GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Test Drive Unlimited

05.05.2007
22:18
smile
[1]

Wysza [ Centurion ]

Test Drive Unlimited

Gra zrobiona porządnie. Nigdy chyba się nie znudzi. Ładna grafika. Duże pole popisu.
Nie martwcie się, zdobywaniem nowych wozów, ja w niedługim czasie kupiłem sobie Lambo Gallardo (może to nie Enzo czy McLaren), jednak nawet jazda Alfą GT (mój pierwszy) sprawia dużo frajdy. Pamiętajcie, że wozy należą do różnych klas i nie wszystkimi można jeździć w danych wyścigach - trzeba będzie mieć kilka samochodów (nie wydawajcie całej kasy na bzedty). Wyścigi niższych klas to pestka, ale kłopoty zaczynają się na poziomie klasy B - szczególnie na zakrętach (wóz mam podkręcony do trzeciego, najwyższego poziomu).
Szkoda tylko, że wydawcy gry nie przygotowali takich wozów jak BMW M6, Bugatti Veyron, Porsche Carrera, czy uwielbiany przeze mnie Opelek Astra GTC (na początek ;-) ). Zamiast tego dali jakieś Ascari i Catheramy.
Ale ogólnie do przodu.

05.05.2007
22:32
smile
[2]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

Piękne przemówienie <placze>

Rzeczywiście gierka jest odlotowa i nie nudzi się tak szybko jak większość gier samochodowych. Naprawdę trzeba wyrazić pełen podziw dla tych którzy włożyli wkład w tą grę.

05.05.2007
22:33
smile
[3]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6363207&N=1

To link do wątku "oficjalnego", czyli takiego który jest poświęcony tylko tej grze i jest on cykliczny, niema po co zaśmiecać forum innymi wątkami na temat tej samej gry, wpadniej tam i tam się udzielaj.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.