pojęcia.

a czemu Ballantinesa z lodem nie można pić ? oświeć mnie mistrzu :)

19.05.2007
13:17
smile
[190]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Jak mniemam to spotkanie nadal aktualne, czy się już plany posypały : )?

19.05.2007
14:55
smile
[191]

siwCa [ Legend ]

Ja jestem wciąż za. :)

yasiu, odp.

19.05.2007
15:13
[192]

yasiu [ Senator ]

oj nie badz taki niecierpliwy :))

po prostu mi nie smakuje w innej formie, z lodem, z cola, nie wchodzi =]

a co do spotkania, aktualne, juz wagon ostrzeglem =]

19.05.2007
15:20
[193]

b166er [ sick dog ]

yasiu ja sie troszke spoznilem... ale jak dotarlem do wagonu to byla na drzwiach do piwniczki kartka z napisem "impreza zamknieta"?

19.05.2007
17:02
[194]

yasiu [ Senator ]

ja siedzialem na gorze przy barze, trza bylo pytac :)

a impreza zamknieta bo jakas osiemnastka byla :)

19.05.2007
17:06
[195]

Raziel [ Action Boy ]

kurde...a ja bym sie chetnie spotkal 25, ale obiecalem, że będę na osiemnastce kumpeli w byłym szałasie...no cóż, życzę udanego piwka/piwek;D

19.05.2007
22:35
[196]

b166er [ sick dog ]

yasiu ja bylem hmm kolo 22-23.. :/
ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo mam nadzieje ze widzimy sie 25 :-)

20.05.2007
01:57
smile
[197]

b166er [ sick dog ]

mam do sprzedania bilety do croppa na znizke 50zl.. moze chce ktos odkupic? ja juz ich nie uzyje bo zamowilem ciuchosy z neta. jak ktos chce niech napisze na gg 6433649 i sie spotkamy we wro.

20.05.2007
07:01
smile
[198]

siwCa [ Legend ]

Raziel, ten klub jest straszny, poważnie.

Idę spać, wróciłem dopiero, dobranoc. :)

20.05.2007
14:01
[199]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Ej,jeszcze 101 postow:).

20.05.2007
14:03
smile
[200]

Raziel [ Action Boy ]

siwCa --> wiem, miałem okazję tam być w piątek...Jeden parkiet malutki i muzyka disco polo, drugi parkiet ogromny ale wygląda jak dolmel;D mucka leci;D. Ogólnie w ogole klimat jak mowisz straszny, no ale dobre towarzystwo nawet z tego zrobi udany wieczór;D

21.05.2007
17:04
[201]

Paul12 [ Buja ]

Wróciłem po 4 dniach z Karkonoszy, kozacko było :)

Spotkanie nadal aktualne oczywiście, przynajmniej ja nie zmieniłem planów.

yasiu - Ty pisałeś/piszesz do CDA? Dawno nie czytałem i już nie pamiętam.

22.05.2007
22:05
smile
[202]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Pozdrowienia dla mieszkańców Wrocławia. :)

I pytanie. Za tydzień w środę, muszę teleportować się do wrocka na głupie badania kontrolne. Samych badań to może z 15 minut, ale co najmniej pół dnia u Was spedzę, więc resztę czasu można by wykorzystać troszkę lepiej niż na Galerię Dominikańska. ;)
A konkretniej na strzelnice - macie tam jakiś rozsądny obiekt? Google mi wypluły tylko to -> strzelnica.org i szczerze powiedziawszy - "mi to nie wygląda". 2 zł za nabój zdzierżę, ale 50 zł za godzine instruktora już nie bardzo. A mimo strzeleckiego jako-takiego doświadczenia będę musiał takiego mieć. Poza tym osie odgrodzone oponami też mi się nie widzą.
Jest szansa na coś normalnego? Ludzkie osie z automatycznym mechanizmem tarczy i monitoringiem? Plus glock/beretta, cywilizowane naliczanie opłat i będę szczęśliwy i wdzięczny. :)

22.05.2007
22:35
[203]

Paul12 [ Buja ]

Jakby się ktoś martwił o to, to wezmę w piątek aparat, a czemu nie :)

22.05.2007
22:36
[204]

siwCa [ Legend ]

Dobra.

Wszyscy, którzy się deklarowali będą ? Jak robimy z żarełkiem ? Panowie, coraz mniej czasu zostało :)

23.05.2007
08:53
[205]

yasiu [ Senator ]

no ja będę :)

kupię chyba jakiś węgiel i kiełbasę... no chyba że kasę za tłumaczenie dostanę to jakimś karkiem zarzucę :)))

23.05.2007
15:11
[206]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Chcecie robić grilla w wagonie?

23.05.2007
15:22
[207]

b166er [ sick dog ]

grill+piwo= :))

23.05.2007
15:34
[208]

b166er [ sick dog ]

buja to powysylasz na maila foty mam nadzieje :PP

23.05.2007
16:59
[209]

Paul12 [ Buja ]

A, jeszcze trzeba godzinę ustalić :)

18?

23.05.2007
17:16
smile
[210]

siwCa [ Legend ]

No mnie 18 pasuje z tego względu, że będę chciał wrócić ostatnim banem na wieś bo samemu na taxe mi szkoda, a dzień później urodziny mam i trzeba mieć za co działać :)

23.05.2007
17:24
[211]

Yo5H [ Jackpot! ]

ja w piatek nie mam czasu

23.05.2007
18:55
[212]

yasiu [ Senator ]

ja bede o 18, a grillowanie ogolnie tego dnia potrwa dosc dlugo zapewne... ale dlugo nie dam rady, bo nastepnego dnia wyjazd firmowy =]

23.05.2007
19:53
[213]

b166er [ sick dog ]

czyli startujemy o 18... :)

23.05.2007
20:54
[214]

Paul12 [ Buja ]

Yosh - przyznaj się, że zgubiłeś moją koszulę i nie masz odwagi mi tego powiedzieć w 4 oczy ;p

24.05.2007
19:04
smile
[215]

siwCa [ Legend ]

Czyli będziemy w piątke ? a tak BTW jak sie odnajdziemy/poznamy/namierzymy ?

24.05.2007
19:07
smile
[216]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Ja przyjdę z Paulem, więc jak zobaczycie dwóch gości (Ew. trzech) z czego jednego chcą ochroniarze wykopać znaczy to My ; )

24.05.2007
19:11
[217]

siwCa [ Legend ]

No oko, ale czekajcie ja dobrze kojarze? Wagon czyli po prostu stary wagon kolejowy za Columbusem i Extasy. Na Świebodzkim,ta ?

24.05.2007
19:30
[218]

yasiu [ Senator ]

dokładniej ogródek przed nim... ja będę z psem, zresztą wystarczy w barze o mnie zapytać

24.05.2007
19:56
[219]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Spokojnie, ten ogródek nie jest na tyle duży, żeby nie dało się znaleźć.

24.05.2007
20:45
[220]

Paul12 [ Buja ]

Czyli jednak więcej niż piątka :)

Postaramy się być punktualnie o 18. Ja wezmę sobie mięsko i wysępię od kogoś jakąś kiełbę pewnie ;p

25.05.2007
13:33
[221]

yasiu [ Senator ]

taaa... brykiecik juz kupiony =]

25.05.2007
14:54
[222]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Czyli dzisiaj sie spotykacie. Szkoda, bo ja jutro przyjezdzam do Polski. Chociaz z drugiej strony i tak pewnie nie mialbym czasu zeby wpasc.

Anyway, udanej imprezy. Tylko mi sie nie scheljcie za bardzo!

25.05.2007
16:02
smile
[223]

siwCa [ Legend ]

a jakies chleby, ketchupy, musztardy sa ? ;]

w takim razie do 18.

25.05.2007
16:42
[224]

yasiu [ Senator ]

no dodatkow nie kupilem... zapomnialem :)

25.05.2007
16:44
[225]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Boroova - To kiedy indziej : )

Ketchup Ja mogę skubnąć z domu, co mi szkodzi.
Na chleb mnie nie stać, aż taki bogaty to Ja nie jestem : )

25.05.2007
17:04
[226]

PaulPierce [ Konsul ]

Spytam przy okazji . Wbija ktoś jutro na Streetball w Siechnicach ? Będzie kategoria Open więc będzie co oglądać . Od 10 do 14 . Muza przygotowana przeze mnie ;)

25.05.2007
19:08
[227]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

No i niestety nie udało mi się dotrzeć na spotkanie. Może następnym razem.

25.05.2007
22:40
smile
[228]

siwCa [ Legend ]

Hehe, ja już z powrotem. Było bardzo pozytywnie, nie powiem. Miła atmosfera - w ogóle GOL rządzi :):)

Pierce, a kiedy to jest. Może wpadne tak z nudów, ale grać nie będę.

25.05.2007
23:08
[229]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Owszem, było bardzo pozytywnie, osobiście liczę na więcej osób w przyszłości : )

PS: siwCa - Jak dla mnie z jutrzejszego dnia nici, sms'a nie wyślę - od dzisiaj oszczędzam : )

25.05.2007
23:15
smile
[230]

siwCa [ Legend ]

Dycu, no jak wolisz. W razie czego daj mój nr Paulowi, bo może on będzie chętny.

26.05.2007
01:33
[231]

yasiu [ Senator ]

beeeek... wlasnie wrocilem... dobranoc =]

26.05.2007
07:14
[232]

Paul12 [ Buja ]

Dooobrze było :) W porywach 6 golasów. Fotki wrzucę jak dorwę kompa z czytnikiem kart, bo na tym nic nie zdziałam.

27.05.2007
11:28
[233]

Paul12 [ Buja ]

yasiu - zaktualizuj wstępniaka - dopisz kilku ludzi, pioruna i daj nowe logo :)

28.05.2007
09:17
[234]

yasiu [ Senator ]

moze dzisiaj... hehe chociaz po lykendzie ledwo zyje :)


jak w piatek zaczalem, tak wczoraj wieczorem skonczylem :)

29.05.2007
08:57
smile
[235]

jamkgh [ YA RLY ]

znowu je.b$@ rura na traugutta - wlasnie wracam z porannych zakupow, wroblewskiego plywa, wody nie ma

29.05.2007
17:09
smile
[236]

siwCa [ Legend ]

w szkole sklepikarka mi się dzisiaj żaliła, że nie ma wody i prosiła abym coś z tym zrobił.

29.05.2007
19:31
[237]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

siwCa - a co masz plecy w wodociągach? :D

29.05.2007
21:54
[238]

Paul12 [ Buja ]

Jeszcze w piątek plecy Siwcy były na swoim miejscu ;)

żeby nie było, że męskie spotkanie ;) -->

29.05.2007
21:57
[239]

Paul12 [ Buja ]

"WTF?!" -->

29.05.2007
22:00
[240]

Paul12 [ Buja ]

Tylko nie wiem skąd te radosne miny, skoro kufle już puste :)

29.05.2007
22:08
smile
[241]

siwCa [ Legend ]

Teraz mam plecy na oparciu fotela.

Boże, zawsze musze na fotkach jak kreton wyjść...

29.05.2007
22:20
[242]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Kurde przegapiłem a kiedy kolejne spotkanie?

30.05.2007
17:35
smile
[243]

siwCa [ Legend ]

Nie wiem, ale się dogadamy jakoś - bo i czemu nie ? :)

30.05.2007
17:36
[244]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tak patrzę na te zdjęcia i jedno pytanie mi przychodzi do głowy:
kto wam sprzedal piwo?

30.05.2007
17:49
[245]

Yo5H [ Jackpot! ]

propagujaca pornografie na forum obronczyni moralnosci wkracza do akcji rofl

30.05.2007
17:52
smile
[246]

Raziel [ Action Boy ]

jezu znowu ta statsiara sie odzywa nieproszona:D

fajnie widze spotkanko wyszlo, na następne się piszę:)

30.05.2007
17:55
smile
[247]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Ooo... dobry pomysł - przydało by się więcej GOLowiczów - na ostatnim było tylko 5 :(

30.05.2007
19:07
[248]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

jak dla mnei to najlepszym terminem ze wzgledu na studia bylo by jakos po 21 czerwca ;)

a wczesniej serdecznie wszystkich zainteresowanych dobra muzyka rockowa zapraszam na wystep białoruskiego zespołu NRM ktory sie odbedzie 16 czerwca w klubie lykend. wjazd 10 zl, lub gratis dla posiadaczy biletow na wrock for freedom.

04.06.2007
17:19
smile
[249]

AK48 [ Junior ]

Wiecie może gdzie we Wrocławiu dostanę KEGa (5l beczka) jakiegoś piwa? no heineken lub carlsberg

04.06.2007
17:48
[250]

Piotrek.K [ Dervish ]

Jakis tydzien/dwa tygodnie temu byl jeszcze keg 5l Heinekena w Koronie. Zapewne w E'Leclercu czy innym hiper/supermarkeci tez dostaniesz. Choc cena prawie 5 dyszek dostrasza i to bardzo...

04.06.2007
17:57
[251]

Paul12 [ Buja ]

AK48 - W sklepach typowo piwnych powinieneś dostać duże puszki 5l piwa, do nich potrzeba takiego małego kranika.

Ma ktoś na zbyciu (yasiu?) jakąś kartę graficzną na PCI-E? Dzisiaj oddałem swoją do serwisu i będę 2 tygodnie bez swojego kompa ;(

04.06.2007
18:17
[252]

yasiu [ Senator ]

nope, mam jedna, swoja, uzywana 24/7

07.06.2007
21:05
[253]

Piotrek.K [ Dervish ]

To znow ja i znow z pytaniem ;).

Potrzebny mi introligator by oprawic prace dyplomowa. Mam tylko jeden (ale chyba spory?) wymog. Praca MUSI byc oprawiona jutro lub, ewentualnie, w sobote.

Na razie wynalazlem introligatora na Pilsudskiego 52, ktory jest otwarty w sobote i pare innych, ale nie mam pojecia na kiedy by zrobili

PS. ODPADA oprawa kanalowa. Ma byc to normalna twarda oprawa klejona.

08.06.2007
00:10
[254]

yasiu [ Senator ]

nie wyschnie... niemniej odezwij sie do mnie na gg kole 10tej jutro

09.06.2007
10:46
[255]

Piotrek.K [ Dervish ]

Glupi net... JAK ZWYKLE jak potrzebny to pada :/... No nic, dzieki za fatyge i zainteresowanie, ale nawet udalo mi sie zalatwic sprawe

11.06.2007
17:27
[256]

Paul12 [ Buja ]

Halo halo, co taka cisza ostatnio?

Jak Wam weekendzik minął długi? :)

11.06.2007
18:34
smile
[257]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

jaki dlugi weekendzik? ;)
nauka byla bo sesja sie zbliza ;)

a w ogole slyszeliscie wczoraj po polnocy strzelanine i granaty na moście na popowicach? :) niosło ładnie po całym wrocławiu :)

11.06.2007
20:42
[258]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Po północy to ja próbowałem się wyspać przed dzisiejszymi zajęciami - efekt: nie słyszałem żadnego strzelania.

A długi weekend minął mi wybitnie naukowo niestety:( Sesja jest zdecydowanie za blisko.

11.06.2007
20:57
[259]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

a propos strzelania dodam moze ze to nieporachunki gangsterow tylko krecony tam film :)

ja w tym tygodniu mam troche luzu ktory powinienem poswiecic na nauke do przyszlotygodniowych egzaminow ale wypada i Pearl Jam i niedzielny koncert na słodowej... ;)

11.06.2007
21:20
[260]

Paul12 [ Buja ]

Didier - Rok temu u nas robili film "Oficer" czy coś takiego, żeromskiego i barlickiego były oblegane :) Za to wczorajszych strzelanin nie słyszałem, mimo że właśnie o północny wróciłem do wrocka. Dzisiaj latały jakieś samoloty wojskowe, wtf?

Na koncert się wybieram również.

19.06.2007
22:57
[261]

Paul12 [ Buja ]

Zagląda tu jeszcze Hebron?

... i w ogóle ktokolwiek?

23.06.2007
12:50
[262]

Yo5H [ Jackpot! ]

ja ! ;b

idzie ktos jutro na Iggy Pop & The Stooges? bo mam bilet do sprzedania ;d

26.06.2007
17:17
[263]

Paul12 [ Buja ]

Co do Hebrona to już nevermind :)

28.06.2007
23:47
[264]

Paul12 [ Buja ]

yasiu yasiu, wiem że jesteś na urlopie, ale wiem, że czuwasz ;) Od której jutro wagon otwarty?

28.06.2007
23:50
[265]

Regis [ ]

Ktos mi powie jak w miare sprawnie dotrzec na Obornicka (numer 130 konkretnie, jesli to komus pomoze ;D ) z - powiedzmy - Grunwaldu? Ostatecznie z okolic rynku tez moze byc. Kiedys to tam jechala ode mnie '1', a teraz obudzilem sie z reka w nocniku, bo jutro musze jechac do WKU, a internetowy plan wroclawia nie dziala (przynajmniej w tej chwili), a tam wlasnie sie najsprawniej wyszukuje polaczenia :)

EDIT: Ach, najlepiej bez pospiesznych, bo mi kasy nieco szkoda, a miesieczny sie skonczyl, ale od biedy jakos przeboleje ;)

29.06.2007
11:30
[266]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Z Rynku do Obornickiej dojedziesz autobusem 142. Ale przystanek jest praktycznie przy skrzyżowaniu Obornicka/Bałtycka. Po samej obornickiej też jeździ jakaś linia chyba, ale nie wiem jaka.

29.06.2007
14:21
[267]

CCzaCCza [ Konsul ]

hehe mnie tez ostatnio cos meczylo wku ale chyba sobie dalo spokoj :)

29.06.2007
15:11
smile
[268]

Regis [ ]

Jakos sobie poradzilem :P Co prawda z 3 przesiadkami, ale dalo rade: 10 do Grunwaldu, 116 do Boya, 132 do (chyba) Daniłowskiego i 105 na Obornicka :) Wszystko po to, zeby zlozyc papierek, ze chce odbyc przeszkolenie wojskowe w przyszle wakacje (tzn nie chce, ale ono trwa 6 tygodni, a normalna sluzba 3 miesiace, poza tym jest 80% szans ze mnie nie wezma, tylko przeniosa od razu do rezerwy ;P ).

A w druga strone mialem farta, bo na Daniłowskiego trafiłem na 139, które jechało bezpośrednio na Grunwald (akurat jedyny raz w tym dniu ;) ).

Ale to przegiecie - ponad 3 godziny zmarnowane dla 10 minutowej sprawy... Powinni udostepnic zgloszenia przez internet.

01.07.2007
21:56
[269]

yasiu [ Senator ]

paul - nie mialem w espanii watku podwieszonego :))

a tak swoja droga - w piatek bede w wagonie muzyke puszczal, zapraszam :)

02.07.2007
11:55
[270]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Ma ktoś może plan miasta z miejscami gdzie znajdują się krasnale we Wrocku?Proszę o wklejenie jej,z góry dziękuję.

03.07.2007
23:32
[271]

Paul12 [ Buja ]

Może jakieś następne spotkanko? :)

04.07.2007
09:37
[272]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Ponawiam pytanie,poda mi ktoś linka do mapki na której są pozaznaczane wszystkie krasnale we Wrocławiu?
Ps.W sobotę i niedzielę będę we Wrocławiu,więc potrzebuję mapki.

04.07.2007
09:42
[273]

yasiu [ Senator ]

x-treme boy - nie mam pojecia gdzie znalezc taka mape :) ale chyba najlepsza zabawa bedzie szukanie ich samemu...

a co do mapy, to ja mam nieodparte wrazenie, ze one zmieniaja miejsce pobytu =]

04.07.2007
09:44
[274]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

yasiu - na tym można spędzić z miesiąc ; )

Eee, nie zmieniają, chyba że je ktoś ukradnie - pewnie gdzieś w necie ktoś zrobił taką mapkę.

04.07.2007
10:08
smile
[275]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Jeszcze poszukam na google,a jak nie znajdę o fiknę do EPK(empik) i se fundnę...Ale raczej je ciążko ukraść,bo ciągle są na miejscu od 10 lat.

04.07.2007
10:16
smile
[276]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Już raz je ukradli wszystkie, ale tego samego dnia ich złapali i usadowili wszystko na miejscu.

04.07.2007
10:16
smile
[277]

X-treme boy [ Pretorianin ]


Dla zainteresowanych - mapka,która może zostać ddana do wstępniaka...
Edit:66 - Nie wiedziałem!!:O:O:O:O:O

04.07.2007
11:09
[278]

Paul12 [ Buja ]

yasiu zaktualizuj wstępniaka ;p

04.07.2007
13:31
[279]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

witam!

mam pytanie: wiecie czy bedzie dzialo sie cos ciekawego we wrocku miedzy 10/08 a 23/08? przyjezdzam do rodzinnego miasta na wakacje i moze akurat uda mi sie trafic na cos fajnego.

z gory dzieki

04.07.2007
13:35
[280]

yasiu [ Senator ]

taa wstepniak... dzis zrobie przelew na abonament =]

ronnie - na pewno cos sie bedzie dzialo... a 'cos ciekawego' to pojecie bardzo wzgledne przeca =]

04.07.2007
14:18
[281]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

yasiu - masz racje. przepraszam. chodzi mi o koncerty, imprezy, egzekucje, cokolwiek gdzie bedzie duzo ludzi i zapowiada sie wesola atmosfera

04.07.2007
14:23
[282]

b166er [ sick dog ]

Ronnie -> moze kolejne spotkanie golasow?

04.07.2007
14:31
smile
[283]

Ronnie Soak [ Lollygagger ]

b166er - spox. wiem, ze oprocz mnie w miescie bedzie jeszcze 2 innych golowiczow, wiec moze cos z tego wyjdzie. napewno bede chcial dotrzec na gokarty w koronie (tam chyba william wallace pracuje)

ale teraz pytanie: pod ktora kategorie podepniemy spotkanie - koncerty, imprezy, egzekucje, cokolwiek?

04.07.2007
15:04
[284]

Paul12 [ Buja ]

Ronnie - ja proponuję dzikie orgie, ale mnie i tak nie ma ;)

04.07.2007
16:37
[285]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Ronnie - cokolwiek:D

05.07.2007
19:58
smile
[286]

dolomith [ Generaďż˝ ]

To ja proponuje pod wstepniaka podwiązać jeszcze linki z posta 137 ;]


A tu na dziś dla zainteresowanych do poczytania :)



05.07.2007
20:18
[287]

kurzew [ The Road Warrior ]

Ronnie Soak---> Wiem co bedzie sie dzialo ciekawego 8go we Wroclawiu i mam nadzieje ze tam bedziesz.

05.07.2007
22:27
[288]

Paul12 [ Buja ]

W Wagonie całkiem niezłą tequilę leją, w sumie to dzisiaj zrobiliśmy z Radziem małe 2-osobowe spotkanie gola ;p

06.07.2007
09:11
smile
[289]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Eeyy,co jest ciekawego we Wrocku w Niedzielę(koncerty)?Bo jak nic nie ma to ja jadę do Kłodzka...;[

06.07.2007
09:48
[290]

yasiu [ Senator ]

x-treme - jesli interesuje cie pankowe granie to w wagonie bedzie koncert - jedna kapela z UK druga z Australii - na stronie wagonu jest wiecej info

06.07.2007
10:16
smile
[291]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

X-treme boy - Prosze Cię bardzo, nie takie dawne info:

Kolejna ofiara krasnofobów
Ukradli Rzeźnika! Brak słów. Na szczęście krasnoludzka dochodzeniówka jest na tropie. Miejmy nadzieję, że jak dopadną wandali, to będą im sikać do mleka aż do szóstego pokolenia w każdą stronę. Zapewniamy jednocześnie, że Rzeźnika odtworzymy.


Swego czasu dwóch gości wytropiło wszystkie i jednego dnia wszystkie zwinęli - Tego samego dnia, albo następnego oni trafili do więzienia, a krasnale na miejsca : )

Takie kradzieże zdarzają się często - Nawet jakby były przyspawane do podłoża to by Je kradli ile wlezie : )





A co do krasnali to trzeba przyznać że idea jest genialna - Nie wiem ile już osób oprowadzałem po nich i z iloma osobami zabawiałem się w szukanie kolejnych : ) Świetna przynęta na turystów : )


Z większych koncertów typu "gramy cały dzień za 5 złotych" nie ma nic, ale mniejsze koncerty są zawsze ; )

06.07.2007
10:58
[292]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Dzięki Dycu!A nie wiesz gdzie mogą się odbywać takie koncerciki,ale JUTRO?

06.07.2007
11:24
[293]

X-treme boy [ Pretorianin ]

yasiu - podaj stronkę wagona..

06.07.2007
11:41
[294]

yasiu [ Senator ]

06.07.2007
12:39
smile
[295]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Dzięki jasiek!

06.07.2007
18:04
[296]

Paul12 [ Buja ]

Ech przygód z moją kartą graficzną ciąg dalszy ;/ Po trwającej 3 tygodnie serwisowej naprawie działała zaledwie 10 dni i znowu padła. Wszystko identycznie jak wcześniej, taki sam crash. Czy w tym wypadku, kiedy oddam ją do serwisu, nie powinienem dostać nowej/zastępczej karty? Sklep to Proline jakby ktoś pytał...

06.07.2007
18:15
[297]

Regis [ ]

ProLine? Uu... Z serwisem u nich nie najlepiej - od czasu jak kumplowi sprzedali niedzialajacy RAM, a potem wymienili go DWUKROTNIE (sic!) na - takze - niedzialajacy, przerzucilem sie na Arest... A karte dostales ta sama, czy nowa? Bo to moze wina zasilacza, ktory Ci 'usmierca' karte, bo jest za cienki/podaje zle napiecia?

06.07.2007
22:55
[298]

Paul12 [ Buja ]

Hm, mówisz wina zasilacza?? Raczej nie, ostatnio mi padł, ale kumpel wymienił mi kondensatory i wszystko ładnie chodzi (były napęczniałe). Mogę to sprawdzić na innej karcie (teraz padło po 5-10 minutach w trybie 3d, podobnie jak ostatnio), ale nie mam skąd wziąć. Wszyscy kumple mają agp, a ja jeden pci-e :)

09.07.2007
13:45
[299]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Ej,no,jeszcze JEDEN post i będzie nowa część.Już róbcie!

10.07.2007
09:22
[300]

X-treme boy [ Pretorianin ]

Elo elo sto dwa zero.To jak,kto zrobi nową część?
Bo ja mam za niski ranking...no pliska,zróbcie nową,ale temat sami ustalcie;D.

Yoł yoł go go go

10.07.2007
09:57
[301]

Paul12 [ Buja ]

Spokojnie, yasiu zrobi bo ma abonament :)

10.07.2007
10:17
[302]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6625181&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.