zylla® [ Pretorianin ]
Dysk twardy
mam problem z dyskiem twardym a konkretnie chodzi oto ze gdzy juz konczy sie instalacja windowsa resetuje mi sie komp . Nie jest to wina zasilacza bo podpiolem drugi dysk i dzialalo bez problemu. Jest taki problem ze nie moge znalezc gwarancji ;/ i czy mozna "jakims wynalazkiem" zobaczyc co jest i nie tak
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Sprawdź czy odpowiednio ustawiłeś sprzęt w BIOS'ie ;)
zylla® [ Pretorianin ]
hmmm no wydaje mi sie ze dobrze jak 1 dysk dziala a 2 nie ? jest to dysk sata 2 moze wiecej info :D
zylla® [ Pretorianin ]
eh mam pytanko przy instalacji windowsa okolo 16 min jest to zapisywanie rejestru restaruje sie komputer ;/ z tego co mi sie wydaje jest to wina sektorów na dysku . Formatowałem dysk przez Linuxa . Ponoc sa programy co wylapuja błedne sektory.
jakies propozycje?
Virus_Man [ Crysis ]
Mysle ze tak jak napisane jest w drugi poscie chyba cos w Biosie jest nie tak radze ci sprawdz sobie bios czy masz dobrze dysk zainstalowany
zylla® [ Pretorianin ]
jest zainstalowany dobrze jesli mi działał mi przez pół tora roku
zylla® [ Pretorianin ]
up
zylla® [ Pretorianin ]
up
Rezor [ broken_thoughts ]
Jakiej firmy masz dysk? Bo faktycznie sa narzędzia diagnostyczno-naprawiające do dysków ale dla określonych producentów.