GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hard Truck : 18 Wheels of Stell - kody |PROBLEM|

21.04.2007
13:23
[1]

trypak [ Czesio Fan ]

Hard Truck : 18 Wheels of Stell - kody |PROBLEM|

Witam . Mam problem z kodami do Hard Truck : 18 Wheels of Stell
W książce piszą że mam wejść w notatnik i wejść w folder z grą w usr i otworzyć plik confing.cfg ale ja go nie mam ! Wyłączam notatnik. Wchodzę w folder z grą w usr i widzę confing.cfg. Pod ikonką na screenie ==>
Otwieram go za pomocą notatnika i wpisuje uset g _console"1" i wchodzę w grę i nic naciskam przycisk wchodzenia w kody i nic ;/ Znowu otwieram za pomocą notatnika wpisuję uset g_console(spacja)"1" (oczywiście wszystko zapisuję) I znowu nic ;/ Co jest PROSZĘ O POMOC!

I czemu notatnik go nie widzi ?

21.04.2007
13:32
[2]

trypak [ Czesio Fan ]

up. Prosze bo chce se pograć ....

03.05.2007
16:43
[3]

vinni [ Robert Kubica ]

Jest to w moich dokumentach

03.05.2007
16:53
[4]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

nie mozesz dawac spacji to po 1 a po 2 to daj zeby zawsze typy tego pliku otwieral za pomoca notatnika .. ja tak robilem i smiga ...

moze tez wciskasz zly przycisk od kodow ... wcisnij ~

02.11.2007
17:36
[5]

Lampart27 [ Centurion ]

nie musisz robić w notatniku

02.11.2007
17:39
[6]

Lampart27 [ Centurion ]

Wejdź w folder z hard truck'iem i wejdź w plik config.cfg to jest notatka zmień z console"0" na console 1

02.11.2007
17:40
[7]

Lampart27 [ Centurion ]

wejdź na plik config.cfg w folderze z hard tuck'iem

02.11.2007
17:41
[8]

Lampart27 [ Centurion ]

a potem wejdź na gre i naciśnij -----> ~ <--------

02.11.2007
17:42
[9]

Lampart27 [ Centurion ]

i wlancza ci sie taka tabela do pisania

02.11.2007
17:42
[10]

Lampart27 [ Centurion ]

i wpisujesz kody

02.11.2007
17:44
smile
[11]

Lampart27 [ Centurion ]

o sorka to co ja mówie to są na acroos america

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.