trypak [ Czesio Fan ]
Hard Truck : 18 Wheels of Stell - kody |PROBLEM|
Witam . Mam problem z kodami do Hard Truck : 18 Wheels of Stell
W książce piszą że mam wejść w notatnik i wejść w folder z grą w usr i otworzyć plik confing.cfg ale ja go nie mam ! Wyłączam notatnik. Wchodzę w folder z grą w usr i widzę confing.cfg. Pod ikonką na screenie ==>
Otwieram go za pomocą notatnika i wpisuje uset g _console"1" i wchodzę w grę i nic naciskam przycisk wchodzenia w kody i nic ;/ Znowu otwieram za pomocą notatnika wpisuję uset g_console(spacja)"1" (oczywiście wszystko zapisuję) I znowu nic ;/ Co jest PROSZĘ O POMOC!
I czemu notatnik go nie widzi ?
trypak [ Czesio Fan ]
up. Prosze bo chce se pograć ....
vinni [ Robert Kubica ]
Jest to w moich dokumentach
HENIO55 [ Generaďż˝ ]
nie mozesz dawac spacji to po 1 a po 2 to daj zeby zawsze typy tego pliku otwieral za pomoca notatnika .. ja tak robilem i smiga ...
moze tez wciskasz zly przycisk od kodow ... wcisnij ~
Lampart27 [ Centurion ]
nie musisz robić w notatniku
Lampart27 [ Centurion ]
Wejdź w folder z hard truck'iem i wejdź w plik config.cfg to jest notatka zmień z console"0" na console 1
Lampart27 [ Centurion ]
wejdź na plik config.cfg w folderze z hard tuck'iem
Lampart27 [ Centurion ]
a potem wejdź na gre i naciśnij -----> ~ <--------
Lampart27 [ Centurion ]
i wlancza ci sie taka tabela do pisania
Lampart27 [ Centurion ]
i wpisujesz kody

Lampart27 [ Centurion ]
o sorka to co ja mówie to są na acroos america