GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wątek dla fanów serii Hitman|cz.1|wątek seryjny

02.05.2007
17:49
smile
[1]

pirat007 [ Centurion ]

Wątek dla fanów serii Hitman|cz.1|wątek seryjny

Na wstepie podam że nie mam zamieru sie chwalic że wczoraj nabyłem grę Hitman 2.Po prostu w tym wątku bedziemy podawać kody do tych gier,jak przejść poszczególne misje itp.

Gry z serii Hitman:
Hitman:Codaname 47

Hitman to gra z gatunku akcji i przygody, łącząca w sobie elementy strategii i strzelania. Jako zawodowy zabójca, poruszasz się w niesamowicie dokładnie dopracowanym środowisku 3D. Z początku wydaje się, że jak zwykle wykonujesz rozkazy pochodzące od szefów, wielkich bossów podziemia. Historia okazuje się być jednak bardziej zakręconą, gdyż jesteś częścią większego spisku, ocierającego się o badania genetyczne. W czasie swoich przygód i w miarę wykonywania kolejnych zadań, powoli zaczynasz odkrywać kurtynę, która zakrywa twoją przeszłość. Wkrótce dowiadujesz się, że Ty jesteś następnym celem.

Data premiery:23.11.2000.r
Data premiery(Polska):13.12.2000.r

Hitman 2:Silent Assassian

Hitman 2: Silent Assassin to sequel znakomitej gry akcji Hitman: Codename 47, gdzie ponownie wcielamy się w rolę płatnego mordercy z wytatuowanym tajemniczym numerem z tyłu głowy. Do wykonania mamy kolejnych dwadzieścia jeden misji, w których musimy wykorzystać cztery podstawowe umiejętności zabójcy, tj. umiejętność obserwacji i rozpoznania terenu; umiejętność kamuflażu, przebierania się i „znikania w tłumie”; skradania się i bezszelestnego podejścia do celu, oraz zacierania za sobą śladów. Załatwiając „mokre interesy” przemieszczamy się po całej kuli ziemskiej, akcja toczy się w sześciu lokacjach, m.in. Sycylia, St. Petersburg, Malezja, Japonia i Nuristan. Do wykorzystania mamy arsenał ponad 30 broni, począwszy od noży i pistoletów, a skończywszy na karabinach snajperskich i materiałach wybuchowych. W stosunku do części pierwszej doszły nowe rodzaje broni i gadżetów przydanych zabójcy, m.in. kusze, zatrute strzałki, naboje ogłuszające, a nawet chloroform.

Fabuła rozpoczyna się w sycylijskim klasztorze, gdzie bohater pragnie zapomnieć o swych poprzednich uczynkach, oddając się modlitwie i pokucie. Niestety zostaje wyśledzony przez rosyjską mafię i zmuszony do powrotu do „zawodu”. Szybko odkrywa, iż jest przedmiotem manipulacji, sam stając się celem morderców – doskonale wyszkolonych byłych agentów specnazu. Gra oparta jest o nowy silnik graficzny, zapewniający doskonałą jakość i szczegółowość grafiki 3D. Możemy teraz dowolnie przełączać widok między pierwszą, a trzecią osobą. Usprawniono również interfejs, dzięki czemu obecnie przechowujemy znaleziony ekwipunek w plecaku (zamiast go kupować na początku każdej misji) oraz mamy łatwiejszy dostęp do opisu celów misji oraz podpowiedzi jak ją wykonać. Co ważne, w czasie misji można zapisywać stan gry.

Data premiery:03.10.2002.r
Data premiery(Polska):16.10.2002.r

Hitman:Contracts

Kolejna, trzecia, część słynnej serii gier akcji pozwalającej nam wcielić się w postać płatnego mordercy, Agenta 47. Jednakże tym razem autorzy ze studia Io Interactive, podczas produkcji położyli duży nacisk na to, by ta odsłona była dużo bardziej mroczna i drastyczna aniżeli obie poprzedniczki. Cel ów osiągnięto zarówno dzięki licznym zabiegom audiowizualnym (nowy trójwymiarowy engine graficzny, wykorzystujący m.in. takie efekty jak: „motion-blur” czy „light bloom”), jak i dzięki fabule, której nie powstydziłby się niejeden naprawdę „ostry” film kryminalny. Już sam początek gry jest bardzo interesujący. Mianowicie naszego bohatera spotykamy w jednym z paryskich hoteli, z raną postrzałową, gdzie w wyniku wycieńczenia, wysokiej gorączki i działania przeróżnych prochów uśmierzających ból, którymi się naszpikował, nawiedzają go różne wizje z przeszłości i halucynacje.

Akcja gry składa się z dwunastu rozbudowanych misji skonstruowanych w identyczny sposób jak to miało miejsce w dwóch pierwszych Hitmanach, tzn. w każdej mamy kilka różnych celów oraz wiele dróg prowadzących do ich osiągnięcia. Owe misje toczą się w zróżnicowanych otoczeniach umiejscowionych na terenie całego globu ziemskiego, m.in. w Rumunii, w Hong Kongu, na Syberii, w Wielkiej Brytanii, czy Francji. Asortyment wszelkiego rodzaju środków zadawania bólu jakie nasz zabójca może użyć zwiększył się i teraz składa się z ponad 30 broni palnych oraz licznych broni przeznaczonych do walki wręcz (w tym kije bilardowe, miecze, haki używane w rzeźniach, czy garota). Agent 47 zyskał też kilka nowych rodzajów ataków, w tym inspirowane np. Splinter Cellem ataki z ukrycia. Naturalnie, autorzy wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy postarali się, by przeciwnicy, jakich napotkają na drodze, kierowani byli przez bardzo zawansowane procedury A.I. i tym samym stanowili większe wyzwanie. Osobnicy Ci mają reagują na wszelkiego rodzaju niepokojące dźwięki, czy poruszający się cień naszego bohatera.

Data premiery:21.04.2004.r
Data premiery(Polska):10.05.2004.r

Hitman:Blood Money

Czwarta odsłona niezwykle popularnej serii o bezkompromisowym zabójcy, Agencie 47. Płatni mordercy z agencji ICA, dla której pracuje nasz główny bohater są kolejno eliminowani, gdy Agent 47 traci kontakt z Dianą - swoim zwierzchnikiem, domyśla się, że jest kolejnym celem. Nie przeszkadza mu to jednak wykonywaniu kolejnych misji.

Mechanika i główne założenia serii nie uległy zmianie, Hitman: Blood Money to niezwykle brutalny, krwawy symulator płatnego zabójcy. W tej odsłonie wprowadzono uproszczony wątek ekonomiczny – za zarobione pieniądze dokupujemy nowe śmiercionośne zabawki do naszego arsenału, ulepszamy posiadaną już broń oraz zaopatrujemy się w gadżety ułatwiające przejście misji (np. lepsze wytrychy, kamizelki kuloodporne absorbujące więcej obrażeń, zdalnie detonowane miny itp.). Autorzy postanowili premiować gotówką przejście misji dyskretnie, a zatem musimy dbać o to aby wykonywać zlecenia bez świadków, nie zostać nagranym na kamerach przemysłowych oraz zminimalizować liczbę zabitych cywili. Wszystkie pozostawione na miejscu zbrodni ślady zostaną na pewno zauważone przez dziennikarzy i opisane w gazecie i tym samym wzrośnie nam współczynnik rozgłosu - co jest oczywiście niezbyt pożądane w naszym fachu, gdyż możemy zostać rozpoznani np. przez strażników co może utrudnić przejście misji.

Do dyspozycji gracza oddano kilkadziesiąt rodzajów broni wraz modyfikacjami, choć i tak podstawowym narzędziem naszej pracy będzie garota. Poszczególne misje są nieliniowe, a zatem możemy je przejść na kilka różnych sposobów. W stosunku do poprzednich odsłon poprawieniu uległa także sztuczna inteligencja wrogów – potrafią oni np. po śladach krwi dotrzeć do nieudolnie ukrytego przez nas ciała. Wprowadzono także specjalny system, który informuje gracza, jak duże zainteresowanie i podejrzenia wzbudza w strażnikach. Wachlarz ruchów i działań jakie może wykonywać Agent 47 również uległ powiększeniu, możemy łapać wrogów i używać ich jako żywej tarczy, rozpraszać uwagę strażników poprzez rzucanie monet, a także pozbywać się ciał zabitych przez wrzucanie ich do rozmaitych kontenerów czy pojemników. Gra korzysta z ulepszonego silnika Glacier, który napędzał także poprzednią odsłonę Hitmana. Muzykę ponownie skomponowała wielokrotnie nagradzana formacja Jesper Kyd Productions.

Data premiery:26.05.2006.r
Data premiery(Polska):25.08.2006.r

To tyle o grach z serii.Z tego co czytaliście seria Hitman stała sie bardzo popularna i mam nadzieje że wątek o nie również tak bedzie.Więc podawajcie swoje tematy do dyskusji lub problemy które macie w grze itp. itd.

Gracze:
pirat007

02.05.2007
17:50
[2]

Narmo [ 42 ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6112278&N=1

02.05.2007
18:10
[3]

pooh_5 [ Konsul ]

To gra sprzed paru lat...kazdy juz przeszedł ją dwa razy...

02.05.2007
18:17
smile
[4]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Serdecznie zapraszam do wątku o skaradankach. Tutaj podyskutujesz również o Hitmanie :]

03.05.2007
10:48
[5]

DjPeja10 [ Konsul ]

skradaniki to nie HITMAN!!!!!!!!!!!!!!

Dopisz mnie do listy graczy

03.05.2007
10:51
smile
[6]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Mnie tez dopisz i nie czepiac sie go - ja kocham Hiitmany a np nie lubie Splinter Cella wiec chce rozmawiac w tym watku a nie w tym o skradankach !

03.05.2007
10:54
smile
[7]

DjPeja10 [ Konsul ]

wątek R.I.P?

03.05.2007
10:56
smile
[8]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Dobra zacznijmy dyskusje !
Ile trwa rozgrywka w Hitman Blood Money i czy oplaca sie kupowac (sciagam demo ale chce poznac wasze opinie - sciagnie sie za 3 godziny)

Edith: Poprzednie czesci przeszedlem po kilkanascie razy :P

03.05.2007
10:57
smile
[9]

DjPeja10 [ Konsul ]

Bioly<--- wątek może umarł bo jest ten głupi stealth-action?

03.05.2007
10:59
smile
[10]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Nie umrze jak bedziemy prowadzic w miare sensowna dyskusje bo z tego co widzialem w watku o skradankach trudno uzyskac jakas sensowna odpowiedz :)

03.05.2007
11:01
smile
[11]

DjPeja10 [ Konsul ]

a skąd wiesz? mało tu jest ludzi nikt nie mówi a do tego admina nie ma!

03.05.2007
11:03
[12]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Powiem tak - Moge pomoc w Hitmanach 1-3 i moze za jakis tydzien w 4 bo wlasnie zamawiam i tego samego oczekuje od odwiedzajacych ten watek :) Szukasz pomocy w Hitmanach - ZAPRASZAM !!!!

03.05.2007
11:24
[13]

DjPeja10 [ Konsul ]

Gracze:
pirat007
DjPeja10

03.05.2007
11:35
[14]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Gracze:
pirat007
DjPeja10
Bioly[Gry-Online]

03.05.2007
12:13
smile
[15]

Bojak [ Konsul ]

Ja lubie BM. Grałem dosyć dawno, ale jeśli potrzebujecie pomocy to postaram się jej udzielić ;)

03.05.2007
12:54
[16]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

pirat007 - zainstaluj latke i zacznij misje od nowa - mialem podobny problem :P

03.05.2007
13:00
smile
[17]

Przemo_888 [ Piroman ]

Mam pytanie dotyczące Hitmana 2, a dokładniej misji Ukryta Dolina(domyślnie 7, nie licząc treningu). Gdy weszłem już do podziemi i załatwiłem po cichu strażnika(zabrałem mu ubranie i karabin) wychodzę na drugą stronę drogi i czekam na ciężarówkę. Gdy ta już przyjeżdża wskakuje na tył i czekam aż odjedzie, czekam, czekam i... nic nadal stoi. Może trzeba iść do przodu czy to błąd gry? Grę mam z KK i kupiłem w Trylogii.

03.05.2007
13:06
[18]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Przemo_888 znany blad - restart misji a jak to nie pomoze to patch

03.05.2007
13:21
smile
[19]

Przemo_888 [ Piroman ]

Bioly[Gry-Online] - Ehm... mam wersje spatchowaną do v. 1.01. Jest jakiś nowszy bo nie znalazłem? Może jednak spróbuje restart misji.

03.05.2007
16:09
smile
[20]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Sprobuj a pomoze - bylem wlasnie na malych zakupach i kupilem HITMAN KRWAWA FORSA :D:D:D <hihihi> Ciesze sie jak dziecko i wlasnie zaczynam instalacje :)

03.05.2007
16:20
smile
[21]

Sarkas [ Centurion ]

Bioly[Gry-Online]-->> radze zmienić konto i nie używać [Gry-Online]

03.05.2007
16:40
[22]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Czemu??

03.05.2007
16:50
smile
[23]

Sarkas [ Centurion ]

ponieważ nie jesteś z firmy?

03.05.2007
18:36
[24]

master53 [ PSP User - Sony Fan ]

Jest już taki wątek. Dajcie upaść temu.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5170551&N=1

03.05.2007
18:57
smile
[25]

DjPeja10 [ Konsul ]

prat007<-- na co na nas liczysz?

03.05.2007
21:10
smile
[26]

Puchacz15 [ Pretorianin ]

UWAGA!!!! PIRAT 007 Osiągnie poraz pierwszy liczbę 40 postów w swoim wątku. NIE DOPUŚĆMY DO TEGO!!!

03.05.2007
21:27
[27]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Stanal ci. Widze to pod mikroskopem.

03.05.2007
21:37
smile
[28]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

pajkul - o co ci chozi???

04.05.2007
10:43
smile
[29]

pirat007 [ Centurion ]

40 postów mam w innum watku

04.05.2007
10:45
[30]

Wiewió[email protected] [ Konsul ]

ludzie
przymknąć sie i pisać w dobrym watku !!!!
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5170551&N=1

04.05.2007
11:02
smile
[31]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Wlasnie przerwalem na chwilke rozgrywke w grze Hitman Blood Money i musze powiedziec ze gra jest SWIETNA (Lepsza niz wszystkie 3 czesci razem wziete)

Jestem co prawda dopiero w 4 misji ale jak do tej pory jest idealnie !

Ocena czastkowa 10/10

+Grafika
+Muzyka
+Grywalnosc+
+Tys. mozliwosci osiagniecia celu
+Nowe mozliwosci bohatera
+Fabula(chociaz przyznaje ze poznalem dopiero maly skrawek)

-usuwanie sie Save'ow (jak dla mnie to nie minus bo i ta gram na najwyzszym poziomie trudnosci gdzie nie da sie save'owac)
-Bez patcha nie ma co grac (z Patchem Full detail rozdzielczosc 1240/1024 AAx4 - 30-70fps)

04.05.2007
14:28
smile
[32]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Kolejna misja zaliczona na Silent Assasin ! Ta gra jest suuuuper !!

04.05.2007
14:29
[33]

pirat007 [ Centurion ]

Która misja??

04.05.2007
14:38
smile
[34]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

5 :) Ta gra jest wprost wspaniala :) Trudno sie oderwac :P

07.05.2007
22:10
smile
[35]

Bioly[Gry-Online] [ Centurion ]

Jestem juz w misji z krukami :) SUUUPER GIERKA !!!

08.05.2007
22:50
[36]

Mucka2007 [ Junior ]

Siemka moglby mi ktos napisac jakie jest zakonczenie bo osobiscie wiem ale slyszalem smieszne rzeczy dotyczace zakonczenia.Z ogry thx.

08.05.2007
23:47
[37]

Mucka2007 [ Junior ]

Slyszal ktos moze o tym ze hitman nie zjechal na dol tylko mozna zrobic ze wstaje z trumny i gra konczy sie zabiciem kolesia ktory jest ciagle pokazywany na filmikach ten na wozku.Slyszal ktos???

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.