GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WPŁYW WARCFAFTA NA MEDIA

01.08.2002
13:02
smile
[1]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

WPŁYW WARCFAFTA NA MEDIA

Warcraft 3 nie należy do gier w które grywam, raczej stronię od RTS. Ale ta gra ma w sobie coś dobroczynnego. Otóż przedwczoraj o 20 zerkam do programu HYPER, o którym mam jak najgorszą opinię, a tu leci recenzja z Warcrafta, ale recenzje to tam się zdażają, leci recenzja z PRAWDZIWEGO ZDAŻENIA. Widzę nie tylko intro, ale grę w akcji, widać, że facet o grze opowiadający grał w nią i ma cos do powiedzenia. SZOK!!!!. No to zerkam wczoraj a tu wywiad z ekipą lokalizacyjną, znów słucham i uszom nie wierzę, CIEKAWE, ludzie mają cos do powiedzenia, ja się czegoś dowiaduję, widzę jak wyglądają ludzie którzy pracują przy grach. SZOK. Jak to możliwe, że takie krańcowe badziewie jak HYPER, w którym da sie oglądać wyłącznie japońskie kreskówki zrobił porządny program. Dwa programy. Dzień po dniu!!!!.
Od czasu, kiedy w TV24 w przeglądzie tygodniowym występuje facet z Gazety Polskiej - mówi!!! Z SENSEM!!!!!! - nic mnie tak na kolana nie rzuciło. Kupić tego Warcrafta choćby dla tych programów?
Czy to możliwe, że w którymś z czasopism komputerowych też coś z sensem napiszą na jakikolwiek temat. Może "zbyt wiele wymagam od gwiazd".

Przepraszam wszystkich za ten wątek, ale moje osłupienie jest tak wielkie, że postanowiłem się tym podzielić.

01.08.2002
16:48
[2]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Programy telewizyjne o komputerach/grach/programach sa najczesciej zenujaco infantylne, dlatego to co opisujesz zaskakuje bo zdarza sie naprawde rzadko. Co innego mozna powiedziec o prasie: czytalem czasami secret service zanim upadl i nadal czytam cd action, trzeba przyznac ze tam sa czesto bardzo interesujace i dojrzale recenzje, ktore warto przeczytac nawet jezeli gry nie lubisz ze wzgledu na ciekawa forme (recenzji of course). A juz szczegolnie podobaja mi sie artykuly o grach dostajacych ocene 1-3 kiedy autor sie na nich wyzywa. I za to glownie lubie cdaction. Co prawda trafiaja sie czarne owce, gdzie recenzja nie trzyma sie kupy i/lub jest pisana na sile bo autor nie mial czasu za duzo sie programem pobawic, jednak jest to zadkosc.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.