GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call For Heroes Pompolic Wars

06.05.2007
02:17
[1]

ffff [ Backside ]

Call For Heroes Pompolic Wars

Gra zapowiadała się całkiem przyjemnie - rąbanka online, coś w stylu Quake'a przy użyciu toporów mieczy i tym podobnych.

Kilka dni temu ukazało się demo:Nie liczyłem na za wiele, ale po włączeniu tej gry... zacząłem się zastanawiać czy to ja się starzeję i nie kumam oczywistych mechanizmów czy ta gra jest rzeczywiście denna.

Jak to wygląda z mojej perspektywy - biegamy jakimś gostkiem po świecie graficznie rodem sprzed 3-4 lat, zbieramy dziesiątki pojawiających się przedmiotów (mających z reguły nieduży wpływ na zdrowie/statsy) i rąbiamy lewym klawiszem pojawiające się dziwadła. Niektóre bronie mają alternatywny tryb... cóż, przy siekierze nie było widać różnicy.

Naszym zadaniem jest zbieranie jakichś Czarnych Dusz pozwalających nam przejść do kolejnego etapu. Poukrywane są one, zapewne za jakimiś kratami, ale za nic nie mogłem dojść jak je otworzyć. W kółko biegamy herosem (choć domyślne jest chodzenie...), machamy toporkiem nie przejmując się specjalnie statystykami bohatera i nie wiemy za bardzo gdzie tu się podziać, co robić i czy nie włączyć czegoś ciekawszego.


Bardzo bym prosił innych o swoje wrażenia, bo aż dziw mnie bierze, że ktoś mógł wypuścić coś tak fatalnie nijakiego.

06.05.2007
11:48
[2]

ffff [ Backside ]

up

06.05.2007
22:11
[3]

ffff [ Backside ]

up

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.